Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★ FAQ ★ LG Optimus 4XHD - P880 [Въпроси & Отговори] (давайте предложения?)
#26

Progress bar-ът продължава ли да се пълни или направо изчезва, когато се покаже грешката?
Цитирай
Аксесоари
#27

(2016-02-20, 16:06:09)shhnedo написа:  Progress bar-ът продължава ли да се пълни или направо изчезва, когато се покаже грешката?

Стига до 19% и ме кара да направя това    
След като го направя пак стига до 19% и така.
Пробвах с kdz да флашна , и там  стига до един момент и си стои т нищо не се случва при чакане от поне 30 мин..
Да спомена че тела така го закупих, с надпис за ъпгрейт на дисплея с идеята сам да си го оправя, но не става все с този надпис си стои.
Още при самото включване на тела излиза надпис s/w upgrade please wait upgrading.....
Пробвал съм следните варианти:

Връщане от JB 4.1.2 (V20) към ICS 4.0.3 (V10)
Флaшвaне с KDZ Updater нa стоков софтуер
LGMobile Support Tool-Options-Upgrade recovery
LG Flash Tool 2014
Цитирай
#28

(2016-02-20, 08:54:16)plamko1975 написа:  Здравейте,на всички в този прекрасен форум.
Наскоро си закупих въпросния телефон lg 4x p800 с проблем с идеята да си го опрявя, явно предишния собственик се е опитвал да го флашне и е стигнал до s/w upgrade please wait upgrading..... и до там пробвах методите от тази тема но така си стои не става.
Ще помоля някой ако се сблъсквал с подобен проблем да ми помогне.
Благодаря предварително.
След 3 дни мъки да си го оправя сам го занесох  на сервиз.И там след 2 дни мъки  не можаха да го оправят,споделиха ми че най вероятно има проблем с платката,но поне не ми взеха пари. Понеже в този сервиз който ходя в крайни случаи, не взимат пари след като не са ти оправили тела, това е много рядко срещано явление в България.
И взех че си поръчах един със счупен  дисплей но работещ в момента да му взема платката.
Така че внимавайте какво си купувате пълно е с мошеници!!! Най вероятно този момък който ми го продеде е минал през всичките тези процедури включително и сервиз,но на мен ми каза че не му се занимавало да го оправя нищо че му споделих че го взимам с идеята да си го оправя и е за подарък.


Много благодаря на отзовалите се които се опитаха да ми помогнат.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)