Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Flash/Update Stock Firmware за HUAWEI Ascend Р6
#76

alex.stankov написа:Аз също ще се връщам на В122. В125 си има предимства като категорично по-добрата батерия, но като че ли перформанса на телефона отиде на кино. Два пъти правих factory reset и все тая, понякога забавя дори при смяна на началните екрани.

Да да , точно там най много дразни като се бави по 1 2 секунди.

Днес се върнах на 122 и направо телефона ми литна отново Smile

Samsung J7 Black
Цитирай
Аксесоари
#77

Добре че споделихте , че е куц тоя ROM, тамън се бях засилил :wall:

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#78

Ами според мен хич не е куц даже Smile. Нека колегите , които имат проблеми да споделят ако искат как са го слагали, правили ли са вайп , фактори ресет. При мен всичко си е наред, чистих само далвик кеш, приложенията ми се запазиха, само руута изчезна, но си го върнах за 5мин.

Nokia E51 & Huawei Ascend P6 & Sony Xperia Z3 Compact & Xperia Z5 E6653
Цитирай
#79

колега , това е от нас с алекс , почти всичко ново пробваме , за сега гледам и в хда.то пишат, че след втори трети ден се омазва с това б125 , ти си късметлия.

Samsung J7 Black
Цитирай
#80

при мен също е ок.не забива.вече няколко дни съм с в125.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#81

И аз пробвам новите ронове, обаче сега нямам неограничен интернет и ще залагам насигурно. Сега съм с b119 и сичко е перфектно, напълнил съм телефона с програми и немога да рискувам да ги изтрия за една проба.Радвам се че ни държите в течение.

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#82

Никакви проблеми с B125. :cheers:

Huawei Ideos -> P1 -> P6 -> Honor 3X -> P9 -> Mate 10 lite
Цитирай
#83

amonev написа:Откакто използвам B118:

колега ти си на кон тогава, аз съм със В118 купих го декември и така дойде + подарък слушалки.
Но при мен нещата не са така скриина го направих във Sleep Mode


,в сравнение с твоя къде е 1 ден къде са 5 часа ,или моя телефон е наистина сбъркан или твоя скриин е обработен с фотошоп или друга програма :Д :Д Big Grin Big Grin
Цитирай
#84

Не е обработван, просто тогава бях с B118 за Китай, която е много по-нова от B118 за Европа. Тя е от поколението на B125 за Европа. Инсталирай си я и ще си доволен :thumbup:

пп - Фотошоп дори не знам как се ползва Big Grin

Huawei Ideos -> P1 -> P6 -> Honor 3X -> P9 -> Mate 10 lite
Цитирай
#85

Прочетох внимателно инструкциите и направих и аз сефтето 3в1 на смрадфон,андроид и ъпдейт от заводски В118 на В122 сложих Big Grin
Но сега се чудя трябва ли да правя задължително Hard Reset ? това няма ли да ми изтрие контактите, историята и сейвовета на приложенията и имам 2 игри ?
Цитирай
#86

Колеги, да попитам как правите бакъпа, през hisuite или с програмата на телефона съответно в карта памет? Аз правих веднъж бакъп през hisuit и полвината програми и снимките не ми ги въстанови ,даде някаква грешка :confused:. Въобще този hisuit е пълно дърво сравняваики го с този на нокиа.
Ако може да ми кажете след инсталиране на нов ром и хард ресет, трябва ли да повтарям процедурата за овеличаване на звука и скриване на панела?

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#87

Аз ползвам вграденото в телефона приложение. След инсталация не е задължително да правиш reset, само ако имаш някакви проблеми. Относно звука и скриването на панела, да трябва да се направи процедурата отново.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#88

Това възтановяване од sd картата никва работа не свърши освен да върне контактите и смси и имеил профила. Мене ми трябва нещо да възтанови игри, карти ,кеш и всичко директно от компа. Това би трябвало да върши този ХИХИсуит обаче и тои пак сазикли на апликации и нищо не свърши Devil . Сега ще трия всичко тоталнои почвам на чисто, толко инсталиране ме чака, дано поне си заслужава Android

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#89

neo9201 написа:Ами според мен хич не е куц даже Smile. Нека колегите , които имат проблеми да споделят ако искат как са го слагали, правили ли са вайп , фактори ресет. При мен всичко си е наред, чистих само далвик кеш, приложенията ми се запазиха, само руута изчезна, но си го върнах за 5мин.
Как се чисти тоя далвик кеш :confused:

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#90

bobybg написа:Това възтановяване од sd картата никва работа не свърши освен да върне контактите и смси и имеил профила. Мене ми трябва нещо да възтанови игри, карти ,кеш и всичко директно от компа. Това би трябвало да върши този ХИХИсуит обаче и тои пак сазикли на апликации и нищо не свърши Devil . Сега ще трия всичко тоталнои почвам на чисто, толко инсталиране ме чака, дано поне си заслужава Android

Може да прави архив и на приложения и то много добре. След като го стартираш като ти зареди опциите за архивиране ще видиш отгоре, че има падащо меню на което пише Application 0 selected. От него си избираш приложения за архивиране включително и тези на Google.

За HiSuite, ами примерно пробвал съм два пъти подред един и същ архив, единия път дава грешка и не може да възстанови приложенията, другия път всичко е ОК. Не работи много читаво.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#91

bobybg написа:
neo9201 написа:Ами според мен хич не е куц даже Smile. Нека колегите , които имат проблеми да споделят ако искат как са го слагали, правили ли са вайп , фактори ресет. При мен всичко си е наред, чистих само далвик кеш, приложенията ми се запазиха, само руута изчезна, но си го върнах за 5мин.
Как се чисти тоя далвик кеш :confused:
Аз ползвам system tuner pro, иска руут.

Nokia E51 & Huawei Ascend P6 & Sony Xperia Z3 Compact & Xperia Z5 E6653
Цитирай
#92

Здравейте,
Флашнах тел на b122, но ми изчезна иконата за съобщенията.Може ли някой да ми помогне
Цитирай
#93

babaiaga написа:Здравейте,
Флашнах тел на b122, но ми изчезна иконата за съобщенията.Може ли някой да ми помогне

Проблема се реши след хард ресет
Цитирай
#94

Колеги някой може ли да качи версия б125 официалната че от руският сайт торента го свалям с 40-50 кб/с Offtopic

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
Цитирай
#95

Ето го : https://mega.co.nz/#!Jpt2lKbJ!6Oze3sw_zz...YvhOJtUSVs

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#96

Благодаря алекс,сега го свалям и ще го тествам 2-3 дни да видим как ще е при и мен и ще споделя :coffee:

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
Цитирай
#97

Аз лично съм най-доволен от В122. В125 го тествах няколко пъти, на бенчмарк телефона вади повече точки, но усещането в ръцете ми беше друго.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#98

Моя модел е май същата концепциа като на алекс , с б125 се омаза нещо телефона , после върнах на 122 и си литна пак.

Samsung J7 Black
Цитирай
#99

За сега всичко е наред виждам подобрения в wifi и батерия,но ще видим след няколко дни дали ще се омаже и ако стане се връщам на б122

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
Цитирай

Привет на всички. Един въпрос - мога ли от стоков Б106 да ъпгрейдна на Б122 или трябва да минавам през някой междинен?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)