Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Урок]Root-ване на X8
#26

И при мен го имаше този момент с чакане на устройството.
Наложи се да инсталирам първо ПиСи Компанион, който сложи драйвери и така нещата се получиха.

Google NEXUS S (23) 4.3.1 JB - CM 10.2 / SE X8 (W) E15i 2.1
Win XP;7 / Mac OS lion
Цитирай
Аксесоари
#27

[Изображение: jdv1304106174u.JPG]

Какво ще кажете за тази грешка???
С ХР съм , опитах и на няколко други компютри все тая грешка.
Инсталирал съм всички драйвери и спазвам указанията от темата но УВИ :/ :unknw:

Sony Xperia XA1 8.0
Sony Xperia M Dual 4.3


Цитирай
#28

djkrasi написа:[Изображение: jdv1304106174u.JPG]

Какво ще кажете за тази грешка???
С ХР съм , опитах и на няколко други компютри все тая грешка.
Инсталирал съм всички драйвери и спазвам указанията от темата но УВИ :/ :unknw:


Абе приятел имаш ли инсталирам NET.FREAMWORK ??? Ако не виж в сайта на шибаняците от микрософт. Дано да се получи номера.
Цитирай
#29

Благодаря за съвета оправи се всичко и сега е ОК Dance

Sony Xperia XA1 8.0
Sony Xperia M Dual 4.3


Цитирай
#30

Радвам се, че е станало Rock така трябва!!!!
Цитирай
#31

sajelqvam 4e pi6a taka ama nqmam instaliran bulgarski.. taka probvlema mi e 4e kogato se opitam da rootna telefona s SuperOneClick ne stava stoi si do Waiting for device... i posle kra6va pls pomognete mi kakvo da prava skaipa mi e gottik55

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#32

Аз имам въпрос-след руут телефона губи гаранцията, защото е с друг софтуер нали? Следователно ако се върне на оригиналния гаранцията би трябвало да си важи нали? И вобще възможно ли е да се върне оригиналния софт? Ако нещо не съм схванал цялата идея с руутването, сори ама още съм съвсем пресен в тия работи. Smile

XPERIA X8-пенсиониран; XPERIA Z1 Compact-в разцвета на платките си
Цитирай
#33

Самото руутване не ти променя софтуера. Ако преди да го занесеш в сервиз имаш възможност да му дадеш Factory reset, той ще махне руута. Ако ако си сменил софтуер...има начини да се върнеш на стария си.
Цитирай
#34

gottik55 написа:sajelqvam 4e pi6a taka ama nqmam instaliran bulgarski.. taka probvlema mi e 4e kogato se opitam da rootna telefona s SuperOneClick ne stava stoi si do Waiting for device... i posle kra6va pls pomognete mi kakvo da prava skaipa mi e gottik55
Форума си има вграден кирилизатор-като отвориш да пишеш ново мнение на най-горния ред над емотиконите най- в дясно едно синьо квадратче,пред него пише клавиатура!

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#35

Здравейте, пак сам аз с моя проблем ако може някой да ми помогне ПЛС!

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#36

gottik55 написа:sajelqvam 4e pi6a taka ama nqmam instaliran bulgarski.. taka probvlema mi e 4e kogato se opitam da rootna telefona s SuperOneClick ne stava stoi si do Waiting for device... i posle kra6va pls pomognete mi kakvo da prava skaipa mi e gottik55




Ае брат ти прочел ли си ДОБРЕ статията за руутване?? Трябва да си сложил отметка на USB DEBUGGING намира се -- Applications/Development/USB debugging
Цитирай
#37

racer1 написа:
gottik55 написа:sajelqvam 4e pi6a taka ama nqmam instaliran bulgarski.. taka probvlema mi e 4e kogato se opitam da rootna telefona s SuperOneClick ne stava stoi si do Waiting for device... i posle kra6va pls pomognete mi kakvo da prava skaipa mi e gottik55




Ае брат ти прочел ли си ДОБРЕ статията за руутване?? Трябва да си сложил отметка на USB DEBUGGING намира се -- Applications/Development/USB debugging

