Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с навигация IGO
#1

Здравейте колеги, преди 5 мин. си изтеглих тази навигация за таблета, но имам проблем не ми намира сегашното местоположение. Например искам да я тествам, от нас да ме заведе до една моя позната която, е на разтояние от 2 км. от мен.? Утре ще пътувам, до София няма да мога да се оправя. За това някой, ако има време да помогне.? Благодарско

https://www.androidbg.com/forum/post724214.html#p724214

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
Аксесоари
#2

Качи ли и карти на България, не знам каква сглобка си изтеглил.

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#3

GPS-а работи ли нормално?




Цитирай
#4

SailAllDay написа:GPS-а работи ли нормално?

Ама, и той ли трябва да е включен.?

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#5

sminkov написа:Качи ли и карти на България, не знам каква сглобка си изтеглил.

Незнам , пише че всичко е вътре. В пакета?

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#6

pfoenixx написа:
SailAllDay написа:GPS-а работи ли нормално?

Ама, и той ли трябва да е включен.?

Без GPS нищо не можеш да правиш. Той ти трябва за навигацията...




Цитирай
#7

Едно, че трябва да е включен GPS-а, друго че и ако живееш в панелка, трудно ще намериш сигнал от вас.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#8

Значи, за панелката си прав. Излезнах на терасата, включих GPS , и всичко работи без проблем. Благодаря за помощта!!! Само ако, може да ми кажете как да включа да говори GPS-a? смисъл да ми казва да завия на ляво,дясно и т.н.

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#9

Дайте линк към читава iGo за тоя MemoPad - инсталирах няколко, ама се държат идиотски с бутоните, презастъпват се, не се виждат и е дразнещо.
Такава с резолюция 1280х768 не става, показват се разни неща под картата.

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#10

sminkov написа:Дайте линк към читава iGo за тоя MemoPad - инсталирах няколко, ама се държат идиотски с бутоните, презастъпват се, не се виждат и е дразнещо.
Такава с резолюция 1280х768 не става, показват се разни неща под картата.

Снощи теглих от замунда "Igo Primo 2" и всичко си изглежда на мястото си, но не съм я тествал още.Иначе тези от тук и на мен ми правеха този проблем, когато таблета беше в хоризонтално положение.
Цитирай
#11

Пусни един линк, ако не те затруднява.

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#12

Писането на Кирилица е Задължително!
Цитирай
#13

при мен със същото igo пък се получи следния проблем: прясно инсталирано и го пускам за първи път, тръгва си нормално и си намира спътници, ОБАЧЕ след като изляза от приложението и реша отново да го стартирам, дава съобщение за имей и след 10 секунди на черен екран приложението се затваря само

Mi Note 10 Lite
Цитирай
#14

Eто работещо Primo(800x480_1280x800) за нашите таблетчета, без нужда да се донастроива нищо, копирате в паметта и инсталирате. тествано, работи нормално. Благодаря на колегата dido123 за готовата сборка
https://www.androidbg.com/forum/post996216.html#p996216

Mi Note 10 Lite
Цитирай
#15

Колеги ползвам Примо сборка от Форума за LG Optimus 4x.Проблема е следния.След като задам адрес, намира си го и тръгва да ме води.Като спра колата обаче курсора продължава да се движи при положение, че колата е спряна.Движи си се самичък напред и след 2-3 минути спира и се връща където съм спрял и пак почва да се движи самичък в посоката на дестинация при положение, че колата е спряна.Има ли решение на проблема.

Благодаря предварително.
Цитирай
#16

Дайте ми някаква сглобка за този модел че немога да намеря никъде
Цитирай
#17

Има цял раздел GPS във форума със навигации iGO и какви ли не други.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)