Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Voyo приложението - Widevine?
#1

От скоро Voyo вече има приложение за андроид - нещо, което дълго чаках. Вчера видях, че са го пуснали, викам си екстра. Ама май много хубаво не е на хубаво, както се казва...

Инсталирах го, логнах се, добавих телефона като устройство в акаунта, ама каквото и да пусна да гледам ми дава "Неуспено инициализиране на DRM за съдържанието. Опитайте пак.".

Писах на съпорта на Voyo и отговорът беше:

Цитат:Приложението изисква DRM софтуер на Google – widevine. На повечето Android устройства е налично, но не на всички. Можете да се обърнете към производителя на устройството, за да получите информация дали то поддържа widevine.

Някой знае ли за какво точно иде реч с тоя Widevine? Явно Note 2 го няма. Дали би могло да се сложи и как?

Пробвах на Galaxy Note 2, Galaxy Nexus, LG Nexus 4 - резултатът е все един и същ...

Sony Xperia Z2 - 23.0.1.А.0.167 @ 4.4.4 + SWR10
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма го и на други Smile Доколкото ми е известно го няма като отделно приложение и не е под формата на арк файл Smile
Цитирай
#3

:wall:

А дали с root-нат телефон би могло да се измисли нещо?

Sony Xperia Z2 - 23.0.1.А.0.167 @ 4.4.4 + SWR10
Цитирай
#4

Странни неща Smile HTC One X го има и voyo върви, а One не върви Wink
Цитирай
#5

Явно поредната умност от btv. От алчност и за да не им открадне някой съдържанието (което и без това го има по торентите) са направили защита, която не работи на половината устройства. :facepalm:
Цитирай
#6

Заради БТВ обикновено спират и пусканите програми за онлайн телевизия ! Защо не направят като HBO, който също пуснаха канал със защита, но върви на почти всички устройства , а не може да се каже, че HBO не държи на интелектуалната собственост Smile
Цитирай
#7

Тъпотия до шия. МОЕТО УГ802 също не подържа дрм`то и не е апк, а някакви сисемни файлове, които ако рутнеш устройството се прецаква, ако въобще ги има, защото моетоооо не е рутнато и го няма. Многоооо ме е яд.. Файловете май се намират в системната папка в пермишънс и са джарове.
Цитирай
#8

DRM едва ли ще се добави просто с прехвърляне на файлове, цялата система трябва да е модната за да го поддържа.
Цитирай
#9

Не се ядосвай Smile От програмата ползвай трите voyo канала Smile С тази защита губят те , но такава си им е политиката Sad Защита, защита, но се оляха Smile
Цитирай
#10

Писането на Кирилица е Задължително!
Цитирай
#11

Много по-лесно е да спазваш правилата и да пишеш на кирилица ! Препоръчаното от тебе не е универсално средство !
Цитирай
#12

Някой може ли да ми даде апкто на войо, че не ми го дава достъпни.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#13

здравейте някой успя ли да разбере как ще се пусне приложението на това устройство казва че не се поддържа Widevine DRM http://minipc.bg/Mini-Android-PC-Allwinner-A10 моля за помощ благодаря предварително

Google Nexus 5X White
Samsung Galaxy Note 8 Black
Samsung Galaxy Note 9 Black
Samsung Galaxy Note 10+ Silver
Цитирай
#14

Щом го има посочения надпис няма начин Sad
Цитирай
#15

Има ли някакви новини около подкарването на VOYO взех си един тв бокс но не може да го подкара?

Nokia 6680 -> HTC desire Z -> Galaxy Ace -> Galaxy S3 -> Iphone 6 -> Galaxy S7 -> Pocophone f1
Цитирай
#16

Имам новини намерих още един модел ,който да го подкарва. Не че съм фен де,но дотук са само 2 от 22 които съм пробвал. Голям страх да не и окрадат Али Реза Smile Пишете на лични с продажба на такива устройства си изкарвам хляба -няма нужда да чакате месец имам го при мен
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)