Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталирани програми
#1

ЗДРАВЕЙТЕ !
От два дни притежател на Galaxy Tab 2 10.1. Как да махна половина инсталирани програми да сложа други изпитани с
времето програми, когато бях с друг android.
Цитирай
Аксесоари
#2

Вградените, можеш да махнес само с root, но внимавай какво махаш.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

person написа:ЗДРАВЕЙТЕ !
От два дни притежател на Galaxy Tab 2 10.1. Как да махна половина инсталирани програми да сложа други изпитани с
времето програми, когато бях с друг android.

С кой Андроид си бил? По принцип ако си бил с по-стара версия на Андроид няма никакъв проблем отново да си инсталираш приложенията, с които си свикнал. В твоя случай мисля че няма голям смисъл да махаш разни инсталирани по default. Просто си сложи приложенията, които смяташ за добри и си готов ;-)

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#4

Убедих се, всики инсталирани програми са добри, даже и стоковия браузер...Но ми направи впечатление ,че някои път Wi-Fi приемника не може да направи връзка даже при среден и силен сигнал...Има ли няксй "КЕШ" или нещо друго което трябва да се чисти, или трябва да се изклучи, защото тогава няма проблем или трябва да ходи на сервиз.
Цитирай
#5

Можеш от време на време да си отваряш Диспечера на задачи и да затваряш активните приложения, както и от диспечера на RAM да чистиш паметта. Също е от полза ако използваш програма като Memory Booster (например Lite версията) за изчистване. Натискаш Quick boost и това е.

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#6

roumen_s написа:Можеш от време на време да си отваряш Диспечера на задачи и да затваряш активните приложения, както и от диспечера на RAM да чистиш паметта. Също е от полза ако използваш програма като Memory Booster (например Lite версията) за изчистване. Натискаш Quick boost и това е.

Благодаря за съвета, върши работа...Може и аз да съм в грешка...Някои път сигнала е "слаб" и може би това е проблема... :bow:
Цитирай
#7

Здравейте !
Отворих тази тема за инсталирани програми..., сега Ви моля за добра ZIP програма, в Google Play има много, но коя е
добра за нашия таблет....
P.P. И най вече да е безплатна защото си изтеглих Unzip lite, но веднага ме прехвърля към платената... :angry:
Цитирай
#8

Направо тегли Astro file manager. Той поддържа всичко от Dropbox до unzip-ване...

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#9

Здравейте !
Някой може ли да предложи добра навигация за нашия таблет ?
Цитирай
#10

Здравейте
Не мога да си редактирам поста, логнат съм, нито през .apk нито през web и за това спамя, пиша нов пост като
искам само да си ред..... предишния. Дайте идеи, аз не мога да се справя. Това съобщение го пиша от талета, не от компютър :wall: :wall:

P.P. Новото съощение ми даде да редатирам и момента е това пиша, а старото от преди няколко дни НЕ, моля кажете защо . Казва ми, че нямам права....
Цитирай
#11

Някой пробвал ли я тази програма INCREASE NETWORK SIGNAL от Google Play за усилване на Wi-Fi сигнала и има ли някакъв смисъл от нея ? :thumbup:
Цитирай
#12

Най-верояно никакъв смисъл няма. Дай линк или чети коментарите за нея в google Play

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#13

Be6i4 написа:Най-верояно никакъв смисъл няма. Дай линк или чети коментарите за нея в google Play

Не знам как да ти дам линк, но в Google Play го потърси "Увеличаване сигнал мрежа" , а програмата е от два дни и
няма никакви комментари.
Цитирай
#14

Да както казва колегата няма никакъв смисъл пробвах я нищо не прави освен да ти бута батерията.
Цитирай
#15

nikifai написа:Да както казва колегата няма никакъв смисъл пробвах я нищо не прави освен да ти бута батерията.

:bow: :bow: И аз така прецених.
Цитирай
#16

И да ти краде лична информация. Много чест по този начин става. Така че внимавайте какво инсталирате.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#17

Be6i4 написа:И да ти краде лична информация. Много чест по този начин става. Така че внимавайте какво инсталирате.

И свалени от Google Play ?
Цитирай
#18

ООоо ДА. Не си мисли, че и там няма. Още повече такива нови програми. И на GOogle им трябва време, за да реагират.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#19

Моля, препоръчайте някой добър torrent клиент, в Google Play има много, но кой става на нашия таблет ?
Цитирай
#20

Здравейте! Има ли програма която да "килва" Skype и Viber ? Защото исталирах Advanced Task Killer, но тя "килва"
всичко друго, но тези остават ?
Цитирай
#21

Здравейте! Коя е най-добрата версия на SKYPE за нашия таблет, последната заема много памет, а не е много
функционална (спроред мен).
Цитирай
#22

С каква програма мога да гледам VBOX7 на пълен екран?
Цитирай
#23

person написа:Моля, препоръчайте някой добър torrent клиент, в Google Play има много, но кой става на нашия таблет ?

юторент за мен е най-добрата Smile
Цитирай
#24

SGTAB10.1P100-user написа:
person написа:Моля, препоръчайте някой добър torrent клиент, в Google Play има много, но кой става на нашия таблет ?

юторент за мен е най-добрата Smile
:bow: :bow: :bow:
Как да изтрия абонат в последната версия на Skype или да си инсталирам по-стара версия?
Цитирай
#25

person написа:С каква програма мога да гледам VBOX7 на пълен екран?
Намерих такова приложение в Google Play- 'VBOX7.com'
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)