Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][JB-4.3.1/4.2.2] Unofficial CyanogenMod 10.2/10.1 [TeamCanjica]
#76

anDroidGuy написа:
Andon0v написа:То е оправен, чрез модифициране на приложението. Само остава да реализират сорс. Иначе за видеото сорс не съм видял.

MaclawStudio (S3 Mini) са оправили видеотата, жалко че не пускат source.

Не са само те и при С Адвенс също е оправено.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
Аксесоари
#77

Аз ползвам един youtube мисля, че anDroidGuy го беше постнал и видеото си върви много добре,ама не знам в коя тема беше.Нито забива ,нито стои на квадратчета

Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#78

Еми нали са в един "отбор"... Защо не си ги споделят или може би няма да работи този от S Advance на нашия?
Цитирай
#79

astankov написа:
anDroidGuy написа:
Andon0v написа:То е оправен, чрез модифициране на приложението. Само остава да реализират сорс. Иначе за видеото сорс не съм видял.

MaclawStudio (S3 Mini) са оправили видеотата, жалко че не пускат source.

Не са само те и при С Адвенс също е оправено.

Кой ром за S Advance, колега?
Цитирай
#80

От коментарите в xda разбрах, че с новата версия се появили бъгове, които в предната ги нямало... :capitulation:
Цитирай
#81

Andon0v написа:От коментарите в xda разбрах, че с новата версия се появили бъгове, които в предната ги нямало... :capitulation:

Да, интересното е, че тези бъгове ги има при някои потребители, а при други - не. Може би няма да е зле да публикувам процедура за напълно чиста инсталация (след това ще я публикувам и в xda - там съм потребител bomikar).
Цитирай
#82

Процедурата си я има в първия пост на всеки ром. Wipe cache, wipe data/factory, wipe dalvik cache... друго какво?

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#83

forbidden8 написа:Процедурата си я има в първия пост на всеки ром. Wipe cache, wipe data/factory, wipe dalvik cache... друго какво?

Форматиране на system например.

Не знам, просто за мен това е единственото логично обяснение.
Цитирай
#84

Да споделя и аз малко впечатления след седмица ползване. Като цяло е добре с някои забележки.

Няколко пъти ми замръзва телефона когато браузвах и веднъж когато гледах видео и се оправяше само с рестарт последния път даже се рестартира сам но се получи буутлууп и се наложи да задържа пауър бутона за да се рестартира отново и зареди нормално. Като цяло е доста по-бърз от стоковите ромове и телефона реагира много добре но ми липсват някои екстри. Когато го завършат и на негова база изградят някои от познатите ни къстъм ромове ще бъде супер защото те имат доста повече екстри от чистия СМ но пък и не толкова много излишни неща като в стоковите ромове , че да направят телефона бавен и муден.

В този билд наистина е оправен проблема с флашплеъра - изгледах цял епизод от един сериал без проблем. Проблема с лошото качество го има но е много по-добре от първите версии и разработчиците са обещали да го оправят. Добавен е и оригиналния сетъп на СМ при първото стартиране както и СМ акаунт който ако не ползвате можете да премахнете в последствие но без да имате такъв не можете да направите първоначалната настройка която ви кара да си направите ако нямате. Добавено е и меню със специфични настройки за АСЕ 2 но ако не знаете за какво са ви съветвам да не си правите експерименти.

При инсталацията съм направил всички възможни wipe но не съм форматирал system.

За сега толкова ако забележа друго ще пиша.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#85

13/10/2013-NIGHTLY


Бъглист (Bugs):
  • Слаб звук при разговори


Лист с промени (Changelog):
  • Фикс за стабилност
  • Подобрено boot време (включване на телефона)


Връщане към темата


Повечето от колегите, които са го пробвали, казват, че е много бърз, по бърз от предишния.
Дано няма рестартирания с този фикс Smile
Цитирай
#86

Слагам го веднага... Smile

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#87

astankov написа:Слагам го веднага... Smile

Пак wipe-ни всичко, за всеки случай.
Цитирай
#88

anDroidGuy написа:
astankov написа:Слагам го веднага... Smile

Пак wipe-ни всичко, за всеки случай.


