Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TIVIZEN PICO ANDROID

Ти сигурен ли си че таблетите са съвместими с тивизена. Пак повтарям че това че има OTG не е гаранция че ще тръгне нормално и причината е само в хлабавата букса.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
Аксесоари

avkansazov написа:Ти сигурен ли си че таблетите са съвместими с тивизена. Пак повтарям че това че има OTG не е гаранция че ще тръгне нормално и причината е само в хлабавата букса.

Не, т.к. няма как да пробвам.
Цитирай

Явно не пиша на разбираем български. :facepalm: Пили си там, занимавай се...
Цитирай

vladdark написа:Явно не пиша на разбираем български. :facepalm: Пили си там, занимавай се...

Нещо не разбрах "хумора".

Още веднъж ще повторя. Тивизена си работи отлично на единият ми таблет - Смасунг Галакси Про SM-T320. Имам още два Allview Q7 Life.
Ако исках да го върна в магазина и да си получа сумата обратно досега да съм го направил.
Искам да го накарам да работи или да проверя че не работи и на 2-те Allview-та независимо дали ще го скапя или не.
А и давам информация на останалите които искат да го закупят да го пробват в магазина дали пасват буксите.

До тук виждам 3 варианта:
1. Пилене на издадената пластмаса под куплунга и по този начин да му удължа металната част;
2. Правене на преходник Мъжко USB - Микро USB женско и ползване на ОТГ кабел;
3. Скопявяне на ОТГ кабел като от страната на USB му сложа макетна платка на която да монтирам Микро USB женско.

Между другото днес видях зарядно на колега, което също е по-късо. Излиза че има 2 варианта - 5.5мм и 7.4мм.
Цитирай

Стига вече си ни занимавал с терзанията си относно тия румънски таблети с които си се набутал!
Ако ще правиш нещо, прави го.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай

avkansazov написа:Стига вече си ни занимавал с терзанията си относно тия румънски таблети с които си се набутал!
Ако ще правиш нещо, прави го.

Във всеки форум и във всеки раздел ще се намери винаги един многознайко-отворко, който ще оспами темата.

Освен глупости и никакви предложения друго не прочетох от Вас.

Споделям проблема си по темата, опитвам се да предпазя и други от въпросното устройство, което много ми харесва и затова и искам да го задържа.
А дали съм се "набутал" - "не е на магарето работа", най-малкото би следвало да си чел какво съм писал. Все пак имам с една идея по-добър таблет от Вашите.
Очаквах също така и идеи а не глупости, въпроси и Ганьовщина.
Терзанията са Ваши - Samsung S4+ S3.
Цитирай

Първо - антената става на всичко което си пробвал само на тези таблети не става, значи не може да е нищо друго освен от буксата на антената.
Второ - слагаш я, и таблета не я отчита, значи видиш ли е от контакта а не от това че антената не работи с таблета.
Не знам кой е многознайкото в случая обаче като отвориш следващата тема "антената престана да работи, каква ли е причината" не чакай някой да ти отговори.
И не знам какви са ми терзанията но ако беше си направил труда да ми погледнеш постовете по темата щеше да знаеш че антената си я ползвам и с таблета и съм я тествал и на други устройства.Днес я сравних с други букси и наистина е милиметър по къса но на никое тествано устройство не е "изпадала" нито "не е правила контакт".
Търси си проблема в таблетите, ганьовщината е да търсиш упорито проблема там където го няма!

Цитат:Все пак имам с една идея по-добър таблет от Вашите.
Сега му погледнах характеристиките и... ти бъзикаш ли се с нас Huh че това нещо... няма нищо :rofl: даже и за идея.
http://www.gsmarena.com/allview_viva_q7_life-6107.php
тоя дето ти ги е пробутал яко те е лъгал :whistle:

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай

avkansazov,
Малко със закъснение. Говорих за моя таблет Samsung SM-T320 Tab Pro. С кое съм се набутал?
Allview-та ги ползват децата.

Но както и да е. Подкарах Тивизена и на Allview-та. Цялото удоволствие - 90 ст.

Ето и малко снимков материал:

Единият Allview - http://www.mediafire.com/view/tkoq6ttm21...CF4008.JPG

Вторият Allview - http://www.mediafire.com/view/2g2t5d33mx...CF4013.JPG

Самсунга - http://www.mediafire.com/view/a76ezejnrv...CF4053.JPG
Цитирай

KTT
изпуснал съм темата.ако съм разбрал правилно си подкарал тивизен пико на два таблета allview, на които преди не ти е работила антенката? аз имам таблет goclever,официално подържа OTG, но не вижда антената.как успя с твоите таблети да оправиш проблема?

HTC Wildfire S - > Huawei Ascend P1->LG G2 -> Samsung S7->Huawei P smart pro
Цитирай

Няма да ти свърши работа.Проблема му беше че буксите на алвютата му бяха хлабави и го е оправил с някакъв преходник.Твоят проблем е съвсем друг.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай

Пичове  , някой отварял ли е  кутийката (tivizena) ? Имам идея  да се сложи малка букса  за външна по-голяма антена за ползване в лека кола .

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Buds , Galaxy Watch
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)