Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[JB][GIUDE] Получаване на 624МБ Рам за всички стокови JB 4.1.2 ромове.
#51

casmilus написа:Споделен опит ...
#Стоков софтуер
#Преди и След всяко флашване->триене на кеша, фабрични настройки и рестарт.
#<gb2.3.6-I8160XXLL2><jb4.2.1-I8160XXMB4><jb4.2.1-I8160XXMF1><jb4.2.1-I8160XXMG2-only_one kernel>
#Root
#Titanium BAckup-около 30 Bloatware приложения(само frozen!).
Период на тестване-> 10-ина дни
Добра "батерия"...
Около 35-40 постоянно инсталирани приложения.
Пълна функционалност за комуникации.
RAM->Total->624->Status 400+-(50)Mb
Комуникации, Мултимедия, Интернет, Офис, VPN, Без игри!
Прилична работа без лаг и забиване на телефона{Един лаг(>60s,Viber,разговор с Германия)}.
AnTuTu->(-+)70%>8200.

За още по-добър резултат пробвай приложението Greenify. Но не хибернирай приложения които трябва да са активни (Viber) или искаш да получаваш известия.
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте имам проблем при тегленето на файловете от първия метод който е обяснен . Ако някой може да ми даде линк да ги сваля ще съм много благодарен. Wink
Цитирай
#53

Линковете си работят. Поне при мен.
Цитирай
#54

Здравейте, нов съм и мн, мн не разбирам, такаче моля да ме извините, ако напиша нещо, което не е така... Искам да кажа, че минах от GB към JB през Kies и съм с 482рам и искам да бъда с 624, кой от двата поста е по-подходящ, за да го направя първия или втория?
Цитирай
#55

Препоръчвам ти първия метод. Втория е по-сложен и не е за начинаещи.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#56

Според мен втория е по-лесен, а и отделно може да се направи навсякъде, защото не ти трябва компютър.
Цитирай
#57

Мерси за отговорите, направих го с първия, всичко е ок.
Цитирай
#58

Прочетох темата и видях, че е питано дали гаранцията се губи, но все пак ще попитам пак. След като флашнем с один не почваше ли един брояч да брои и да ти отпада гаранцията? Питам, защото телефонът е на приятел и да не стане гаф.
Цитирай
#59

Не, ако флашваш официални фърмуери, не отчита.
Цитирай
#60

Благодаря МНОГО за подробната информация ! :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: Нпаравих го по 1-вия начин и СТАНА! Имах 480 РАМ , а сега е 624 РАМ и съм много щастлива . Златни сте ! Dance Dance Dance Dance Dance Dance Dance Dance Dance Dance Dance Dance Dance Dance Angel Angel Angel
Цитирай
#61

Браво!
Добре е да прочетеш правилата на форума! По-конкретно за броя на емотиконките. Smile

/device/samsung/galaxy/ace2
/android/4.4.4/rom/cyanogenmod_11

Цитирай
#62

ivalina87 написа:Благодаря МНОГО за подробната информация ! :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: Нпаравих го по 1-вия начин и СТАНА! Имах 480 РАМ , а сега е 624 РАМ и съм много щастлива . Златни сте !

Радваме се когато правим щастливи потребителите от женски пол въпреки че те се срещат доста рядко в нашия форум Smile Радвам се че все пак има и момичета дето освен от прически , лакове и гримове се интересуват макар и малко от техника.

Поздрави!

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#63

Здравейте!!!По първия начин тегля файла,разархивирам го ,но не иска да ми го зареди в Один!Някакви насоки?Благодаря!
Цитирай
#64

Това спази ли го


2. Разархивирате .rar архива - вътре в него има файл с окончание .tar.md5


Слагаш го на работния плот след като го разхивираш веднъж и натискаш PDA в Odin ,излиза ти прозорец,който те пита от къде да заредиш файла,избираш Работен плот и намираш tar.md5 или цъкаш два пъти върху него или го маркираш и долу в прозореца натискаш Отвори

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#65

Благодаря!Получи се,остава и да има полза и да се подобрят нещата!!!А откъде идва тази допълнителна памет???
Цитирай
#66

От никъде, то си я има.. просто не е отключена.
Цитирай
#67

ivanesko написа:Благодаря!Получи се,остава и да има полза и да се подобрят нещата!!!
Честно да ти кажа не вярвам,защо не си флашнеш Mahdi ROM 4.4.2 Kit Kat за да се родиш,ако не знаеш как ми пиши

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#68

Ами не знам,а и не разбирам много,много от тези операций.По-бърз ли ще стане,с колко РАМ ще бъде,гаранцията ще отпадне ли?
Цитирай
#69

Става бърз телефон,РАМа е 624 и гаранцията се занулява,един вид си имаш всичко

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#70

ако е сложно по-добре да не пипам нищо,да не уплескам нещата.Аз и сега съм със 624 РАМ.През KIESS няма ли да стане?
Цитирай
#71

Пиши ми лично да ти дам скайпа

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#72

.
Цитирай
#73

Здравейте. От скоро съм с I8160Р и Jelly Bean 4.2.1, така си дойде телефона. Това ми е първия смартфон и искам да попитам как и къде да проверя с колко памет съм в момента,.

Намерих една програмка която ми дава следния резултат: РАМ 512 + 256 (624). Явно при мен е добре и няма нужда да правя описаното по горе.
Цитирай
#74

Pinto_mm ,как ги сметна незнам но май си слаб по математика Tooth Потвърждавам че има голяма разлика при стоков андроид 4.1.2 при варианта със 624 Ram и вариантите със 550 и 480 !
Цитирай
#75

Аз не ги смятам. Пуснах програмата CPU Identifier и тя ми показа това което съм написал - 512+256 (624 MB Usable). Както писах, не съм много в час и за това питам. В крайна сметка да предприемам ли нещо или съм о.к.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)