Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[i9505][CWM Advanced Edition] PhilZ Touch - къстъм рековери за SGSIV
#26

dingila написа:Да не си пробвал да минаваш с триангле. Аз като мина през триангле после и стокво нямам, не знам що.
Пробвай с друг один.

С один 3.7 го флашнах.
Цитирай
Аксесоари
#27

Руут и флашване на рековери и ще го има. Без руут няма къстъм рековери.
Цитирай
#28

degman написа:Руут и флашване на рековери и ще го има. Без руут няма къстъм рековери.

Добре, колега може ли линк понеже не виждам никъде такава секция в галакси с4 Smile
Цитирай
#29

pstyle1989 написа:
degman написа:Руут и флашване на рековери и ще го има. Без руут няма къстъм рековери.

Добре, колега може ли линк понеже не виждам никъде такава секция в галакси с4 Smile

В търасчката горе написах "root galaxy s4"

https://www.androidbg.com/forum/topic633...efoni.html

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#30

dingila написа:
pstyle1989 написа:
degman написа:Руут и флашване на рековери и ще го има. Без руут няма къстъм рековери.

Добре, колега може ли линк понеже не виждам никъде такава секция в галакси с4 Smile

В търасчката горе написах "root galaxy s4"

https://www.androidbg.com/forum/topic633...efoni.html


Благодаря колега! Smile
Цитирай
#31

Добре, руутнах телефона, сложих рекоувърито, и не ме пуска в CWM режим само си пише буут и ми се реска телефона :wall:
Цитирай
#32

pstyle1989 написа:Добре, руутнах телефона, сложих рекоувърито, и не ме пуска в CWM режим само си пише буут и ми се реска телефона :wall:
Като се покаже синия надпис, веднага пускаш бутоните. Ако ти е тръдно си свали от маркета reboot to recovery има куп програми.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#33

DPapazov написа:
pstyle1989 написа:Добре, руутнах телефона, сложих рекоувърито, и не ме пуска в CWM режим само си пише буут и ми се реска телефона :wall:
Като се покаже синия надпис, веднага пускаш бутоните. Ако ти е тръдно си свали от маркета reboot to recovery има куп програми.

На мен ми трябва тази програма но не мога да я намеря в маркета би ли дал линк, и има ли и за даунлоад мода?
Цитирай
#34

eMiLChO написа:
DPapazov написа:
pstyle1989 написа:Добре, руутнах телефона, сложих рекоувърито, и не ме пуска в CWM режим само си пише буут и ми се реска телефона :wall:
Като се покаже синия надпис, веднага пускаш бутоните. Ако ти е тръдно си свали от маркета reboot to recovery има куп програми.

На мен ми трябва тази програма но не мога да я намеря в маркета би ли дал линк, и има ли и за даунлоад мода?

Напиши reboot to и виж, какво ще стане (в гугле плай Big Grin)



https://play.google.com/store/apps/detai...r.recovery

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#35

Благодаря приятел, а за влизане в download mode има ли приложение?

Тази програма не работи при мен!
Цитирай
#36

Колеги, как се прави бек ъп.?? Не ми излиза опция бек ъп и рестор..? После сложих старо CWM но с него ми дава грешка като флашвам ром, защтото се изисква по-нова версия от 6.0.3.3. При вас има ли тази опция за бек ъп?

LG G ДВЕ
Цитирай
#37

Аз съм с v.6.0.4.0 и и има бекъп и рестор под wipe cache.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#38

Трябва ли да махам Auto Reboot или не е проблем като слагам само рековъри да я оставя?
Цитирай
#39

Нищо не пипаш по отметките, както ти се отвори Один така цъкаш...

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#40

Ясно сложих го... сега обаче статуса ми стана Custom, има ли възможност да махна или не знам рековърито или да се направи нещо друго за да си върна официал статуса?
Цитирай
#41

Моля за снисхождение. Confusedtupid: Ако си купя заключен към оператор телефон, смяната на ром оправя ли нещата?
Цитирай
#42

Enoh написа:Моля за снисхождение. Confusedtupid: Ако си купя заключен към оператор телефон, смяната на ром оправя ли нещата?

Ако го купуваш от България ... при никой от операторите ни НЕ е заключен, ако ще го внасяш от чужбина заключен - не, няма да се отключи със смяната на ROM, а трябва да го root-неш и да използваш тази програма: GalaxSim Unlock.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#43

degman написа:Почетох темата в XDA малко, и съвета ми е да се върнете на последното стабилно рековери 5.10. Засега следващите няколко имат бъгове.
Кое по-точно версия 5.10 че виждам няколко в линка от първия пост Smile

Samsung Galaxy S4 Black Mist I9505|4.3 MKF stock+root|Kingston 64gb class 10
Цитирай
#44

Вече не важи това, тегли последния който е.

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#45

dingila написа:Вече не важи това, тегли последния който е.
Свалих го сега и да взема да го сложа хаха Tooth
Така сложих си рековърито,направих си backup през него,който се пази на вътрешната памет,копирах го на външната карта и реших да го изтрия от паметта на телефона ногреда-изписва "изтриването е неуспешно" как да го изтрия от вътрешната памет?

Samsung Galaxy S4 Black Mist I9505|4.3 MKF stock+root|Kingston 64gb class 10
Цитирай
#46

По принцип когато имаш сдкарта си прави бекъпа там, на по новите филз рековърита е обозначена като sd1 или нещо от сорт.
Няма никакъв проблем по принцип през файл менъджера на телефона да делнеш папката в която се е съхранил бекъпа, а тя е clockworkmod или нещо такова.
За по сигурно делни всичко и давай пак отначало с бекъпа...и така.
Няма страшно, след 5,6 опита, триене, флалване, всичко ще ти се изясни полека-лека.
Просто се опитвай да разбираш какво правиш, а не някой като ти напише нещо да го изпълняваш като кодук.
Давай смело...няма страшно Christmas
И си избери няколко човека от форума и следвай тяхните инструкции, а не да слушаш всеки инженер тука Wink

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#47

dingila написа:По принцип когато имаш сдкарта си прави бекъпа там, на по новите филз рековърита е обозначена като sd1 или нещо от сорт.
Няма никакъв проблем по принцип през файл менъджера на телефона да делнеш папката в която се е съхранил бекъпа, а тя е clockworkmod или нещо такова.
За по сигурно делни всичко и давай пак отначало с бекъпа...и така.
Няма страшно, след 5,6 опита, триене, флалване, всичко ще ти се изясни полека-лека.
Просто се опитвай да разбираш какво правиш, а не някой като ти напише нещо да го изпълняваш като кодук.
Давай смело...няма страшно Christmas
И си избери няколко човека от форума и следвай тяхните инструкции, а не да слушаш всеки инженер тука Wink
Харесал съм си двама-трима Wink А ти си заслужи бутилка от домашното ми вино :cheers:

Samsung Galaxy S4 Black Mist I9505|4.3 MKF stock+root|Kingston 64gb class 10
Цитирай
#48

Цъкай бири на Нико, той е човека, аз само предавам информацията...
Той е нашият пастир Christmas

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#49

dingila написа:Цъкай бири на Нико, той е човека, аз само предавам информацията...
Той е нашият пастир Christmas
Тъй вярно :thumbup:

Samsung Galaxy S4 Black Mist I9505|4.3 MKF stock+root|Kingston 64gb class 10
Цитирай
#50

Някой пробвал ли е последното recovery на Phil дали работи с изтеклия Кит Кат или трябва да чакаме по-нова версия.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)