Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][JB-4.3.1/4.2.2] Unofficial CyanogenMod 10.2/10.1 [TeamCanjica]
#51

Lorddarkar написа:Реших и аз да го тествам. За сега ми изглежда надеждно. Може ли някой да даде файла за размяна на паметта, че нещо при мен...не е разменено :wall:
Аз ползвах файла от Slim roma

Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
Аксесоари
#52

Сложих и аз прословутия CM. Обаче нещо не ме свързва с Kies, някой да има идеи?

Lenovo A6000

Цитирай
#53

Е как да те свърже с киес? Киес е само за стокови телефони. С къстъм ром не работи.

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#54

forbidden8 написа:Е как да те свърже с киес? Киес е само за стокови телефони. С къстъм ром не работи.

Ами не го знаех това.

Lenovo A6000

Цитирай
#55

В следващата версия ще има фикс за "Can't mute mic in phone app".

https://github.com/TeamCanjica/android_d...ts/cm-10.1
Цитирай
#56

Вече има излязъл Cyanogenmod10.2 ( Android 4.3 ) за S Advance, така че след като направят този Bug Free ( дано е скоро ), ще го имаме и ние. :cheers:
Цитирай
#57

Andon0v написа:Вече има излязъл Cyanogenmod10.2 ( Android 4.3 ) за S Advance, така че след като направят този Bug Free ( дано е скоро ), ще го имаме и ние. :cheers:

А дано!
Цитирай
#58

anDroidGuy написа:
Andon0v написа:Вече има излязъл Cyanogenmod10.2 ( Android 4.3 ) за S Advance, така че след като направят този Bug Free ( дано е скоро ), ще го имаме и ние. :cheers:

А дано!
Само да не стане като в песента - А дано, ама надали Tooth . Майтап, надавяме се да стане!

Nokia E51 & Huawei Ascend P6 & Sony Xperia Z3 Compact & Xperia Z5 E6653
Цитирай
#59

Аз иам един въпрос - значи с новия фикс за входящите обаждания, проблемът е, че не запаметява силата на звука след последното обаждане. Не, че пречи, но все пак има ли начин да запаметява след последното обаждане?
Цитирай
#60

Svetli4 написа:Аз иам един въпрос - значи с новия фикс за входящите обаждания, проблемът е, че не запаметява силата на звука след последното обаждане. Не, че пречи, но все пак има ли начин да запаметява след последното обаждане?

Не знам как.


neo9201 написа:Само да не стане като в песента - А дано, ама надали tooth . Майтап, надавяме се да стане!

Може и да стане, а може и да не. Като гледам прегледах коментарите за този ром CM10.2 за S Advance има бая бъгове - не влизал в recovery, FC някои приложения и какво ли още не. Така че не прибързвайте да се радвате Smile Важното е, че имаме сериозен напредък. Ако получим и KitKat ще съм много щастлив, ама ми е трудно да повярвам, че това ще стане.

ПС: Ето бъговете:
http://forum.xda-developers.com/devdb/pr...ugReporter
Цитирай
#61

Все пак това е първата версия. Нека да не забравяме нашата първа версия на CM10, каква беше, а сега каква е.
Цитирай
#62

Andon0v написа:Все пак това е първата версия. Нека да не забравяме нашата първа версия на CM10, каква беше, а сега каква е.

Разбира се, просто ви съветвам да сте търпеливи. Smile
Цитирай
#63

Излезе нова версия, вече можем да кажем, че е напълно работещ, понеже за слабия звук има фикс. :cheers:
Цитирай
#64

Andon0v написа:Излезе нова версия, вече можем да кажем, че е напълно работещ, понеже за слабия звук има фикс. :cheers:

:cheers: Зависи обаче доколко е оправен проблема с лошото качество на видеотата.
Цитирай
#65

Здравейте бихте ли ми помогнали имам проблем с клавиетурата на РОМ-а . Изписва ми ,че спира да работи крашва незнам как да го оправя и все едно нямам клавиетура и немога да пиша нищо... Ще съм благодарен ако ми кажете как да реша проблема
Цитирай
#66

anDroidGuy написа:
Andon0v написа:Излезе нова версия, вече можем да кажем, че е напълно работещ, понеже за слабия звук има фикс. :cheers:

:cheers: Зависи обаче доколко е оправен проблема с лошото качество на видеотата.

Ми все още не е оправен проблема с видеото но пък флашплеъра вече работи... Smile

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#67

becinko написа:Здравейте бихте ли ми помогнали имам проблем с клавиетурата на РОМ-а . Изписва ми ,че спира да работи крашва незнам как да го оправя и все едно нямам клавиетура и немога да пиша нищо... Ще съм благодарен ако ми кажете как да реша проблема

Изчисти data на приложението.
Цитирай
#68

anDroidGuy написа:
becinko написа:Здравейте бихте ли ми помогнали имам проблем с клавиетурата на РОМ-а . Изписва ми ,че спира да работи крашва незнам как да го оправя и все едно нямам клавиетура и немога да пиша нищо... Ще съм благодарен ако ми кажете как да реша проблема

Изчисти data на приложението.


Изчистих му датата , но пак същата работа незнам защо се получава така .. Някой ако може да помогне ? Получава се като сложа gapp-a .Преди това има клавиетура и работи нормално.
Цитирай
#69

becinko написа:
anDroidGuy написа:
becinko написа:Здравейте бихте ли ми помогнали имам проблем с клавиетурата на РОМ-а . Изписва ми ,че спира да работи крашва незнам как да го оправя и все едно нямам клавиетура и немога да пиша нищо... Ще съм благодарен ако ми кажете как да реша проблема

Изчисти data на приложението.


Нещо не ми стана ясно ?

Отиди в настройки -> Apps -> и намери приложението клавиатура или както се нарича, и го кликни -> там ще видиш няколко опции включително clear data ( на български изчисти данните).
Цитирай
#70

astankov написа:Ми все още не е оправен проблема с видеото но пък флашплеъра вече работи... Smile
А как е видеото в Youtube?
Цитирай
#71

Andon0v написа:
astankov написа:Ми все още не е оправен проблема с видеото но пък флашплеъра вече работи... Smile
А как е видеото в Youtube?

Работи нормално но качеството все още не е добро.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#72

Еми явно не го зачитат дори за бъг, щом изобщо не е поменато. А при игри има ли го този проблем? Или е само при видео клипове?
Цитирай
#73

Andon0v написа:Еми явно не го зачитат дори за бъг, щом изобщо не е поменато. А при игри има ли го този проблем? Или е само при видео клипове?

При игра го няма проблема. Зачитат го за бъг защото го има при всички модели с подобен чипсет като нашия. За някой модели е оправен вече и ще бъде оправен и за нашия телефон чрез ъпдейт на ОМХ сорса. Просто е по-маловажен за разработчиците от другите като тихия звук при разговор който не е оправен за нашия телефон все още.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#74

То е оправен, чрез модифициране на приложението. Само остава да реализират сорс. Иначе за видеото сорс не съм видял.
Цитирай
#75

Andon0v написа:То е оправен, чрез модифициране на приложението. Само остава да реализират сорс. Иначе за видеото сорс не съм видял.

MaclawStudio (S3 Mini) са оправили видеотата, жалко че не пускат source.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)