Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Ascend Y300 -Root (2ри пост)
#26

Здравейте smile От два месеца съм собственик на Huawey Y 300. Като цяло телефончето се държи добре smile Но открих проблем GPS-a. Когато си на място работи, но тръгнеш ли да се движиш губи сигнал с спътниците.Трябва ли да го връщам в Германос за ремонт или подмяна ?
Цитирай
Аксесоари
#27

Явно при теб е някакъв бъг, при мен си работи идеално с Navigon.
Цитирай
#28

В момента се сваля ъпдейт на В174.
New version Channel B199 Smile Честито!
Цитирай
#29

Я дай малко повече инфо Crazy От къде се сваля,това официален ъпдейт ли е ? Пробва ли го вече ,как се държи?Какви са промените ?
Този ъпдейт става ли за всички или е само за В174 stock

Samsung Galaxy S8+ android 8.0 oreo
Цитирай
#30

Официален е, от Sistem update тръгна. Свали се, но не се инсталира, необяснимо защо, но явно се работи. Пишеше че е оправен проблем с Viber, swiching network проблем и още нещо
Цитирай
#31

Ето го на официалната страница : http://huaweinews.com/2013/11/ascend-y30...ware-leak/

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Buds , Galaxy Watch
Цитирай
#32

От четири месеца имам huawey y300 и до ден днешен неми е излизал ъпдеит за софтуера. Защо така?
Цитирай
#33

ДОсега нямаше, по принцип се изтарикатиха и всички пускат все по-малко ъпдекти за да си продават новите модели
Цитирай
#34

Здравейте, имам проблем с телефона Huawei Y300 по време на разговор след известно време отсрещната страна спира да ме чува, а аз чувам. Моля ви, помогнете много е изнервящо.
Цитирай
#35

Пробвай да го RESET-неш (да го върнеш във фабрично състояние) и виж дали ще имаш проблема (избягвай да слагаш програмки докато тестваш), ако нямаш, започваш да слагаш там любимите ти програмки (отново съветвам да не е на куп) и евентуално да разбереш коя ти прави проблема.
Цитирай
#36

jjd написа:Официален е, от Sistem update тръгна. Свали се, но не се инсталира, необяснимо защо, но явно се работи. Пишеше че е оправен проблем с Viber, swiching network проблем и още нещо
Какво стана ъпдейтна ли се до В199?

Samsung Galaxy S8+ android 8.0 oreo
Цитирай
#37

Не, бутлоудъра не може да ми се отключи. Не мога да се сетя със сигурност дали аз си го заключих или е станало нещо друго, но каквото и да е станало, не иска да се отключи.
[Изображение: abbLzHYi.jpg]

Ей така се върти в един порочен кръг и не иска да се отключи за да мога да го ъпдейтна.
Цитирай
#38

Защо трябва да отключваш бутлоудъра,нали уж е офицялен ъпдейт?Ти с коя версия си в момента?
Аз като гледам между В197 (с която съм в момента)и В199 няма разлика,така че не виждам смисъл да се пробвам да го ъпдейтвам.А и нямам проблем с Viber и swiching network от както съм с тая версия (В197)

Samsung Galaxy S8+ android 8.0 oreo
Цитирай
#39

B174, просто бях решил да си сложа съвсем друг РОМ, от там разбрах че всичко това е свързано с бутлоудъра.
Аз Viber не ползвам, но забелязах, че по някое време блутута се отвява, а и исках по-висока версия на Андроид.
Явно ми е доскучал вече телефона и си търся излишни нерви и занимавка.
Цитирай
#40

Здравейте! Отскоро имам въпросния телефон, първият ми smartphone, досега си бях с justphone... Та, firmware ми е B196, като дам онлайн актуализация и нищо не намира, а нали има B199... И как да го root-на на този B196 или на B199? Гледам на предната страница метода е тестван на FW до B181...
Цитирай
#41

Можеш да го рутнеш на коя да е версия (поне досега това е показал) Smile
Цитирай
#42

Инсталирах си ъдейта от папката dload, включих опциите на програмиста, инсталирах Handset WinDriver, пускам unlockroot3, давам ROOT и ми изписва "Not detected any device, check еди кво си". Така ли трябва да се появи USB Debugging в менюто, защото при мен го няма http://www.unlockroot.com/guide/guide.htm ?
Цитирай
#43

Разкачи си телефона и пак го закачи, трябва да чуеш звука за свързване на USB устройство (отделно да те пита как да процедира с намеринете устройства). В телефона дай при свързване с USB кабел да ти се отваря като Storage Drive.
Цитирай
#44

Оказа се, че не съм активирал USB Debugging. Показа ми телефона, но не става... След като избера телефона си, като ми го покаже, отдолу на Step пише Get online devices и така си стои, не стига до стъпката, където ме пита за Power Saver. Пробвах и с последната версия на UnlockRoot - 4.1.2, там интерфейсът е друг, давам му ROOT, запълва се прогрес бара и накрая изписва "Root fail, wait next upgrade!". И с B196, и с B199 пробвах...
Цитирай
#45

Трябва да свържеш телефона с компютъра като USB mass storage.
Също така си преинсталирай драйвърите за телефона и ADT.
Цитирай
#46

Инсталирах ги, преинсталирах ги няколко пъти... Не и не. Отказах се вече... без да е root-нат ще е...
Цитирай
#47

Има ли вече някой с В199,чакам отзиви,че много му се чудя дали да не го сложа. Crazy По чуждите форуми чета ,че е по бърз и стабилен от В197.

Samsung Galaxy S8+ android 8.0 oreo
Цитирай
#48

Здравейте Smile От скоро съм с Huawei y300-100 от Глобул с ROM B-190.Бих искал да го ъпдейтна на В-199, изтеглен от сайта на производитела,но след unpacking ми дава failed instalation. откючих bootloader i root-нах телефона по този начин: http://huawei-y300.tumblr.com/post/47366...d-y300-all след проверка дава че bootloader - unlocked и има super SU икона в менюто.след отключване на bootloader би трябвало да мога да ъпдейтна Rom na B199.къде греша за да не мога да го ъпдейтна
Цитирай
#49

Току що го рутнах и аз моя. Christmas Я кажете сега има ли някой с андроид 4.4.2 и как се държи телефона с него, или ми препоръчайте някой къстъм Ром.

Rolleyes Нещо ми фейлва и не мога да му отключа бутлоадера... :wall:
Цитирай
#50

Добре де някой да препоръча някой лек ром, че това дърво смотано е напълно неадекватно с оригиналния РОМ. :wall:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)