Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia SP (C5302/C5303/C5306)
#51

ian_bibian написа:Здравейте отново. Попаднах на гаден проблем. Защо не мога да инсталирам игрите на СД картата, а трябва да са във вътрешната памет? До сега бях с друг андроид телефон и нямаше такъв проблем.
Колкото до въпросите по- горе: Caster и аз четох на доста места за този проблем, така че предполагам е някакъв дефект. За сега, да не казвам голяма дума, на мен не ми се е случвало.
Pitar_73- стрийт вю- то си го имаш или поне аз го имам, просто задържаш върху някоя улица и ти се отваря меню от което можеш да го избереш. А малкия браузър и аз не знам за кво е.

Прочети пост номер 30 за тоя въпрос и ще разбереш отговора. Има и обяснение във следващите няколко поста след него между мен и Гоустфейс.

Sony Xperia М4 Aqua (E2303) - Black - Android 5.0 + 16 GB SanDick Ultra microSDHC
Цитирай
Аксесоари
#52

Ок разбрах мерси. Но защо са го направили толкова тъпо, при 2.3 и 4.0 можеше всичко да се мести без проблем Sad
Цитирай
#53

ian_bibian написа:Ок разбрах мерси. Но защо са го направили толкова тъпо, при 2.3 и 4.0 можеше всичко да се мести без проблем Sad
Не знам. Честно казано не знам какво искаш да инсталираш че 5.5 ГБ са ти недостатъчни. Аз преместих абсолютно всичко което можеше и след като инсталирах абсолютно всичко което ми е нужно имам свободни 3,5 ГБ. Аз за това и питах, но след като разбрах какво трябва да се направи се отказах докато не се напълни телефона.

Sony Xperia М4 Aqua (E2303) - Black - Android 5.0 + 16 GB SanDick Ultra microSDHC
Цитирай
#54

ian_bibian написа:Caster и аз четох на доста места за този проблем, така че предполагам е някакъв дефект. За сега, да не казвам голяма дума, на мен не ми се е случвало.
Все пак мерси за отговора. Smile
Но иначе телефона е страхотен :tease:
Цитирай
#55

Ами аз играя доста игри и като сложа 2 ми изписва че мястото е малко и операционната система не може да работи добре. Затова се възмущавам, че мога да си сложасамо 1 игра.
Caster телефончето наистина е страхотно, и аз съм доволен за сега.
Цитирай
#56

Здравейте ,

Закупих си XperiaSP , но е кодиран кам М-тел и ми иска някав код като
сложа карта на друг оператор.
Та вапрасо ми е :
Има ли вазможност по някакав начин да се преинсталира Андроида ,
че да може да работи и с други карти ?

Благодаря предварително
Цитирай
#57

ОК, че пишем на кирилица, та... когато дисплея на телефона ми(XSP) е на слънчева светлина се появяват вертикални линии, когато се погледне леко под ъгъл, същите се виждат и на бял фон на дисплея... Това нормално ли е?
ivan2323 написа::facepalm: Тук влиза ли някой за да се надявам на отговор?
Цитирай
#58

Това е нормално, успокой се Big Grin от самия дисплей е Smile

[highlight=#33b5e5] Black [/highlight][highlight=black] Sony Xperia SP [/highlight]
[highlight=#33b5e5] ---> [/highlight][highlight=white] JBL Tempo In-Ear [/highlight]
Цитирай
#59

И защо са го измислили така.... Rolleyes ? Благодаря Вики, дано това да му е кусура е се надявам с времето да спре да ме дразни :thumbup: !
Цитирай
#60

Разбрах, че за да се оправи моя проблем трябва телефона да е руутнат... Може ли някой да ми даде насоки как да го оправя без руутване? :confused: :confused: :confused:
Цитат:Докато си човъркам в нета изведнъж връзката прекъсва и ми изписва "извън обхват". Трябва ръчно отново да го включвам и да чакам поне 2 минутки за да се включи. После след пет минутки пак спира и пак се връщаме на въпроса за ръчното включване.
Цитирай
#61

