Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia SP (C5302/C5303/C5306)

Задръж едновременно бутон пауър и бутон за увеличаване на звука, докато усетиш три бързи вибрации.
След това го остави за няколко часа, но без да правиш опити за включване през това време.
След няколко часа, погледни какъв е резултата и може ли вече да се включи нормално.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
Аксесоари

искам да питам дали някой знае каква е цената на стъклото и дали е залепено за дисплея ,защото е много счупено и искам да го сменям :Д
Цитирай

@todorow7

https://www.youtube.com/watch?v=UmH6ktk4jKQ
  Big Grin Big Grin  Голяма играчка е. Smile

Sony Xperia SP (C5303) White - Android 4.3 - КО? НЕ! 

Sony Xperia XA - Android 6.0.1  
Цитирай

Мерси за отговора. Бяха ми казали ,че самото стъкло (даже май не е стъкло ,а пластмаса) е залепено за дисплея и трябва да платя 150 лева за да ми го сменят .. Та някой може ли да ми даде някви насоки за някакъв сервиз или някой ,който може да ми смени само стъклото. Благодаря предварително.
Цитирай

Колеги след актуализация на месинджър и фейсбук направена днес (20.11.15) целия телефон се скапа все едно е xperia Е...дори не стартира горепосочените приложения, върнах фб-то към фабрични и изтрих месинджъра исега що годе е по-добре, някой знае ли коя е предната му версия на фбто и месинджър и ако му направя хард резет и инсталирам същите приложения дали ще се оправи, или да си търся нов телефон, благодаря предварително!
П.С. Някой друг има ли подобен проблем????

Gold Galaxy S7 
Цитирай

Напоследък упдейтите на facebook от по-добре, отиват към по-зле. Не е нужно да правиш хард-ресет или да си търсиш нов телефон. Аз също го имах този проблем, след ъпдейт постоянно забива и крашва. Пробвай facebook lite. Smile

Sony Xperia SP C5303 Black JB 4.3 12.1.A.1.205 Stock  Cyanogenmod 12 5.0.2  Cyanogenmod 11 4.4.4

Sony Xperia Z5 Black Stock
Цитирай

А защо не изтеглите стара версия на facebook? Забранявате й да се ъпдейтва и си свиркате.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

(2015-11-20, 11:20:03)Dakata87 написа:  А защо не изтеглите стара версия на facebook? Забранявате й да се ъпдейтва и си свиркате.


Аз сега съм със заводската, ама много ми е антична, гледам и други се оплакват, пробвах с 5 по-стари версии, резултат нулев, много тъпо го правят това, обаче на две години айдее следващия телефон, не ми е проблем да си купя, но този ми харесва, защо трябва да правят такива глупости  Undecided

Gold Galaxy S7 
Цитирай

Проблем е самото приложение. На приятелката ми на galaxy S4, след последния ъпдейт и забива постоянно. Така, че не са проблемни телефоните ви Smile На cyanogenmod-a или забива или при зареждане много забавя Smile

Sony Xperia SP C5303 Black JB 4.3 12.1.A.1.205 Stock  Cyanogenmod 12 5.0.2  Cyanogenmod 11 4.4.4

Sony Xperia Z5 Black Stock
Цитирай

Здравейте! Имам SP c5303 с 12.0.А.2.254 телефона е купуван от глобул, защо в настройките на телефона за мрежа, не ми дава да избера LTE?

SONY XPERIA Z1 black ...  един уникален звяр!
Цитирай

Вероятно ако флашнеш различен фърмуер от този на оператора за твоят телефон, би трябвало да няма тази липса на мрежа.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Сложих за френски оператор и се получи. Благодаря!

SONY XPERIA Z1 black ...  един уникален звяр!
Цитирай

Здравейте ! Имам следния проблем, батерията пада много бързо. Снощи го заредих на 100%, сутринта го гледам, батерията е паднала на 53%. Направи ми впечатление, че screen "дърпа" доста ток. Разрових се из форумите и в повечето случаи причината е google play service, но при мен го няма. 

http://prikachi.com/images.php?images/892/8608892w.png

Sony Xperia SP C5303 Black JB 4.3 12.1.A.1.205 Stock  Cyanogenmod 12 5.0.2  Cyanogenmod 11 4.4.4

Sony Xperia Z5 Black Stock
Цитирай

здравейте!Имам проблем с моята Xperia.Тя е от 2014 година,но напоследък,след като без да искам,отворих една реклама за безплатен телефон,започнаха да ми излизат всякакви реклами,да ми прегрява телефона и да ми излизат нецензурирани снимки в празното пространство на сайтовете.Освен това,понякога,докато съм в интернет,телефонът започва да вибрира и не мога да го спра,а трябва да го изключа,за да се оправи.Ккакво мога да направя?Благодаря ви!
Цитирай

@cecikirilov2001, Запиши си важните неща от телефона на компютъра, синхронизирай си контактите с Гугъл акаунта, за да можеш след това да си ги възстановиш.
Опитай с връщане към фабрични настройки от настройките на телефона.
Ако не, премини през преинсталиране на софтуера с Pc Companion или Xperia Companion.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

благодаря,но как да си синхронизирам акунтите?
И още един въпрос-ще ми изтрие ли контактите?
Цитирай

Да, ще ти се изтрият контактите, за това и споменах да си направиш синхронизация с Гугъл акаунта.
Влез в Настройки / Акаунти и синхронизация / Гугъл - маркирай опцията с контакти и потвърди.
След синхронизацията провери за налични контакти в Gmail, като за целта влезеш в мейла си през Браузър на компютър и горе в ляво кликваш върху меню "Контакти".
Ако са налични вече и там, значи всичко е наред и в последствие ще можеш да си ги възстановявиш на телефона.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)