НАПРАВИЛ САМ ГО !! И НЕ СТАВА

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#38

gottik55 написа:
racer1 написа:
gottik55 написа:sajelqvam 4e pi6a taka ama nqmam instaliran bulgarski.. taka probvlema mi e 4e kogato se opitam da rootna telefona s SuperOneClick ne stava stoi si do Waiting for device... i posle kra6va pls pomognete mi kakvo da prava skaipa mi e gottik55




Ае брат ти прочел ли си ДОБРЕ статията за руутване?? Трябва да си сложил отметка на USB DEBUGGING намира се -- Applications/Development/USB debugging

НАПРАВИЛ САМ ГО !! И НЕ СТАВА
1во недей писа с главни букви!
2ро С каква операционна система си ?

Gexu5
Цитирай
#39

Ам суперонклик отвори ли го като администратор ?? пробвай от друго пс ако ти е налично.

Или ресни компа след тва фактори ресет на тела, спри всички програми на тела и на компа и тогава действай...
Цитирай
#40

И аз го рутнах УСПЕШНО, то ставало много лесно бре :thumbup:

LG Optimus 2X Official 2.3.4
HTC Tatoo
Цитирай
#41

Tongue Мммда лесно е незнам как ги намират тия проблеми

Gexu5
Цитирай
#42

Значи след като се руутне с тази програма (SuperOneClick), за да се un-root-не какво трябва да се направи? Само Factory reset или трябва през SEUS? Ако някога реша да се занимавам с руутване то ще е само, за да махна няколко програмки от телефона, които попринцип не пречат и за това се чудя дали си заслужава.

Sony Ericsson Xperia X8 - Android 2.1
Цитирай
#43

И аз имам проблема със забиването. Имам Framework.NET, обаче пак ми забива програмата, дори с администраторско пускане. Май никой не знае как се оправя, а не ми се иска много да позлвам Flashtool...
Цитирай
#44

Давам решението за проблема със Waiting For Device и забиването на SOC-а :
1. Теглите PC Companion (ще питате закво пък ми е тва ?, просто е: програмата инсталирва драйвъри чрез които компютърът разбира че сте свързали вашето ериксонче към него (от там пък SuperOneClick-а разбира че вече има "device" и почва да работи)
2. Пускате SOC(SuperOneClick ...)
3. От там нататък поглеждате тази статия (1вия пост) какво трябва да се прави стъпка по стъпка

П.С. Аз имах същия проблем, и решението го установих от личен опит и с малко логика Dance

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#45

Мислех си че след руутване ще мога да изтрия програми които са вградени в телефона от английски оператор. Ужким руутването беше успешно но пак не могат да се изтрият. Или това не е целта на руута? Smile
Цитирай
#46

Ти с какво се опитваш да ги изтриеш? Ако опитваш през вградения мениджър на приложенията, няма да можеш. Трябва ти нещо като Titanium Backup или Root uninstaller!
Цитирай
#47

Мдам. С вградения пробвах Smile . Свалих Root uninstaller и успях да изтрия повечето. Някой от гоогле са доста настоятелни и не искат да се махат , ама пак е по добре от преди Smile МСИ
Цитирай
#48

Внимавай с приложенията на гугл. По-добре нищо от тях не пипай, че може да се прецака нещо. Примерно ако махнеш Talk, може да се простиш с Market-a.
Цитирай
#49

за триене си свали system app remover

Gexu5
Цитирай
#50

GH0STFACE написа:Внимавай с приложенията на гугл. По-добре нищо от тях не пипай, че може да се прецака нещо. Примерно ако махнеш Talk, може да се простиш с Market-a.

Talk-a го махнах преди да видя какво си написал. Пробвах Market-a тръгна, свали си приложение и всичко беше ок. Докато не рестартирах телефона. Сега Маркета не иска да тръгне . Пробвах Backup , но не стана нищо. Някакви идеи сега? :Д Ako върна системните настройки? Търсих из форума за подобни проблеми но успях единствено да намеря информация че след reset може да се оправи. Ще се мъча да намеря друг вариянт. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)