Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy mega 6.3 >> Lollipop CM12 стр.15 пост 364
#1

Ще има ли раздел за този гигант?
Цитирай
Аксесоари
#2

Има за този гигант : 4pda.ru и XDA Developers . Единият е на руски а другият на английски . Кой ни е виновен , че сме малка държава с още по-малък пазар . А дано да има и тука раздел - на български ми е по-лесно . :coffee:
Цитирай
#3

Трима ли сме само?Аз съм много приятно изненадан от....ами не мога да кажа "телефона",щото думата е слаба и малка,сякаш Мегафон е по-добре.Та Мегафона ми дойде без да го купувам,от един бартер,и толкова ме очарова,че както мислех да го продавам,така може и да си го задържа пък да продам любимия ми бял Падфон.Преди няма и месец през ръцете ми мина Ноут 2,но ми се стори супер грубиянски и недодялан.Този е по-голям,но е много по- фин и изпипан.Дисплея няма прословутата мътност с червендалести и/или синеещи оттенъци на Амоледите.И сякаш ще става за работа с една ръка.Ще видим!
Цитирай
#4

+1

Samsung Galaxy S5
Цитирай
#5

Доволни ли сте от 6,3 ?

Samsung Galaxy S5
Цитирай
#6

Ми изненадан от високите Бенчмарк постижения(20000 на Антуту,колкото Xperia Z и много повече от Ноут2) реших да го пробвам в реални условия.Качих му Real Racing 3 и върви меко и гладко.Естествено,като позагрее почва да лагва леко,но по леко от загрелия Падфон2,който е четириядрен и има 2 Гига РАМ и също 20000 на Антуту.По принцип не съм фен на Бечмаркове,но когато един сочен за средняшки чипсет показва поведение и постижения като двойно по-мощните,то е нормално да се провери и на "стенд".
Цитирай
#7

само да ти кажа че ноте 2 прави 22000 и като качество е на светлинни години от това....... ,просто не се излагай как ще кажеш че ноте 2 е по-лош от мега Нз единственото преимущество на Галакси Мега е Дисплея нищо друго ,просто ся като излезе Андроид 4.3 ще видиш че ще има същия интерфейс като на С4 И МЕГА и ще има всички техни функции ,дори повече от МЕГА и единственото по което ще се различава от С4 е КАМЕРАТА И ПРОЦЕСОРА ,а дори процесора на С4 не кой знай какво спрямо на Ноте 2

  iPhone 13 pro 256GB , Samsung Note 20 Ultra ,Samsung Note 10 +, Samsung S10+,Samsung S9 + ,Samsung Note 5,Samsung Galaxy note 2 ,Note 3, Note 4/Samsung Galaxy S2, S4, S5, S6/ Samsung Galaxy A3 2016/ Samsung Galaxy J5 2015, 2106/Htc desire X , One X,  One M7 ,Desire 816/ Sony Xperia Tipo , Z, Z1/ Zte Blade 2/ Lg G2 , G3, G3s Leon/.



Цитирай
#8

M@KaVeLi90 написа:само да ти кажа че ноте 2 прави 22000 и като качество е на светлинни години от това....... ,просто не се излагай как ще кажеш че ноте 2 е по-лош от мега Нз единственото преимущество на Галакси Мега е Дисплея нищо друго ,просто ся като излезе Андроид 4.3 ще видиш че ще има същия интерфейс като на С4 И МЕГА и ще има всички техни функции ,дори повече от МЕГА и единственото по което ще се различава от С4 е КАМЕРАТА И ПРОЦЕСОРА ,а дори процесора на С4 не кой знай какво спрямо на Ноте 2
Как се хвърляш на спор без да имаш пряко впечатление-НЕ ЗНАМ!?И няма да споря с теб,изказвам лични впечатления,като ти попадне Мега за тест,тогава давай КОМПЕТЕНТНИ мнения.
И понеже е излязла нова версия 4.0 на Антуту ето и от нея пряко сравнение и пресни данни.Да,тук Ноут има с около 5% повече точки.Което никак не оправдава 100% повечето му ядра(2срещу4) и 25% повече рам(1,5 срещу2)
Но все пак важното е какво става в реалността,а затова телефона трябва да го имаш Wink
Цитирай
#9

Мегата ме кефи имал сам и нот12 а и батерията е доста прилична!!
Цитирай
#10

Здравейте!!!От две седмици се чудя и мая кои от трите телефона да взема ноут 2 мега 6.3. Сони Z. Везните ми клонят към 6.3 за другите чета за синдром на внезапната смърт проблема го има и сонито.Единственото което ме спира е размера,не съм го виждал на живо.Молбата към вас е да ми кажете удобен ли е за носене по дрехите.Голям проблем ли е за носене през лятото?
Цитирай
#11

Имам МегаФона от три дни и не съм имал проблем с джобовете.Пъхал съм го в дънки,официален панталон,бермуди,даже и шорти за бягане.Опакован е в оригиналният за модела Protective cover,демек твърд гръб,което го прави още по-голям.Само ще трябва да сменям чантичката за документи,щото той Ноута едва се навираше там.Ама и тоя влезе,щото пък е по-тънък,ама яко я разпъва нагоре и ципа го притиска и може да го увреди Tooth
Сега видях в горната графика с бенчмарковете - ми той МегаФона бие яко Ноут2 в категория 3D,което явно идва от силния видео чип.Айде геимъри - въоръжавайте се!
Цитирай
#12

