Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Урок]Root-ване на X8
#51

Durrauko написа:Talk-a го махнах преди да видя какво си написал. Пробвах Market-a тръгна, свали си приложение и всичко беше ок. Докато не рестартирах телефона. Сега Маркета не иска да тръгне . Пробвах Backup , но не стана нищо. Някакви идеи сега? :Д Ako върна системните настройки?
Щом телефона се включва всичко е наред Big Grin https://www.androidbg.com/forum/topic113...ackup.html

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
Аксесоари
#52

е добре, като е пряна опцията USB DEBUG ме пита зареждане, трансфер на файл и т.н. а когато е пусната не ме пита и стигам до waiting for device и после SOC крашва, някакви идеи

понякога седя и си мисля, а понякога просто си седя..
Цитирай
#53

absofuckinglutley написа:е добре, като е пряна опцията USB DEBUG ме пита зареждане, трансфер на файл и т.н. а когато е пусната не ме пита и стигам до waiting for device и после SOC крашва, някакви идеи
Щи кажа само едно: НАМЕРИ СИ ГО, ИМА ГО ПО-НАЗАД. Писнало ми е от е такива кат тебе честно ти казвам. И в случай че си ЕГАТИ МЪРЗЕЛА - 44 пост

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#54

d3 написа:
absofuckinglutley написа:е добре, като е пряна опцията USB DEBUG ме пита зареждане, трансфер на файл и т.н. а когато е пусната не ме пита и стигам до waiting for device и после SOC крашва, някакви идеи
Щи кажа само едно: НАМЕРИ СИ ГО, ИМА ГО ПО-НАЗАД. Писнало ми е от е такива кат тебе честно ти казвам. И в случай че си ЕГАТИ МЪРЗЕЛА - 44 пост

да ама не, в момента дори Companiona не разпознава, че има свързан телефон ..

понякога седя и си мисля, а понякога просто си седя..
Цитирай
#55

absofuckinglutley написа:
d3 написа:
absofuckinglutley написа:е добре, като е пряна опцията USB DEBUG ме пита зареждане, трансфер на файл и т.н. а когато е пусната не ме пита и стигам до waiting for device и после SOC крашва, някакви идеи
Щи кажа само едно: НАМЕРИ СИ ГО, ИМА ГО ПО-НАЗАД. Писнало ми е от е такива кат тебе честно ти казвам. И в случай че си ЕГАТИ МЪРЗЕЛА - 44 пост

да ама не, в момента дори Companiona не разпознава, че има свързан телефон ..
O.o начи е по-сериозно. Я махни companion-а и сложи SEUS. После или пробвай директно със superoneclick или пък виж дали SEUS-а ще хване въобще, че има телефон. Btw като свързваш телефона с USB-то после натисни Свързване на телефона Big Grin

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#56

направи му 1во хард ресет после пипай тия работи попринцип когато пише че чака устройство и забие нямаш драйварите от сеус обаче колегата д3 е прав такива работи се обясняват по 100 пъти в месеца прочетете малко Smile

Gexu5
Цитирай
#57

работата е там, че когато опцията USB DEBUG е изключена всичко е окей, но когато я включа не открива телефона, пробвах на друг USB port, преинсталирах companiona, батерия вадих и пак неще, в device manager го засича като "semc hsusb device" и не намира драйвери за това устройство, сега ще пробвам SEUS


EDIT: инсталирах SEUS и с включена опция USB DEBUG не го разпознава ..

понякога седя и си мисля, а понякога просто си седя..
Цитирай
#58

absofuckinglutley написа:работата е там, че когато опцията USB DEBUG е изключена всичко е окей, но когато я включа не открива телефона, пробвах на друг USB port, преинсталирах companiona, батерия вадих и пак неще, в device manager го засича като "semc hsusb device" и не намира драйвери за това устройство, сега ще пробвам SEUS


EDIT: инсталирах SEUS и с включена опция USB DEBUG не го разпознава ..

Аз предлагам едно преинсталиране чрез изключен USB debug, пикчо кво ще кажеш ?

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#59

версията на андройда ти коя е ?

Gexu5
Цитирай
#60

2.1 - update1, би трябвало това да е

понякога седя и си мисля, а понякога просто си седя..
Цитирай
#61

[Изображение: thumbs_up.gif] Я пробвай както каза д3 да го прейнсталираш и след това пробвай пак с усб дебъгинг Smile може да е софтуерен проблем макар че телефона ми чрез х рекъвари (което не се води да е включен) бива разпознат от сеус-са...

