Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG Optimus L4
#1

Очаквам вашите коментари и мнения относно новия
LG Optimus L4 II E440
Цитирай
Аксесоари
#2

Вчера си го закупих, първите впечатления са за добър дизайн и добри технически характеристики за този бюджетен клас. Екранът с IPS матрица е много добър, но е с ниска резолюция.
Цитирай
#3

Здравейте,

Понеже и аз ще купувам такъв, като човека който ще го ползва е единствено за Viber и Whatsapp и разбира се обикновени разговори Smile))
Мисля, че от към цена и качество е достатъчно?

HTC M8
Цитирай
#4

Привет! Smile
Телефонът съчетава много добър дизайн и производителност за тези пари, аз много го харесвам, а и доста мои познати си мислят, че е някакъв хай енд модел. Lg L4 II е от най-новите телефони на компанията до този момент, общо взето телефона си заслужава според мен
Цитирай
#5

Всичко за този модел,програми и прочие.
Аз съм с LG Optimus L4 II E440 от седмица ,ако може споделете от къде да си кача програми,снимки ,тапети,теми.....
Цитирай
#6

Като за начало https://play.google.com/store?hl=bg имаш го в телефона вграден.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#7

Аз го ползвам като трети телефон предимно за разговори и смея да твърдя че доста ми допада.Екрана ми е с ниска резолюция но по добра от конкурентите си в своя клас например Сони .Доста издръжлива батерия изкарва една седмица .Добър GPS , Wi-Fi сила над средното ниво .Mного добър сигнал 2G/3G -/по добър дори от Galaxy S3 /S4 /-сравнявал съм ги и трита телефона на на един и същ оператор.В общи линии е това , ако ви трябва издръжлив за разговори и евтин смартфон.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#8

Здравейте, от седмица съм с телефона и ще съм много благодарна ако някой ми каже как да си включа мобилния интернет. Данните са разрешени и въпреки това, когато реша да вляза в интернет ми показва че съм офлайн.
Цитирай
#9

A имaш ли плaн зa интернет, че 1 мб. се тaксувa достa солено. Свържи се с оператор и искaй дa ти прaтят aвтомaтични нaстройки. Aко нямaт тaкивa зa твоя модел, влез нa сaйтa им, тaм трябвa дa имa. Тук също имa и зa трите оперaторa, потърси с търсaчкaтa.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#10

Да имам план за интернет (300 MB). Също така получих и sms със настройки за данни, които инсталирах, след което получих втори sms, които гласеше, че телефона вече е настроен за работа с данни. И въпреки това не мога да вляза в интернет.
Цитирай
#11

Oт скоро имам L4 ll и като цяло не е зле. Чудех се има ли някаква съществена разлика между него и L5 и каква?
Цитирай
#12

everosser написа:Oт скоро имам L4 ll и като цяло не е зле. Чудех се има ли някаква съществена разлика между него и L5 и каква?
http://www.phonearena.bg/phones/compare/.../7879,7715


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#13

Колеги, може ли да споделите как се държи телефона при разговор чрез скайп и/или вайбър. Благодаря!!

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#14

nessy_ написа:Да имам план за интернет (300 MB). Също така получих и sms със настройки за данни, които инсталирах, след което получих втори sms, които гласеше, че телефона вече е настроен за работа с данни. И въпреки това не мога да вляза в интернет.
Здравей! искам да попитам в лентата за уведомления имаш един бутон ''Данни'' той пуснат ли ти е?
Защото при мен като го пусна си имам мобилен интернет но аз сам с друг модел на ЛГ, но го имам и този телефон затова те питам

LG Optimus 4X HD   LG Optimus L4 II LENOVO A369i
Цитирай
#15

Здравейте Колеги,
Имам проблем с тел.на жена ми- LG Opt.4 II и по-точно с Wi-Fi-я.От няколко дни не може да се свърже с рутера в къщи и по-точно,свързва се и след 1-2 минути връзката се разпада, правя 3-4 опита,но не става /изписва "проблем с формализацията" или нещо подобно/, като резултат се разпада и връзката на лаптопа с рутера .Следват няколко рестартирания на рутера и всичко почва отначало.Подобно нещо се получава и когато с моя телефон се свързвам с Wi-Fi, само че го прави по рядко /моя тел. е китайче /ZTE Blade 3/. Първоначално реших,че проблема е в телефона на жена ми,но след като има и при моя тел/макар и по-рядко/ ? Телефона или рутера е проблема,някой с подобен казус? Някакви идеи какво да правя? Телефона е от скоро и в тарифния план още няма мобилен интернет да пробвам дали работи с него.
Цитирай
#16

Смени канала на рутера с по - нисък и /или го мини само на G режим

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#17

jorrddan написа:Смени канала на рутера с по - нисък и /или го мини само на G режим
Благодаря за отговора.Направих всичко,но няма резултат.Не мога за си обясня защо, след като се разпадне връзката на телефона с рутера се разпада и връзката на лаптопа с рутера и след рестартирането му всичко започва отначало.Лаптопа поддържа стабилна връзка до момента на включване на Wi-Fi на телефона,което продължава 3-4 минути и връзката се разпада.....Лаптопа може да поддържа стабилен интернет с часове без проблем до включване на WiFi на телефона..... :wall:
Цитирай
#18

Днес ми дадоха това лг за служебно ползване и при мен се появи същия проблем с рутера.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#19

При мен го смених само на n и за сега е добре вече 1 час и нещо Smile

LG L4 II
Цитирай
#20

След четене по форумите проблема го разреших със спиране на функцията WMM(wifi multi media) на рутера.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#21

Как му се влиза в даунлоуд мод-а че искам да си префлашна фърмуера.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#22

Пробвай при изключен телефон задържане на Volume Down и свръзваш USB-то. Не пускаш бутона докъто не покаже нещо на екрана. Същото пробвай и с Volume Up, или и двете заедно.
Махни SIM и SD картата преди това.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#23

(2014-05-19, 20:56:14)tonus написа:  Как му се влиза в даунлоуд мод-а че искам да си префлашна фърмуера.

Колега,ако си го префлашнал ще споделиш ли как,че ми се налага и на мене Sad
а съм го правил само на Samsung
Цитирай
#24

(2016-05-07, 18:04:40)borbi131 написа:  Колега,ако си го префлашнал ще споделиш ли как,че ми се налага и на мене Sad
а съм го правил само на Samsung

Изключваш телефона(ако искаш, извади SIM и SD картите).
Държиш Vol - и Vol +, вкарваш USB кабела.
Като видиш Download Mode екрана пускаш бутоните.
Трябва ти LG Flash Tool и .kdz файла с фърмуера(вкарай IMEI кода на телефона тук и тегли).

LG Nexus 5X H791 32GB | Stock | AOSP 8.1.0
LG Optimus L7 II P710 4GB | TWRP 3.0.2.0 | CyanogenMod 10.2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)