Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TIVIZEN PICO ANDROID
#51

Няма ли начин да се ъпдейтне тая глупост без рисет ?!!
Цитирай
Аксесоари
#52

При мене се ъпдейтнаха секюрити глупостите без ресет.

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай
#53

mitakabs написа:При мене се ъпдейтнаха секюрити глупостите без ресет.


как го направи без ресет ?!!
Цитирай
#54

balin написа:как го направи без ресет ?!!

И аз като него също не съм правил reset. Просто ми се появи "запитване" (преди около 3 дена) за security police update и се обнови до 0004 ... потвърдих с OK и това беше.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#55

centur написа:
balin написа:как го направи без ресет ?!!

И аз като него също не съм правил reset. Просто ми се появи "запитване" (преди около 3 дена) за security police update и се обнови до 0004 ... потвърдих с OK и това беше.


Много странно,защото аз от 2 дена се опитвам да ги ъпдейтна тия защитни глупости и не иска и не иска и не мога да си пусна да работи Tivizen-a без тоя тъп ъпдейт... Sad
Цитирай
#56

Колеги някой засичал ли е колко време издържа батерия на пълен заряд при непрекъснато гледане :coffee:

Samsung S6 & S7 Edge
Цитирай
#57

thehero написа:Колеги някой засичал ли е колко време издържа батерия на пълен заряд при непрекъснато гледане :coffee:

Много е относително колега !!!
Цитирай
#58

Нов ъпдейт на програмата от вчера - вече има опция всеки пакет сканирани канали да се запаметява и именува(примерно София, Пловдив).Така вече няма да се налага при смяна на града да се пресканират каналите всеки път наново а само да се избират записаните за съответния град.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#59

avkansazov написа:Нов ъпдейт на програмата от вчера - вече има опция всеки пакет сканирани канали да се запаметява и именува(примерно София, Пловдив).Така вече няма да се налага при смяна на града да се пресканират каналите всеки път наново а само да се избират записаните за съответния град.

А при движение с кола сигнала как се държи накъсва ли или е отлично ?

Samsung S6 & S7 Edge
Цитирай
#60

:rofl: В България покритието е такова, че дори в статично състояние сигнала прекъсва, а да не говорим в движение, какво става...
Цитирай
#61

thehero написа:А при движение с кола сигнала как се държи накъсва ли или е отлично ?
Забрави за гледане в движение(в най-добрия случай върви с прекъсване и размазване на образа).Още повече че антената е доста слабичка и на някои места и на място хваща трудно.И колегата е прав че за момента покритието на цифровата е отвратително, а като добавим че честотата се променя във всяко населено място(именно за това е ъпдейта) сигнала ще се губи бързо.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#62

При мен tivizen pico работи добре на Samsung Galaxy S2+.
Проблема е че за 1 час гледане на TV батерията пада с 30 %.
Има ли вариант за едновременно гледане на TV и зареждане на батерията?

Android Samsung I9105 Galaxy S II Plus Android
Цитирай
#63

Има! По време на рекламите да слагаш зарядното Wink

HTC Sensation, ASUS Transformer Prime
Цитирай
#64

хахаххаха шегаджия Smile Rock :bow:

Samsung Galaxy S4 GT-9505-black neo hibrid- 32GB samsung pro class 10, Samsung Galaxy note 10.1, Allview AX2 Frenzy- 16GB samsung pro class 10, (HTC Wildfire S , Nokia E71)-dead
Цитирай
#65

Тази джаджа дали ще работи при връзка с OTG кабел и съответния преходник? Става дума за таблет Allview Citi Plus, а също и за HTC Desire X. :confused:
Цитирай
#66

jenib написа:Тази джаджа дали ще работи при връзка с OTG кабел и съответния преходник? Става дума за таблет Allview Citi Plus, а също и за HTC Desire X. :confused:
Трябва да работи на всички устройства с OTG. Преходника не трябва да е проблем, според мен.
Цитирай
#67

Какъв преходник ви гони, устройството е с микро usb изход . Включва се директно.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#68

Дс бе и аз това щях да казвам, ама викам да не пиша тъй като нямам такова устройство, но знам че е през микро юсб само.

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#69

avkansazov написа:Какъв преходник ви гони, устройството е с микро usb изход . Включва се директно.

Говоря не за пряка връзка, а чрез OTG кабел. OTG кабела който имам от едната страна е с нормално женско usb. Така, че ще трябва преходник микро usb женско, към което да се включи TIVIZEN, към нормолно мъжко usb за връзка към кабела.http://dx.com/p/micro-usb-female-to-usb-...ack-172524
Цитирай
#70

jenib написа:Говоря не за пряка връзка, а чрез OTG кабел. OTG кабела който имам от едната страна е с нормално женско usb. Така, че ще трябва преходник микро usb женско, към което да се включи TIVIZEN, към нормолно мъжко usb за връзка към кабела.http://dx.com/p/micro-usb-female-to-usb-...ack-172524
Ако говориш за устройство, което НЯМА microUSB порт - тогава ще ти трябва преходник, иначе директно го включваш в microUSB порта по принцип.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#71

centur написа:
jenib написа:Говоря не за пряка връзка, а чрез OTG кабел. OTG кабела който имам от едната страна е с нормално женско usb. Така, че ще трябва преходник микро usb женско, към което да се включи TIVIZEN, към нормолно мъжко usb за връзка към кабела.http://dx.com/p/micro-usb-female-to-usb-...ack-172524
Ако говориш за устройство, което НЯМА microUSB порт - тогава ще ти трябва преходник, иначе директно го включваш в microUSB порта по принцип.

Говоря за устройство, което има микро USB, но това USB не поддържа функцията on-the-go.
Цитирай
#72

jenib написа:Говоря за устройство, което има микро USB, но това USB не поддържа функцията on-the-go.

В такъв случай си ползвай адаптер на нормалното USB, но да заявяваш, че задължително трябвало адаптер при останалите телефони с USB OTG функция на microUSB порта, за да се ползва е неоснователно!
При S4 се включва директно на microUSB порта без адаптери или други периферни устройства.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#73

В такъв случай си ползвай адаптер на нормалното USB, но да заявяваш, че задължително трябвало адаптер при останалите телефони с USB OTG функция на microUSB порта, за да се ползва е неоснователно!
При S4 се включва директно на microUSB порта без адаптери или други периферни устройства.

Къде прочетохте да съм написал задължително? Просто въпроса ми бе да разбера дали ще работи при такова свързване.
:cheers:
Цитирай
#74

jenib написа:Къде прочетохте да съм написал задължително? Просто въпроса ми бе да разбера дали ще работи при такова свързване.
:cheers:
Тогава защо не си свържеш устройството директно с microUSB порта на въпросния таблет :facepalm:
Ами дали ще работи никой не може да ти каже, защото никой не е ползвал устройството на таблет с преходник - отиваш и на място пробваш.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#75

Щом не поддържа OTG няма как да тръгне.

{Samsung Galaxy S9 Stock}{SONY XH90 Android TV }
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)