Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да регистрираме кредитна/дебитна карта и да пазаруваме в Google P
#26

Аз се опитах да поръчам Нексус 5 от US от google play store чрез proxy разбира се, но като натисна добави в кошницата или там каквото беше нищо не става.

D_coffee
[-] 1 потребител изказва благодарност на mitko1pr за това мнение:
  • go6071
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз ще ползвам remote access до някой приятел в US. Това с проксито, не е много лесно, от google не са тъпи, могат да го засекат.
[-] 1 потребител изказва благодарност на striking за това мнение:
  • pipetko
Цитирай
#28

Имам следното запитване.Имам регистрация в Epay като в нея има регистрирана дебитна карта на Експресбанк,както и микросметка с някаква налична сума по нея.Та запитването ми е как да заплащам приложения от Google Play?От къде се взима номер на сметка ли на карта ли и къде се въвежда в Google Play.Благодаря ви предварително

Motorola Atrix ; LG G2 32Gb ; Samsung S7 Edge ; Samsung S9 ; Samsung S20+
Цитирай
#29

Моля, помогнете! За първи път купувам от Google play!
Закупих си приложение от Google play по начина, описан в т.I, съвместимо и с телефона, и с таблета ми. Получих и потвърждение на електронната си поща.
Извършихте покупка от Elecont software в Google Play.

"Номер на поръчката: 12999763169054705758.1334285299167313
Дата на поръчката: 2014-6-15 12:41:26 EEST.........."

От тогава мина вече час, а на нито едно от устройствата ми не се е инсталирало! Когато през PC отида на същото приложение в Google play, пише че ми е инсталирано и като кликна на "инсталирано", ми излиза съобщение, че приложението скоро ще бъде инстелирано!
Колко още да чакам? Вярно, че е неделя, ама.... От кога започват да текат 15 мин. за рекламация? На колко устройства ще ми се инсталира?
Благодаря предварително!

P.S. Менюто за връщане на заявката в Google play все още ми е активно?
Цитирай
#30

Не съм пазарувал от Google Play, но би трябвало, като влезеш във купеното от теб приложение през телефона или таблета, да ти даде да го инсталираш.
Пробвай и кажи, какво стана.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#31

Получих приложението, но само на смартфона, не и на таблета. Не зная, но мисля, че трябва да се инсталира и на него - и за двете устройства е приложимо, и двете са регистрирани с един акаунт в Google play.
Нека по-запознатите дадат мнение.
Цитирай
#32

mishoval написа:Получих приложението, но само на смартфона, не и на таблета. Не зная, но мисля, че трябва да се инсталира и на него - и за двете устройства е приложимо, и двете са регистрирани с един акаунт в Google play.
Нека по-запознатите дадат мнение.

А като го инсталираше избра ли на кое устройство желаеш да го инсталираш?

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#33

centur написа:
mishoval написа:Получих приложението, но само на смартфона, не и на таблета. Не зная, но мисля, че трябва да се инсталира и на него - и за двете устройства е приложимо, и двете са регистрирани с един акаунт в Google play.
Нека по-запознатите дадат мнение.

А като го инсталираше избра ли на кое устройство желаеш да го инсталираш?

Естествено, посочих и двете! Когато съм качвал други приложения и съм посочвал и двете / ако са съвместими /, се инсталират и на двете.
Цитирай
#34

mishoval написа:
centur написа:
mishoval написа:Получих приложението, но само на смартфона, не и на таблета. Не зная, но мисля, че трябва да се инсталира и на него - и за двете устройства е приложимо, и двете са регистрирани с един акаунт в Google play.
Нека по-запознатите дадат мнение.

А като го инсталираше избра ли на кое устройство желаеш да го инсталираш?

Естествено, посочих и двете! Когато съм качвал други приложения и съм посочвал и двете / ако са съвместими /, се инсталират и на двете.

P.S. След 4 дни закъснение приложението се инсталира и на таблета! Angel
Цитирай
#35

Roshav^ написа:...

б.4) Сега всичко е на принципа на PayPal, изчаквате 1 до 3 дни, и отивате до вашата банка за да си вземете уникалният 5 цифрен код за потвърждение на картата в epay. Ако имате онлайн банкиране, след 24 часа най-вероятно ще ви излезе и там (ще е отбелязано, че е за epay)[/spoiler]



3. Всичко е готово. Регистрирате се в сайтове като skrill.com за да може да пазарите през сайтове като steam и може директно да използвате epay сметка като сметка за разплащане.


Приятно пазарене!
Въпрос:
Пазарувам отдавна в ePay.bg, но през телефона си не мога, защото имам сертификат, който не мога да заредя в никой Андроид браузър-просто не намирам такава опция в настройките!
Как да импортна сертификат в Андроид браузър?
Имам Opera, FireFox и др.

SHarp Aquos S2; Android 8.0.0 WW

Цитирай
#36

Здравейте, закупих едно приложение от Google Play, което обаче в впоследствие реших, че не ми върши работа и го върнах. Но парите не са ми върнати, защото няма промяна в сумата, която е в картата ми. Трябва да мине някакво време, за да ми ги върнат ли?