Gexu5
Цитирай
#62

и какво да разбирам под "да го преинсталирам" ?

понякога седя и си мисля, а понякога просто си седя..
Цитирай
#63

https://www.androidbg.com/forum/topic113...ackup.html

Gexu5
Цитирай
#64

ами хора не става, преинсталирах го и пак с USB DEBUG не го разпознава, все си мисля, че ми липсва някакъв драйвер ами кой точно не знам, както и да е свободното ми време свърши в други ден ще го мъча пак

понякога седя и си мисля, а понякога просто си седя..
Цитирай
#65

Ти пробва ли да го включиш във флашмоуд в SEUS (така че все еднод а почва да ти се ъпдейтва тлефона), ако ти липсват някакви драйвери, това ще ги инсталира.
Цитирай
#66

GH0STFACE написа:Ти пробва ли да го включиш във флашмоуд в SEUS (така че все еднод а почва да ти се ъпдейтва тлефона), ако ти липсват някакви драйвери, това ще ги инсталира.

ами да, нали го преинсталирах, каза ми че е up to date и ме попита ако имам проблем да го repair

понякога седя и си мисля, а понякога просто си седя..
Цитирай
#67

absofuckinglutley написа:
GH0STFACE написа:Ти пробва ли да го включиш във флашмоуд в SEUS (така че все еднод а почва да ти се ъпдейтва тлефона), ако ти липсват някакви драйвери, това ще ги инсталира.

ами да, нали го преинсталирах, каза ми че е up to date и ме попита ако имам проблем да го repair
Е ти явно имаш проблем, не му ли даде repair ?!

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#68

d3 написа:
absofuckinglutley написа:
GH0STFACE написа:Ти пробва ли да го включиш във флашмоуд в SEUS (така че все еднод а почва да ти се ъпдейтва тлефона), ако ти липсват някакви драйвери, това ще ги инсталира.

ами да, нали го преинсталирах, каза ми че е up to date и ме попита ако имам проблем да го repair
Е ти явно имаш проблем, не му ли даде repair ?!

Big Grin Big Grin да, нали точно ти ме посъветва да го преинсталирам, но отново не намира телефона под USB DEBUG..

понякога седя и си мисля, а понякога просто си седя..
Цитирай
#69

Добре, а пробвал ли си на друг компютър ? Ако трябва отиди до някой приятел/зала сложи SEUS-а и там пробвай. Ако и там е така -сервиз.

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#70

d3 написа:Добре, а пробвал ли си на друг компютър ? Ако трябва отиди до някой приятел/зала сложи SEUS-а и там пробвай. Ако и там е така -сервиз.

ще опитам на друг компютър, пък чак до сервиза да стигам, едва ли, искам да го руут-на за да му сложа друг РОМ просто ей така за спорта иначе си работи идеално Smile

понякога седя и си мисля, а понякога просто си седя..
Цитирай
#71

ами явно е било нещо от самия уиндоус, защото ми се наложи да го прейнсталирам и си казах " чакай да опитам сега" всичко стана дори си сложих РОМ (:

понякога седя и си мисля, а понякога просто си седя..
Цитирай
#72

Някой може ли да ми каже защо когато тръгна да руутвам нали кликвам руут и следмалко забива програмката ;/ и неиска седи си така с часове ;/ какво ли не направих Някой ако може да ми помогне

OWNER OF
[highlight=#00FF33]Sony[/highlight] [highlight=#00FFCC]Ericsson[/highlight] [highlight=#99FF00]Xperia X8[/highlight][highlight=#000000] |ICS CM9| SandwichChoco[/highlight]
Цитирай
#73

запиши Pc companion и пробвай пак

Gexu5
Цитирай
#74

pikcho написа:запиши Pc companion и пробвай пак



Получи се благодаря Smile

OWNER OF
[highlight=#00FF33]Sony[/highlight] [highlight=#00FFCC]Ericsson[/highlight] [highlight=#99FF00]Xperia X8[/highlight][highlight=#000000] |ICS CM9| SandwichChoco[/highlight]
Цитирай
#75

като пусна usb debug и свържа usb to ми дава грешка може ли без да го пускам

xperia x8 2.1 + ryyt + link2sd
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)