Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Root] LG Optimus G E975
#1

Не нося отговорност за развалени телефони. Имате глава на раменете си!
Руутът действа само на 4.1.2 версия.
Руутът ще прекрати гаранцията на телефона. Можете да си въренете гаранцията чрез UNROOT.


Подготовка:
  • Инсталирайте USB драйвърите
    • Включете USB Debugging Mode , който се намира в Настройки>Опции за разработчици>USB отсртаняване на грешки
    [/*]
  • Задължително си направете БЕКЪП!
  • Телефонът трябва да е поне на 70% батерия
[box]
След като се уверите че всичко по-горе е направено е време да се залавяме със същинската част:

1 - Изтеглете руут пакетът и го разархивирайте. (линк по-доло)

2 - Свържете телефона с компютъра посредством USB кабелът.

3 - Отворете файлът run.bat

4 - Ще се появи команден прозорец. Натиснете Enter. Не разкачайте телефона докато процедурата не завърши.

5 - След като всичко е готово Superuser ще се инсталира в телефона и той ще се рестартира.

6 - ГОТОВО![/box]

Линк към руут пакета: http://dox.bg/files/dw?a=68efc41415
[note=vargala81] Понеже линкa зa ROOT пaкетa не рaботи, постaвям цитaт от @politican. [/note]

politican написа:Първия линк отдавна не работи а и аз лично имах проблеми с рутването от там,за втория също казвате,че имало проблем за това ето с това няма проблем,просто стартирате CurrentRoot
 ZV9-ZVB-Universal-Root.rar
Wink

LG Optimus One p500; LG Optimus G E975
Цитирай
Аксесоари
#2

Има проблем с линка!

[h]LG G2 D802 [/h]
Цитирай
#3

ivodintchev написа:Има проблем с линка!



http://www.mediafire.com/download/860q6i...t.com).zip
Цитирай
#4

А програма за ънруут?

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#5

Всички много добре, само дето линка от първия пост не работи, а в този който отдолу са сложили липсва файл run.bat :-((

SGS6
Цитирай
#6

sclass написа:Всички много добре, само дето линка от първия пост не работи, а в този който отдолу са сложили липсва файл run.bat :-((
Така е,липсва файла run.bat

LG Nitro HD,LG Optimus G E975 ,LG G2, LG G3/32GB,LG G5
Цитирай
#7

Първия линк отдавна не работи а и аз лично имах проблеми с рутването от там,за втория също казвате,че имало проблем за това ето с това няма проблем,просто стартирате CurrentRoot Wink

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#8

politican написа:Първия линк отдавна не работи а и аз лично имах проблеми с рутването от там,за втория също казвате,че имало проблем за това ето с това няма проблем,просто стартирате CurrentRoot Wink
Мерси! :cheers:

SGS6
Цитирай
#9

politican написа:Първия линк отдавна не работи а и аз лично имах проблеми с рутването от там,за втория също казвате,че имало проблем за това ето с това няма проблем,просто стартирате CurrentRoot Wink

А нещо ресетва/изтрива ли, като руутнеш по този начин ?

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#10

e34v8 написа:
politican написа:Първия линк отдавна не работи а и аз лично имах проблеми с рутването от там,за втория също казвате,че имало проблем за това ето с това няма проблем,просто стартирате CurrentRoot Wink

А нещо ресетва/изтрива ли, като руутнеш по този начин ?
При мен всичко мина, като по вода.
Нищо не се губи.

LG Optimus One/2X/G - Lenovo Vibe X2/Shot - Huawei P30/P60 Pro
Цитирай
#11

Здравейте, телефончето дойде днес, с 4.0.4 андроид. Тези стъпки не стават явно, понеже пробвах и нищо, казвам ми че е рутнат, но по време на рута ми казва и че устройството не е намерено. Някакви идеи как да обновя андроида или да си сложа европейски ром, понеже тоя е на корейски явно. Има частично бг меню. Отзад пише 4GLTE на капака. Нямам си никаква идея от тея LG-та, иначе работи бързичко. Прочетох темите, но съм в задънена улица. Софтуерната версия е от 05. Дек. 2012 - F180S10j

Благодаря предварително!

