Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(RECOVERY)(ROOT) Samsung Galaxy S 4 mini GT-I9195
#26

...след опита да роотна по4на да показва някакво известие за застита :angry:
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте! Smile
Искам да помоля за съвет. Някой който разбира, има С4 мини или С3 кой е по-добър? .. Благодаря предварително! Smile
Цитирай
#28

Здравейте. Направих всичко и когато влезна в recovery режим няма instal zip и по-средата пише грешка помогнете плс
Цитирай
#29

бърз руут метод и за 3те вариянта:
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2493790

SM-G780G/DS
Цитирай
#30

Здравейте!
Направих ето това http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2364980. Като му дам Reboot, на екрана се изписва Sasung Galaxy s4 mini, чува се мелодийка и после ЧЕРЕН екран.
Опитах се да повторя процеса - не се оправиха нещата.
Намерих тема за същия проблем http://forum.xda-developers.com/galaxy-s...5-t2857853 , но не схващам как човекът си е оправил телефона.
Моля, помогнете!
Цитирай
#31

Не е за KitKat. Това го пише в точка 10 от темата. (Only for Android 4.2.2, not KitKat).
Цитирай
#32

А този бързия руут от мнение 29 някой пробвал ли го е?
Цитирай
#33

(2015-01-19, 00:42:23)debian написа:  Не е за KitKat. Това го пише в точка 10 от темата. (Only for Android 4.2.2, not KitKat).

Благодаря за отговора. Но точка 10 е отбелязана като незадължителна (optional) и се прилага само за оправяне на battery drain. Тази екстра е само за Android 4.2.2. : ) Извинявам се, ако греша.

Иначе не съм пробвал бързия root. От няколко часа се занимавам с Root-ване на Android Big Grin
Цитирай
#34

С Киткат4.4.2 съм. Мога ли безпроблемно да ползвам тази методика за ROOT. Ако не, моля посочете ми нещо друго.
Благодаря!
И нещо друго да Ви попитам: Предложете ми добър къстъм ром.
Цитирай
#35

(2015-01-19, 00:52:50)jaklamata написа:  А този бързия руут от мнение 29 някой пробвал ли го е?

да,само връзваш телефона и натискаш "йес".руутва и флашва рековъри.

SM-G780G/DS
Цитирай
#36

един въпрос ? ако го роотна спират ли ми се актуализациите ?

SAMSUNG Galaxy S10 Lite
Цитирай
#37

Да, няма получаваш ъпдейт за нова версия на андроид. Самите приложения от плей стор ще се ъпдейтват. Ако телефона ти получи ъпдейт, ще ънруутнеш и ще си сложиш ъпдейта.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#38

Здравейте, колеги

от няколко дни се боря със следния проблем, телефона е Samsung Galaxy S 4 mini GT-I9195 (сток) започна да се изключа и да загрява, направих му фабрични настройки от менюто и след няколко дни ми се наложи да го рестартирам след което започна  да изписва на дисплея Set Warranty Bit: kernel . Свалих от sammobile андроид I9195XXUAMF5_I9195VVTAMF3_I9195XXUAMF5_HOME.tar.md5 и го инсталирах по стандартния начин с Odin - накрая си изписа PASS, без грешки и т.н. веднага след рестарта на дисплея горе в ляво изписва:

Image size too larger!! W:1080 H:1920
display image fail
SECURE FAIL: KERNEL

и няма начин телефона да зареди андроида пробвах да го рестартирам - не става,
единственото, което мога да направя е да го пусна в Download mode (Volume down + home + power)

Моля, ако някой се е сблъсквал с този проблем или знае как да го оправя да сподели, благодаря предварително!!!
Цитирай
#39

Здравейте!Не намерих по-подходяща тема и пиша тук.Става дума за самсунг S4 mini,от къде да си закупя дисплей,защото се счупи?Проблемът е,че цветът на телефона е лилав.Пратих го с куриер в "К и К Сервиз",защото ме увериха,че за 2-3 дни ще е готов,но след 1 седмица ми казаха,че не могат да доставят дисплей с лилав панел?!!!Има ли някой информация от къде и как да си закупя нужната резервна чааст?
Благодаря ви предварително!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)