Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да съживим брикнат (не-стартиращ) Orange San Francisco
#26

Здравеите съфорумници имам голям проблем исках да махна РОМ-овете и направих всичко както е описано по горе отначало всичко вървеше по план докато неми излезе поле за писане над което пише Sim network unlock pin намерих 2 кода в нета с които несе получи.
След като пробвах с тези кодове телефона написа че имам право на още 3 опита ...... моля помагаите ! :unknw:

п.п. До сега телефонат е работил с Мтел пробвал съм го и с глобул и виваком никакъв проблем...
Цитирай
Аксесоари
#27

Както ти казах и на лично, изтегли това през Wi-Fi или на друг телефон. Би трябвало да помогне. Smile

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
#28

shadee написа:Както ти казах и на лично, изтегли това през Wi-Fi или на друг телефон. Би трябвало да помогне. Smile

Всичко мина по план и телефонат вече е отключен и работи идеално много благодаря за помоща Smile
Цитирай
#29

линка за олед не работи.че нещо си омазах телефона(работи)нещо рековерито се прецака, качих по нова версия но пак увисва не мога да качвам нищо.та идеята ми е да го лъсна и всико на ново.мерси предварително.

HTC 526 dual sim, HTC A9S 32gb
Цитирай
#30

http://files.podtwo.com/roms/stock/zte/b...signed.zip Флашва се през CWM. Но между другото гайда би трябвало да работи и за OLED телефони

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
#31

ок ще пробвам и ще пиша.тела ми работи но точно CWM не работи.качих по нова версия и не работи,влизам в CWM но не изпълнява команди, избирам някоя давам ОК тръгва и увисва и така седи седи махам батерията старт на тела и си е в предишния вид.

HTC 526 dual sim, HTC A9S 32gb
Цитирай
#32

мда работи и на OLED.после всичко на ново руут рековери нов ром т.н... :cheers: и весели празници.

HTC 526 dual sim, HTC A9S 32gb
Цитирай
#33

Весели и на теб Christmas

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
#34

Tая темичка ми съживи тела Christmas
Цитирай
#35

Може ли линк пак за Image файла, че се оптитвам да стартирам един телефон Smile

ONEPLUS 6 
Цитирай
#36

Здравейте имам проблем с Globul z3.Появява ми се само андроидчето и някакви сини надписи а под тях clock workmodrecovery v5.02.0 и телефона не иска да се включи.когато включа USB кабела не ми отваря SD картата за да видя какво има в нея.само ми дава че е сменяем диск и да поставя диск в устроиството.какво да правя ? има ли оправяне.
Цитирай
#37

petyo petkov написа:Здравейте имам проблем с Globul z3.Появява ми се само андроидчето и някакви сини надписи а под тях clock workmodrecovery v5.02.0 и телефона не иска да се включи.когато включа USB кабела не ми отваря SD картата за да видя какво има в нея.само ми дава че е сменяем диск и да поставя диск в устроиството.какво да правя ? има ли оправяне.
Еми щом можеш да влизаш в рекавъри,направи ресет (wipe data/factory reset),от сините надписи.Но да знаеш,всички апликации и контакти ще се изтрият.Успех! Rock

OnePlus One,Xiaomi Mi4
Цитирай
#38

какво следва след това.какво трябва да направя за да тръгне телефона
Цитирай
#39

Рестартираш.
Ако след това ако продължава да неще, най-добре преинсталирай рома, Cm7.2+GAPPS и ще тръгне.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#40

Май тук имаме омазан NVRAM Sad

Първо виж https://www.androidbg.com/forum/topic223...yanie.html това дали ще помогне. Ако не (ще имаш надпис FTM ако не е станало) - пробвай следното:


Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
#41

от къде мога да изтегля cm 7.2+GAPPS
Цитирай
#42

Моя телефон нищо не съм му правил, просто го пуснах да се рестартира и така и не стартира.... линка за архива е умрял, ако може нов?

едит: няма значение, малко наслуки от Modaco го живнах с TPT Gen1 и после пак с TPT до Gen2, че тук из темите или линковете умрели или архивите повредени. :unknw: (поне съпортът няма грешка :bow: )
pp: новак опинион: яко е да ръчкаш телефона докато се повреди, още по-яко е да си го оправиш после Tooth

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#43

А когато разбереш какво трябва да правиш, че да не се прецаква става още по-хубаво. Винаги постигаш това което желаеш.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#44

n3tk0 написа:А когато разбереш какво трябва да правиш, че да не се прецаква става още по-хубаво. Винаги постигаш това което желаеш.

дано да стигна някога и до там Big Grin

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#45

ge6on написа:pp: новак опинион: яко е да ръчкаш телефона докато се повреди, още по-яко е да си го оправиш после Tooth

Ооо знам как е, наистина е яко Big Grin Точно така беше станало като писах тая тема преди повече от година Big Grin Като се добера до компютър ще оправя линка.

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
#46

супер :cheers: че като го брикна пак да си ползвам българската тема Tooth

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#47

Научи английски, така ще можеш да пробваш нещо ново, преди някой да го пуснал тук. :thumbup:

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#48

с английски се дипломирах, мисля че нямам проблеми за сега Lol Ама друго си е някой да е тествал и да караш на сигурно :whistle:

edit: спираме да спамим Blush

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#49

телефонът се оправи. само че е с глобулският rom.може ли да се махне и какво да сложа на негово място и как за да не се получи както преди.
Цитирай
#50

Добре де, ползвай тая търсачка... Даже само да беше погледнал раздела и то важните теми... https://www.androidbg.com/forum/topic126...istva.html
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)