Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia L се самоизключва
#1

Здравейте колеги,
на жена ми телефона(Sony Xperia L) от 2 дена се самоизключва по 4-5 пъти на ден.Каква може да е причината?!?!?
Моля помогнете ,защото е много досадно и неприятно.
Мерси предварително.

Samsung A50
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен има подобен проблем когато ми се обажда някои телефона да се рестартира и да забие за 1-2 мин но не всеки път и се чудя какво да правя .

Huawei P8 , Huawei P20 , Xiaomi POCO X3 Pro
Цитирай
#3

ivanov_87 написа:При мен има подобен проблем когато ми се обажда някои телефона да се рестартира и да забие за 1-2 мин но не всеки път и се чудя какво да правя .

Ако някой има решение на нашите проблеми моля да помогне!

Samsung A50
Цитирай
#4

Пробвахте ли да преинсталирате телефона?
Цитирай
#5

GH0STFACE написа:Пробвахте ли да преинсталирате телефона?

След Factory Reset засега всичко е нормално.Надявам се е изчезнал проблема.

Samsung A50
Цитирай
#6

Здравейте от седмица и моето сони започна да се изключва само. Два пъти му давам заводските настройки- ефект никакъв. Снощи го преинсталирах отново без резултат. Телефона го купих преди месец и половина и веднага го ъпдейтнах до 4.2, до преди седмица нямах никакви проблеми, но сега вече се чудя какво да правя. Някакви идеи?
Цитирай
#7

lilitok написа:Здравейте от седмица и моето сони започна да се изключва само. Два пъти му давам заводските настройки- ефект никакъв. Снощи го преинсталирах отново без резултат. Телефона го купих преди месец и половина и веднага го ъпдейтнах до 4.2, до преди седмица нямах никакви проблеми, но сега вече се чудя какво да правя. Някакви идеи?

Щом не е софтуерно при теб,само сервиз може да те спаси.

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#8

Как да го преинсталирам
Цитирай
#9

ivan1 написа:Как да го преинсталирам

Repair през SUS(Sony Update Service).Това е официалния метод,другия е с .ftf файл и flashtool,но явно си нов и не ти го препоръчвам Smile Ако имаш още въпроси,питай без да се притесняваш.

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#10

Имал съм 3 телефона с андройд просто не разбирам,ще питам ако има нещо.
Цитирай
#11

Утре го пращам на сервиз, ще пиша какви са резултатите.
Цитирай
#12

Какво да правя, защото днес и на мен ми се случи за пръв път телефона да се рестартира при позвъняване...

>> Huawei P8, Razer phone 1, Razer phone 2, Asus ROG phone 2 <<
Цитирай
#13

marto_55 написа:Какво да правя, защото днес и на мен ми се случи за пръв път телефона да се рестартира при позвъняване...
Това не значи,че ще го прави постоянно.Ако почне да се изключва често,тогава може да предприемеш някакво действие.

Sony Xperia L 4.2.2,Xiaomi Redmi Note 3 (SD)
Цитирай
#14

sivia написа:
marto_55 написа:Какво да правя, защото днес и на мен ми се случи за пръв път телефона да се рестартира при позвъняване...
Това не значи,че ще го прави постоянно.Ако почне да се изключва често,тогава може да предприемеш някакво действие.
На мен ми се е случвало само два пъти да се самоизключи бях с 15.0.A.1.36 когато ми звънна телефона вдигнах казах АЛО и край...

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай
#15

(2014-02-08, 11:38:10)Krash4yy написа:  На мен ми се е случвало само два пъти да се самоизключи бях с 15.0.A.1.36 когато ми звънна телефона вдигнах казах АЛО и край...

Здравейте колеги, имам sony xperia L на вече 2 години. От 3 месеца няколко пъти започва да се рестартира, включва се за 15-20 секунди и пак рестарт и така безкрай до като не вътановя настройките. Вече 4 пъти за около 3 месеца. От какво може да е?. Моля ви помагайте. Мисля следващия пят да го преинсталирам.
Цитирай
#16

Предполагам, че след преинсталиране на софтуера, вече ще има и отговор на това къде е проблема.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#17

Колко рома смених и колко кърнала не е истина, а този проблем при мен още си стой. Този телефон винахи го е правел това да се рестартира сам. Може би трябваше да го дам на сервиз докато беше в гаранция. Ако някои има идея от какво е да каже, но за 2 години аз не мога да намеря решение. Не го прави често, но се случва да се рестартира и след това вадя и слагам батерията, за да се оправи. Последното, което мисля е да му сменя батерията с друга(http://m.ebay.com/itm/351427825632), ако някои е пробвал да каже дали има ефект?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)