как да направя приложенията ми от гугъл плей да се свалят на сд картата :/

Gold Galaxy S7 
Цитирай
#62

zdraveca7, не питай едни и същи въпроси... мисля, че бяха написали решение на това, но кой да чете... :unknw:
Цитирай
#63

zdraveca7 написа:как да направя приложенията ми от гугъл плей да се свалят на сд картата :/
GH0STFACE написа:
martig написа:П.П. Оказа се че и аз искам да запитам нещо ... тъй като последния пост е моя мисля че трябва да редактирам този ... има ли начин да се преместат част/всички който аз слагам от приложения на картата памет? Опитах с търсачката но не ми се получи. Angel

Без руут не можеш нищо да направиш (за да местиш приложения на външната карта памет)

Руутваш, правиш един ext дял на картата, инсталираш link2sd и местиш.

Пост 30 и няколко след него ...

Sony Xperia М4 Aqua (E2303) - Black - Android 5.0 + 16 GB SanDick Ultra microSDHC
Цитирай
#64

да бе аз ги бях видял ама се чудех дали има възможност без руут мс все пак Smile

Gold Galaxy S7 
Цитирай
#65

zdraveca7 написа:да бе аз ги бях видял ама се чудех дали има възможност без руут мс все пак Smile
Не, няма такава.

Sony Xperia М4 Aqua (E2303) - Black - Android 5.0 + 16 GB SanDick Ultra microSDHC
Цитирай
#66

Добре де, аз си руутнах телефона, с link2sd правя връзка на sd-картата, приложението пише че е свързано на картата, но не ми се освобождава място на sdcard0 (вътрешна памет). Този проблем е само с игрите (с останалите приложения всичко е о.к.) и въпросът ми е къде бъркам? Разцепил съм картата и съм направил системен дял, както е описано. Може ли игрите да правят мизерии, защото не са си изтеглили кеша, а съм го сложил аз и не го прехвърля, защото не го разпознава?
Цитирай
#67

Пробвайте да местите дата-та на игрите на външната карта с това: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1410262
Цитирай
#68

Здравейте отново, искам да попитам защо когато ми званнат и вдигна индикатора на дисплея ми дава , че съм вдигнал, а телефона продължава да звани още няколко секунди и не чувам този, който ме търси? Dance , това също е малко дразнещо както и нормалните линии на дисплея.....
Цитирай
#69

Да попитам колко реално е дисплея като инчове, след като се приспаднат софтуерните бутони?

Samsung I9300 Galaxy S3 32GB
Цитирай
#70

В настройките ми е отбелязано да завърта автоматично екрана, но когато е на Homescreen или в менюто с инсталирани приложения не иска да ми го завърти, а иначе снимки, в браузъра ми ги върти без проблем. И се питам това стандартно ли е да не се върти в менюто и на главния екран или в настройките трябва нещо да се бутне? :unknw:

SONY XPERIA Z1 black ...  един уникален звяр!
Цитирай
#71

Попринцип не става.Можеш да го направиш, като си инсталираш друг launcher, например GO Launcher.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#72

Някои няма ли мнение по моя коментар 68? Вики 5320 в теб ми е надеждата. Rock
Цитирай
#73

ivan2323 написа:Някои няма ли мнение по моя коментар 68? Вики 5320 в теб ми е надеждата. Rock

Абе да ти кажа колко са нормални тея линии не мога да кажа, но не съм ги забелязвал на моя телефон. А по въпроса със звъненето - също нямам такива наблюдения ... явно много бързо действаш.

Sony Xperia М4 Aqua (E2303) - Black - Android 5.0 + 16 GB SanDick Ultra microSDHC
Цитирай
#74

Не мисля че действам бързо, вертикалните линии на дисплея се забелязват най-добре когато дисплея е изложен на пряка слънчева светлина и други ми казаха, че твърде много се вглеждам... Според ВИКИ това е нормално някой друг горд притежател на SP дали са му направили впечатление?
Цитирай
#75

Аз не съм забелязал никакви линии, но може би не съм се вглеждал толкова, не знам. Колкото до забавеното вдигане и на мен ми се получава, но е за части от секундата и не ме е подразнило за сега.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)