Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Flash/Update Stock Firmware за HUAWEI Ascend Р6
#51

alex.stankov написа:
neo9201 написа:
alex.stankov написа:Аз също от вчера съм с новата версия. Краткия changelog който успях да намеря казва за оптимизация на WiFi, 3G и разход на батерията. Кернела е по-нова версия спрямо В122.

Линк за сваляне: https://mega.co.nz/#!Jpt2lKbJ!6Oze3sw_zz...YvhOJtUSVs

Инсталация по описания в темата начин. При мен без проблеми върху версия В122
Как е версията , колега? Прави ли wipe преди или след инсталирането , локално или с трите бутона? Още се чудя дали да я слагам и събирам мнения Smile.
П.П. Честита Коледа на всички!

Версията е В125. Инсталация с приложението локално или с трите бутона е едно и също. Wipe не съм правил а и самата инсталация не прави. За сега впечатленията ми са добри. Слагай смело няма какво да се чудиш.

Весела Коледа на всички Smile
Само уточнение - локална инсталация не прави wipe, но с трите бутона прави wipe и factory reset. Сега я слагам, да видим как ще е Smile.

Nokia E51 & Huawei Ascend P6 & Sony Xperia Z3 Compact & Xperia Z5 E6653
Цитирай
Аксесоари
#52

Възможно е, не съм сигурен. Аз си ъпдейтвам с приложението локално.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#53

Здравейте.Тази версия b125официална ли е от Huawei или някакъв custom rom.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#54

tishomen написа:Здравейте.Тази версия b125официална ли е от Huawei или някакъв custom rom.

Това е изтекла международна версия, и според различни информации ще бъде следващата официална версия преди КитКат.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#55

Благодаря.Весела коледа на всички.Много здраве,щастие и късмет в живота.
И всяка година най-новият модел смартфон безплатно.

П.С. Тази ли и последната версия и бета ли е?Чудно ми е защо в сайта има само В111-тази с която съм.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#56

Днес си сложих 122. Супер бързо и удобно, нямаще нужда от wipe (аз си направих след това), а подобренията се усещат определено. Най-вече откъм стабилност на wifi връзката и цялостна бързина на телефона.
Весела Коледа!
Цитирай
#57

Здравейте приатели Smile отдавна не сам писал , днес и аз ще слагам от колегата алекс това б125 Smile да видим как ще е от към батерия Smile стискайте палци :thumbup:

ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ЦЕЛИЯ ФОРУМ Smile)))

Samsung J7 Black
Цитирай
#58

как стои въпроса с гаранцията?

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#59

tishomen написа:как стои въпроса с гаранцията?

Ами тук е по добре от самсунг , защото ако искаш пак да се върнеш към оригинално само флашваш оригиналното 111 и си готов той се заключва сам и не е роотнат Smile

Samsung J7 Black
Цитирай
#60

Колега от руския форум е правил измервания за батерията на В125 и В122. При напълно заредена батерия до изключване на телефона. На В125 е гледал видео 5ч и 3мин , на В122 - 4ч и 15мин. Явно има оптимизиране, което не е малко и само това да е Smile. Също някои намират разлика в бързината на реакция на тъча, но това са субективни неща, които няма как да се измерят.

Nokia E51 & Huawei Ascend P6 & Sony Xperia Z3 Compact & Xperia Z5 E6653
Цитирай
#61

Това с батерията звучи доста интересно. Почти 20% повече е сериозно подобрение. Аз още нямам пряко сравнение между 111 и 122, защото не съм правил пълен заряд и батерията не се е калибрирала след ресета. Ако някой потвърди и тук за това подобрение ще се флашва отново. Christmas
Цитирай
#62

Категорично живота на батерията е по-добър. При мен снощи за 8 часа сън battery drain беше 0%, досега така този телефон не съм го виждал. Говоря за версия В125. Все пак след 2-3 дни ще имам по-точно инфо.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#63

А аз мога да потвърдя, че Asphlat 8 е доста по-бърз и направо лети спрямо китайската B118 /която бе първият опит за оптимизиране на игрите и батерията/.

Huawei Ideos -> P1 -> P6 -> Honor 3X -> P9 -> Mate 10 lite
Цитирай
#64

Браво на китайците, хубав коледен подарък ни направиха Smile. Сега остава и Киткат януари и ще ги призная отвсякъде!
Чак взе да ми става скучно с тоя телефон, толкова безпроблемно си работи всичко Smile, няма какво да човъркам.

Nokia E51 & Huawei Ascend P6 & Sony Xperia Z3 Compact & Xperia Z5 E6653
Цитирай
#65

Да попитам откъде свали играта и как я подкара, аз нещо не се справям с тази задача.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#66

Ами някой правил ли е хард ресет на б125 ? аз го флашнах само през локалното и до там нищо не сам барал ...

Samsung J7 Black
Цитирай
#67

Аз точно сега, днес инсталирах разни глупости и нещо го омазахме телефона. Иначе си работеше екстра и без ресет.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#68

alex.stankov написа:Да попитам откъде свали играта и как я подкара, аз нещо не се справям с тази задача.

Приложението на "4PDA", т.н руски blackmarket :thumbup:

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=275433

Ако имаш регистрация във 4PDA въвеждаш име и парола, ако нямаш, то първо се регистрираш. Реално е каталог на всичко събрано в техния форум.

Huawei Ideos -> P1 -> P6 -> Honor 3X -> P9 -> Mate 10 lite
Цитирай
#69

Много съм доволен от представянето на батерията при B125!!!

Поздрави

Huawei Ascend P6
Цитирай
#70

Аз да ви кажа от 2 дена ползване ... нямам кой знае каква разлика в батерията , пак ми е същата май , на захрванване я държа на средното , ръчкам си разговори , фейс малко , тук таме някой по вибер и пак до края на вечерта вече е 40 %

Samsung J7 Black
Цитирай
#71

amonev написа:
alex.stankov написа:Да попитам откъде свали играта и как я подкара, аз нещо не се справям с тази задача.

Приложението на "4PDA", т.н руски blackmarket :thumbup:

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=275433

Ако имаш регистрация във 4PDA въвеждаш име и парола, ако нямаш, то първо се регистрираш. Реално е каталог на всичко събрано в техния форум.

Благодаря, ще се пробва!

Весели празници!

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#72

Още нещо , при тази новата версия 125 , ми крашва титаниум-а след роот , немога да го ползвам , някой да има същия проблем ?

Samsung J7 Black
Цитирай
#73

Никакви проблеми с верисия 6.1.4.3. Ако искаш да я пробваш мога да я метна някъде да си я свалиш.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#74

Алекс , аз забелязах че малко се бави телефона като излизаш от приложение и се бави 1 2 секунди да заредят иконките после .... Върнах се на 122 и съм доволен лети си с него за сега ще чакаме подобрения Kit Kat Smile
А за титаниума може да го качиш в първи пост в шапката ако е безпробблемен.

Samsung J7 Black
Цитирай
#75

Аз също ще се връщам на В122. В125 си има предимства като категорично по-добрата батерия, но като че ли перформанса на телефона отиде на кино. Два пъти правих factory reset и все тая, понякога забавя дори при смяна на началните екрани.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)