D_coffee
Цитирай
#37

mitko1pr написа:...Трябва да мине някакво време, за да ми ги върнат ли?
Да, до 14 работни дни. При мен винаги на 3-тия ден най-късно са върнати, но може и да зависи от банката (в моя случай ДСК).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#38

centur написа:
mitko1pr написа:...Трябва да мине някакво време, за да ми ги върнат ли?
Да, до 14 работни дни. При мен винаги на 3-тия ден най-късно са върнати, но може и да зависи от банката (в моя случай ДСК).
Сега проверих и са ми ги върнали (и аз съм на ДСК) и все пак ти благодаря. Smile

D_coffee
Цитирай
#39

Здравейте колеги,

имам следният проблем, не успявам да си регистрирам картата в гугъл плей. Таблета е Samsung note 8 с Андроид 4.4.2.(стоков) а картата, Master Card от Експрес банк. Въпреки, че попълвам коректно данните си (Опитах на кирилица и на латиница) получавам следното съобщение: "Грешка. При извличането на информация от сървъра възникна грешка [RPC:S-7:AEC-0]". Опитах с чистене на данни, преинсталиране на Плей Стора, триене на акаунт, рестартиране и отново въвеждане, но греда, все същото съобщение, някой да се сеща за евентуално решение на проблема?

П. П. Да спомена, че нямам проблем да инсталирам приложения, които съм си купувал преди време с друга карта или нови безплатни приложения.

"Войната вървеше добре и за двете страни, докато не се намеси генералния щаб".
                                               Я. Хашек, "Приключенията на храбрия войник Швейк"
Цитирай
#40

Опитай това:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=bg69AGMS6Lw[/video]

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#41

Не става за съжаление, опитах няколко пъти. Разрових се малко в интернет и се оказа, че доста хора от различни държави имат същият проблем. Инъче си ползвам картата в други сайтове, явно нещо в гугъл е драмата. :wall:

"Войната вървеше добре и за двете страни, докато не се намеси генералния щаб".
                                               Я. Хашек, "Приключенията на храбрия войник Швейк"
Цитирай
#42

elzin написа:Не става за съжаление, опитах няколко пъти. Разрових се малко в интернет и се оказа, че доста хора от различни държави имат същият проблем. Инъче си ползвам картата в други сайтове, явно нещо в гугъл е драмата. :wall:
Пробвай следните трикове:
Влез от компютър и пробвай с различни браузъри: примерно Internet Explorer, Opera!

SHarp Aquos S2; Android 8.0.0 WW

Цитирай
#43

bilikidd написа:
elzin написа:Не става за съжаление, опитах няколко пъти. Разрових се малко в интернет и се оказа, че доста хора от различни държави имат същият проблем. Инъче си ползвам картата в други сайтове, явно нещо в гугъл е драмата. :wall:
Пробвай следните трикове:
Влез от компютър и пробвай с различни браузъри: примерно Internet Explorer, Opera!


И от компютъра не става и от друг таблет пробвах и пак не става. В крайна сметка им писах в Google Wallet и ще видим..)

П. П. След, като изпратих запитване в рамките на три часа, проблема е решен Smile

"Войната вървеше добре и за двете страни, докато не се намеси генералния щаб".
                                               Я. Хашек, "Приключенията на храбрия войник Швейк"
Цитирай
#44

1-Когато регистрирам картата има ли такова нещо като начална такса?

2-Когато закупя дадено приложение ще ми идва ли смс на тела,че дадената сума я няма от парите в картата или само е-майл в пощата получавам ?
Цитирай
#45

^
1- Не
2- Само email, има ли смисъл и SMS да пращат?
Цитирай
#46

SMS ще получаваш, ако си си активирал опция за получаване на SMS при транзакция към обслужващата банка. Обикновено е свързано със заплащане на такса.
Цитирай
#47

Колеги допълвам информацията понеже днес се ''опарих'' с покупка платена през пей-пал и не погледнах, че конвертирането на валутата беше станало по подразбиране през пей-пал, а не през банката.
Та за такива като мен или просто, за тези, които ги интересува как да променят кой да конвертира валутата поради сменения интерфейс на пей-пал опцията вече се намира на следното място:
In new version going to "Settings", scroll down to "Payment settings". Click on "Preapproved payments", then click on "Set Available Funding Sources". And near to card you need click "Conversion Options". That's all.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#48

Има ли надежда да се появи Paypal през Google Play и за България?
Цитирай
#49

(2017-01-24, 10:13:59)badsector написа:  Има ли надежда да се появи Paypal през Google Play и за България?
В близко време не.
Цитирай
#50

Не мога да настроя безконтактно плащане на карта Curve в Google pay, Curve блокира регистрацията. Някой срещал ли е този проблем напоследък?
Бинът на картата е от позволените до скоро.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)