Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROOT] ZTE Grand X Pro
#26

bamzi81 написа:привет на всички имам зте гранд про което ми прави проблеми както работи и забива налага се да го рестартирам и това става трудно изключва се след няколко минути тръгва и така докато пак не забие някои да има идея какво му е и как може да се оправи

На мен ми го прави този номер от време на време, но аз го рестартирам със задържане на копчето за включване, за да не чакам да се спре сам и се успокоявам с това, че е евтин телефон Wink

Samsung Galaxy A5
Samsung Galaxy Note 4 -- Samsung Gear S2 Classic
Цитирай
Аксесоари
#27

Пичове полудях...какви ли не телефони съм оправял тоя боклук ми разказа играта....
След "have disk" ми отваря промп...кой файл се добавя...?

Meн ми излиза само Самсунг андроид няма андроид само....дайте снимки и стъпки че откачих....
Цитирай
#28

motofen написа:Пичове полудях...какви ли не телефони съм оправял тоя боклук ми разказа играта....
След "have disk" ми отваря промп...кой файл се добавя...?

Meн ми излиза само Самсунг андроид няма андроид само....дайте снимки и стъпки че откачих....

Най-вероятно, защото файла с драйварите е различен. Линка е към официалният сайт на зте.
DarkKnight написа:С тези драйвъри го инсталирах (според мен се опитваш да го инсталираш с други защото при мен излизаха две колони и след като избрах андроид ми излязоха само 3 опции).

Samsung Galaxy A5
Samsung Galaxy Note 4 -- Samsung Gear S2 Classic
Цитирай
#29

Здравейте, успях да руутна телефона с помощта на тая програма: https://www.androidbg.com/forum/topic792...3970b.html Вкл. телефона с usb кабела и тя автоматично ми намери драйверите с които толкова мн се главоболях и после с един клик руутнах телефона! Има и списък с поддържаните телефони .. zte grand x pro не е сред тях, но факт е, че се получи!

Sony Xperia Z1 C6903 (Locked BL) > Lollipop 5.1.1
Цитирай
#30

Наскоро ми отключиха телефона (беше заключен към М-тел), та някой има ли си напредстава дали ще се заключи отново след като го руутна?
Цитирай
#31

Не !

[Изображение: 76561198033375706.png]
Цитирай
#32

Аз рутнах моя супер лесно с Framaroot. От тук:
http://forum.xda-developers.com/apps/fra...t-t2130276
1.Сваля се apk. -то
2.Избира се Install SuperSU
3.След това избрах Boromir
И готово.
Цитирай
#33

С фрaмaрот стaнa от първия път, кaкто е нaписaл Hari81
Цитирай
#34

И като го рутнaхте решихте ли проблемa с пaметтa.
Защото и аз го рутнaх моя но пак не става размянaтa на паметите. Имаше една тема как може да размениш вътрешното хранилище с паметта на телефонa
Цитирай
#35

Ясно за рутването кажете с паметта какво правим как да я разменим защото от самото рутване няма файда
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)