Аз смених SIII за Mega 6.3 и въобще не съжалявам. Батерията ми държи най-малко 2 дена и 4-5 часа. Удоволствието да цъкаш на големия екран си е Мега удоволствие Big Grin Апък това че е с 2 ядра а не с 4, че паметта му е 4,35 гб и други такива неща, които така или иначе няма да усетите, според мен са само теоретични различия. За носене иначе не е много удобен. Ама на кой му пука нали е голям екран Big Grin

Samsung Galaxy S5
Цитирай
#13

Благодаря ви за мненията определено наклонихте везните.Последен въпрос на какви цени ги взехте и от къде?От кой магазин сте доволни?
Цитирай
#14

Моя е Вивакомски и ми дойде чисто нов от един бартер за Падфон2.Идеята беше да го разгледам няколко дни и да го продам,щото уж не е мой тип устройство,обаче май никой няма да ми го измъкне от ръцете скоро!А цените вървят около 850-900 в големите вериги и падат до към 780 в интернет магазините.Последните не ги препоръчвам,защото гаранциите им се обслужват от техни сервизи тип "гаражни",а не от фирмения сервиз.
Цитирай
#15

В интернет магазините е 680 лв Smile
Примерно разгледай тук http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefon...3godaCcAzw

Samsung Galaxy S5
Цитирай
#16

И аз използвам телефона от няколко дена и мисля че е доста прилично устройство.. до сега бях с ноут 2 и реална разлика между двата не виждам, даже мегата в игрите е по добър може би заради видео ускорителя..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#17

Колеги каква е разликата между I9205 и I9208 ?

Samsung Galaxy S5
Цитирай
#18

STUFFF написа:Колеги каква е разликата между I9205 и I9208 ?
08 е китайската версия.В смисъл,че е за Китай,не че е менте нещо.Ето виж,за ОС пише Google Android 4.2.2 Chinese.
http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=44...y_mega_6.3
Цитирай
#19

Ползвах Ноут 2, но го продадох и докато излезе Ноут 3 взех мегата(мтел). Моето мнение, е че не може да се мери с Ноут 2. Доста по слабо се представя в ръката ми...лагва, случва се и да забива и е сравнително по-бавен, като цяло. Екрана независимо, че не е LED си се вижда обаче повече от прекрасно. Батерията ми кара по 8-12 часа дори след ресет и никакви външни приложения. Не съм доволен и чакам ноут 3 с нетърпение.

пп. явно грубата сила му е майката или оптимизацията на несусите....

Човек и добре да живее......дебелееSmile
Цитирай
#20

Не знам, защо не си доволен от батерията ама аз правя по над 6 часа дисплей на ден с вкл интернет и синхронизации и съм предоволен.. А за софтуера има какво да се иска да, но все пак все още нито един ъпд не е излизал, най малкото за фискове и оптимизация, все пак и ноут 2 не беше цвете за мирисане с 4.1.1..

Лично аз съм долу горе доволен от софта и много доволен от батерията(ноут 2 ми държеше по малко със същото ползване) и дисплея, въпреки че не е фул хд се вижда страхотно, четох че някаква нова технология използвали за екрана и за това било така..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
#21

Батерията при мен по малко от 2 дена не изкарва. Ползвам интернет умерено на телефона говоря доста и играя игрички за приспиване.

Имам и друг въпрос. Вие имате ли проблеми с приложението Samsung hub - books? Аз не мога да го инсталирам. Само games се инсталира.
Иначе при мен телефона не лагва работи добре и бързо батерията е повече от добра няма да коментирам удоволствието от разглеждане на разни неща и гледане на клипове на този екран. И все пак все е доволен до толкова, каквото има нужда. Аз търся голям екран и това ме радва. Ако търсите телефона за резултати от бенчмаркове и това че отваря с 1 четвърт от секундата по-бавно тогава няма да ви хареса Wink

Samsung Galaxy S5
Цитирай
#22

Не за първи път хваля тази машина ! Повтарям се като потвърдя, че това е най-доброто
Джобно Устройство за мен ! Що се отнася до мултимедия, сърфиране, музика, камера, GPS
и др. апарата се представя отлично за цената си ! Действителното му представяне превъзхожда
дори бенчовете му! Редките лагове са от TW на Самсунг....С Nova лънчера излита ! По отношение на игрите
без коментар...Super! Отдавна чакам за раздел във форума ! Ще чакаме явно повечко !
Поздравявам колегите за избора им !
Цитирай
#23

За отговор на въпроса който запитах по-горе за Books ето отговор от Самсунг:

"Разледвахме Вашият проблем и искаме да Ви информираме че в момента Вашето устройство(GT-9205)не е поддържанно от Samsung Books, като версията за него не беше още лансиранна.

Вие ще можете да използвате версията за Samsung Books на Вашето устройство, към края на октомври."

Samsung Galaxy S5
Цитирай
#24

Защо за това уникално парче от Самсунг не намирам нито един ром, даже в XDA не намирам да има някакви разработки за него ?? Как такова уникално хибридче не е напомпано с някой як ром ?? :capitulation:
Цитирай
#25

racer1 написа:Защо за това уникално парче от Самсунг не намирам нито един ром, даже в XDA не намирам да има някакви разработки за него ?? Как такова уникално хибридче не е напомпано с някой як ром ?? :capitulation:
Нещо бъркаш,моделите може би?!В България а и в Европа се продава 9205 модела и си има разработки за него.
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=2355
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=470885
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)