Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Ascend Y300 -Root (2ри пост)
#76

Такаааа,сега и аз да се запиша,днес получих кода за бутлоудера от Huawei BG за което им благодаря,но греда, кода се оказа невалиден и сега не знам какво да правя.Дали от Глобул нещо са направили или са ми дали грешен код,какво мислите?
Всъщност сега видях,че са ми пратили код с 15 цифри ,а трябва да са 16 ,егати гредата.
Цитирай
Аксесоари
#77

Вече съм с отключен бутлоудер ,с ново recovery,нов ром Б199 ултра лайт Big Grin .Сега телефона хвърчи а и дисплея е с по-наситени цветове.Имам една молба,не мога да открия стоковия wiget за времето(мн го харесвах),ако някой знае от къде да си го дръпна ще съм благодарен.
Цитирай
#78

Моя от преди месец го брикнах и няма как да ти го изкарам от телефона, но има доста красиви джаджи за времето, поогледай се, платените ще намериш и не платени, просто ползвай гугъл. Wink
Цитирай
#79

Да гледах,но никое не ми хареса.Стоковия е супер.Ако някой друг има желание да го качи ще съм му благодарен.
Цитирай
#80

Ето ти го

[Изображение: 412594Meteo.png]

ОЩЕ, ТУК
Цитирай
#81

Dance Огромни благодарности.
Цитирай
#82

B последно време забелязвам че ми се губят 100 МБ от рама смисъл нямам 512 общо ами 394 мб това дали е заради рутването защото преди това си беше 512.
Цитирай
#83

Пробвах се да роотна моя телефон ,тои е huawey ascent y300, но не успях не ми позволява да копирам папката "dload" в телефона дори съм изключил fast boot
Цитирай
#84

Здравейте колеги. И аз имам сапунерка Y300 но и аз като един от потребителите имам проблем с GPS-a .Когато съм на място всичко е ок но тръгне ли колата губи връзка с спътниците.Връщах им го три пъти за ремонт,смениха му платката но проблема с GPS-a остана. Версията е B199. Ако някой може да помогне ще съм благодарен.
Цитирай
#85

Здравейте колеги.Имам huawei g510-0200 руутнах го,но не мога да одклуча bootloader-а.Пробвах с DC-unlock,но не става ,изписва че телефона не е намерен.Моля за помощ.
Цитирай
#86

само за Y300 Ли важи ?
Цитирай
#87

И за g510.
Цитирай
#88

Привет, немога да ъпдейтна фирмуеъра на смотания ми G510-0200  Bu Стоковия е B178 и искам да го заменя с B200 официален. Към момента телефона е рутнат и бутлоудъра е отключен - проверено с Root Checker и Dc unlocker. При всеки опит за инсталиране на ъпдейт през системното приложение или през фаст-буут мода, след ънпакинг излиза жълтия триъгълник. Инсталирах ROM Manager 5.5.3.7 от маркета, от него буутвам в рековъри моуд след това apply update from sdcard,  от там избирам зип файла и ми изписва:
--Install/sdcard
--OTA update
Finding update package...
Opening update package...
Verifying update package...
Formatting /cache...
Instalation abroated
Huh Huh Huh Huh Huh
В сд картата имам файлове B198 za G510-0100, B199 и B200. С който фаил да пробвам все едно и също.
Дайте някаква идея какво да направя Kapitulation
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)