Ееее...не искам де ще отиде всичко по дяволите. Ще трия само кеш / далвик кеш и ако имам пак проблеми ще трия всичко. Да се надяваме да няма рестарти. Още не е качен на сървъра... Sad

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#89

astankov написа:
anDroidGuy написа:
astankov написа:Слагам го веднага... Smile

Пак wipe-ни всичко, за всеки случай.


Ееее...не искам де ще отиде всичко по дяволите. Ще трия само кеш / далвик кеш и ако имам пак проблеми ще трия всичко. Да се надяваме да няма рестарти. Още не е качен на сървъра... Sad

Хубаво, недей. Tongue
Той беше качен, ама изчезна, сега Rox пише, че ще го качва наново.
Цитирай
#90

astankov написа:Слагам го веднага... Smile
Сложи ли го? Имаш ли проблеми с камерата? При мен въобще не тръгва. (:
ЕДИТ: сега прочетох, че имало втори релийз, явно съм изтеглил първия, с който не работила камерата. Тегля, ще видим! Smile
Цитирай
#91

Svetli4 написа:
astankov написа:Слагам го веднага... Smile
Сложи ли го? Имаш ли проблеми с камерата? При мен въобще не тръгва. (:
ЕДИТ: сега прочетох, че имало втори релийз, явно съм изтеглил първия, с който не работила камерата. Тегля, ще видим! Smile

Да сложих го и камерата си работи добре. За сега го усещам като доста по-бърз но за стабилност ще говорим след 2-3 дни.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#92

astankov написа:
Svetli4 написа:
astankov написа:Слагам го веднага... Smile
Сложи ли го? Имаш ли проблеми с камерата? При мен въобще не тръгва. (:
ЕДИТ: сега прочетох, че имало втори релийз, явно съм изтеглил първия, с който не работила камерата. Тегля, ще видим! Smile

Да сложих го и камерата си работи добре. За сега го усещам като доста по-бърз но за стабилност ще говорим след 2-3 дни.

Ехе, ами много се радвам в такъв случай. Ако получиш някакви рестартирания ни кажи.
Цитирай
#93

Сложих новия, нямам проблеми с камерата мамерата.
Цитирай
#94

Интересно, в xda пише, че не могат да се правят снимки с предната камера, май ще чакам следващия build, Rox обещава, че ще е оправено.
Цитирай
#95

А в скайп дали работи, че аз предната само за това я ползвам?

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#96

forbidden8 написа:А в скайп дали работи, че аз предната само за това я ползвам?

С видеотата нямала проблеми, тъй че...
Цитирай
#97

anDroidGuy написа:Интересно, в xda пише, че не могат да се правят снимки с предната камера, май ще чакам следващия build, Rox обещава, че ще е оправено.

Вярно е не може да се снима с предната камера приложнието крашва. Дойде ми в повече тази нефункционалност на СМ и се върнах на стоков за съжаление. Когато оправят качеството на видеото и направят някой къстъм ром без бъгове ще инсталирам отново. За мен стабилността и функционалността са преди всичко и сегашните билдове не ме удовлетворяват. С нетърпение чакам един найстина стабилен къстъм ром без бъгове.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#98

astankov написа:
anDroidGuy написа:Интересно, в xda пише, че не могат да се правят снимки с предната камера, май ще чакам следващия build, Rox обещава, че ще е оправено.

Вярно е не може да се снима с предната камера приложнието крашва. Дойде ми в повече тази нефункционалност на СМ и се върнах на стоков за съжаление. Когато оправят качеството на видеото и направят някой къстъм ром без бъгове ще инсталирам отново. За мен стабилността и функционалността са преди всичко и сегашните билдове не ме удовлетворяват. С нетърпение чакам един найстина стабилен къстъм ром без бъгове.

Съвсем без бъгове надали ще видим, винаги ще има някакви дребни бъгове, но за мен да оправят това с камерата и видеото е достатъчно.
Цитирай
#99

На мен всичко ми работи с този ром с build от 28.09

Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

nycsan написа:На мен всичко ми работи с този ром с build от 28.09

А снимките с предна камера?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)