Shit happens when you party naked!
Цитирай
#12

RM написа:Здравейте, телефончето дойде днес, с 4.0.4 андроид. Тези стъпки не стават явно, понеже пробвах и нищо, казвам ми че е рутнат, но по време на рута ми казва и че устройството не е намерено. Някакви идеи как да обновя андроида или да си сложа европейски ром, понеже тоя е на корейски явно. Има частично бг меню. Отзад пише 4GLTE на капака. Нямам си никаква идея от тея LG-та, иначе работи бързичко. Прочетох темите, но съм в задънена улица. Софтуерната версия е от 05. Дек. 2012 - F180S10j

Благодаря предварително!
Стъпките стават,с програмата от моя пост,вчера е пробвано отново,проблема ти е във връзката с коппютъра,преди да правиш всичко трябва да имаш коректна връзка и да си намери драйвърите.Другото което е,не съм убеден,че този метод работи за LTE версията.Чети в XDA форума за рут на f180.А и този метод е само за 4.1.2,пише го горе.Първо трябва да обновиш,за 4.0.4 не работи...

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#13

Тъй като вече излезе дългоочаквания Kit Kat 4.4.2 за нашия телефон, а някои от старите методи за руутване не работят на него, ще си позволя да споделя един лесен начин за Root на Kit Kat.
За целта сваляте от тук https://www.dropbox.com/s/yxwj4chwaxz7pk...062014.apk приложението Towelroot и го инсталирате в телефона си, като предварително чеквате в настройките Unknown sources.
Стартирате приложението и натискате върху Make it ra1n. Изчаквате програмата да изпише, че всичко е в ред и рестартирайте телефона си за всеки случай. Ако той се рестартира самоволно, това значи че руутването е неуспешно.
Сваляте от маркета и инсталирате SuperSU и сте готови. По ваш избор сваляте и инсталирате от тук https://www.dropbox.com/s/xcxnarh1bszr2a...ro_v14.apk приложението BusyBox. Някои програми го изискват.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#14

Здравейте,
имам малък проблем.
Направих ресет от менюто, но всичко си остана на картата, единствено се нулираха регионалните настройки и контактите!!!
Опитах ъпдейт през апарата, но ми казва, че апарата е рутнат.
Направих ънрут, но ъпдейта продължава да писка, че рутнат.
Моля за някакви съвети как да направя читав ънрут.
Благодаря.

LG Optimus One/2X/G - Lenovo Vibe X2/Shot - Huawei P30/P60 Pro
Цитирай
#15

Имах същия проблем при ъпдейт по въздуха при 4.1.2. Реших го като обнових през компа софтуера с помоща на програмата LGMobile Support Tool. Другия вариант е да флашнеш директно новия софтуер.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#16

Аха, флашнах го. Благодаря!

LG Optimus One/2X/G - Lenovo Vibe X2/Shot - Huawei P30/P60 Pro
Цитирай
#17

за 4.4.2 Towelroot казва, че the phone is not supported моля за помощ. Smile мерси

LG Optimus G E975 4.4.2 kit-kat рутнат с помощта на vargala81  ,  LG Optimus 4 LG-E400 2.3.6 
Цитирай
#18

друго питане това дали ще ми свърши работа: https://www.youtube.com/watch?v=cUQZCST1jrg

LG Optimus G E975 4.4.2 kit-kat рутнат с помощта на vargala81  ,  LG Optimus 4 LG-E400 2.3.6 
Цитирай
#19

Не. Пробвай с това https://www.androidbg.com/forum/post1248...l#p1248285 или с ioroot


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#20

Една от програмите ми каза, че е рутнат друга казва, че не е но постигнах желания ефект много ти благодаря за помоща. Рутна се с Stumb рут. "Stump-v1.2.0.apk" http://www.filedropper.com/stump-v120

LG Optimus G E975 4.4.2 kit-kat рутнат с помощта на vargala81  ,  LG Optimus 4 LG-E400 2.3.6 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)