Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Урок]Root-ване на X8
#76

не неможе на всеки дава грешка Smile не й обръщай внимание

Gexu5
Цитирай
Аксесоари
#77

благодаря за полезната тема :thumbup: :thumbup: руутнах го без проблем Dance

SE XPERIA X8-->Sony XPERIA SP
ASUS Transformer Pad TF300T -Katkiss 7.1
Цитирай
#78

Антивирусната ми намира, че тово Superuser дето се инсталира след Руута е заразено Rolleyes
Цитирай
#79

Ron94 написа:Антивирусната ми намира, че тово Superuser дето се инсталира след Руута е заразено Rolleyes

естествено ! не го мисли няма да ти навреди, не е заразено просто е един вид нелегално и затова антивирусната го разпознава като вредител :whistle:

понякога седя и си мисля, а понякога просто си седя..
Цитирай
#80

след като си руутнах тела ми изчезнаха повечето картинки които бях си качил,няколко картинки от тези които са си в телефона,едно видео което бях качил и едно видео което си беше в тела.Някакви идеи??
едит-не съм ги трил аз ! ! !

Само българин може да пропие парите си, заедно с човека, от когото ги е взел назаем!!!
Samsung Galaxy S9 
Цитирай
#81

MaTaR. написа:след като си руутнах тела ми изчезнаха повечето картинки които бях си качил,няколко картинки от тези които са си в телефона,едно видео което бях качил и едно видео което си беше в тела.Някакви идеи??
едит-не съм ги трил аз ! ! !

Ами пич незнам какво си правил, но руута просто ти гарантира Супер права над телефона, не трие нищо. Руутвал съм доста пъти и до сега такъв проблем не съм имал :|

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#82

как да разбера дали ми е рутнат телефона ? Smile

Sony Ericsson Xperia X8 (2.1) -- Sony Xperia J (4.1.2)
Цитирай
#83

Трябва да имаш едно ново приложение наречено superuser
Едит: Търсачката не е за украса !!!

Gexu5
Цитирай
#84

pikcho браво за темата :thumbup: ! без проблем роотнах моята Х8-ца!

Sony XPERIA X8 - 2.1 Eclair rooted--->Motorola Defy 2.2 Froyo--->Samsung Galaxy 550 2.2 Froyo--->Dell Streak 7" 3.2 Honeycomb--->Samsung Galaxy Nexus 4.2.1 JellyBean--->Samsung Galaxy Note 4.0.4 ICS--->Samsung Galaxy Grand Duos 4.1.2 JellyBean--->Samsung Galaxy Tab II 7" 4.1.2 JellyBean--->Samsung Galaxy Note 3 KitKat 4.4.2 + Samsung Galaxy Gear--->Samsung Galaxy S5 mini KitKat 4.4.2
Цитирай
#85

Здравейте, пичове

Аз съм си новичък във форума(също така съм и новичък с Android телефоните) и започнах да забелязвам че много хора си роотват телефоните ... та въпроса ми е това роотване за какво служи(освен че ставаш суперюжър) и какви са тея РОМ-ове?Аз четох няколко теми в този форум и поогледах как стоят нещата, та искам да си роотна ''мобифоня'' , но не знам дали е здравословно за него :unknw: но за сметка на това x8-цата е с 600 процесор а гледах че има хора пак с x8 обаче с над 700 и кусур ... та кажете има ли смисъл да го правя или просто някак си да си го ЪПДЕЙТНА до най-новата версия на Android

П.П: Съжелявам, но знам че има теми свързани с това , но искам да разбера мнението на колегите(ако мога така да се изразя) в моя случей

П.П 2 : Също така от смартфони хал хабер си нямам още :rofl:

SE Xperia X8 GingerDX 3.5.7 v019 + Sony XPERIA NXT "U" stock, but perfect! Smile
Цитирай
#86

bockoX8 написа:Здравейте, пичове

Аз съм си новичък във форума(също така съм и новичък с Android телефоните) и започнах да забелязвам че много хора си роотват телефоните ... та въпроса ми е това роотване за какво служи(освен че ставаш суперюжър) и какви са тея РОМ-ове?Аз четох няколко теми в този форум и поогледах как стоят нещата, та искам да си роотна ''мобифоня'' , но не знам дали е здравословно за него :unknw: но за сметка на това x8-цата е с 600 процесор а гледах че има хора пак с x8 обаче с над 700 и кусур ... та кажете има ли смисъл да го правя или просто някак си да си го ЪПДЕЙТНА до най-новата версия на Android

П.П: Съжелявам, но знам че има теми свързани с това , но искам да разбера мнението на колегите(ако мога така да се изразя) в моя случей

П.П 2 : Също така от смартфони хал хабер си нямам още :rofl:




Така от къде да започна..... за начало Руутванете ти дава права над телефона!!! което означава, че ти сам можеш да моделираш телефона си и да му добавяш неща които другите X8 го нямат.Накратко можеш да правиш всичко с телефона си.Според много хора това е полезно и да защо да не е!!Ако знаеш какво правиш разбирасе! Тези румове могат да ти променят телефона много!! и да аз съм за Роотването и слагането на къстъм ром, преди телефонат ми беше на нивото на HTC Wildfire... , но сега след роотването сложих истински Double touch !!! С моят роом правя доста висок резолтат по статистики надминавам SE xperia x10,HTC DesireNexus One дори и великият Samsung Galaxy S!!!

Xperia X8 GIGNERZARAKI!!! най-добрият ROM ;] & Globul Touch (Stock)
Цитирай
#87

A най-доброто офицялно е 2.1.1

Xperia X8 GIGNERZARAKI!!! най-добрият ROM ;] & Globul Touch (Stock)
Цитирай
#88

съгласен съм с колегата, рутването е полезно, най-малкото вдигаш процесора и повишаваш пройзводителността. аз моя го рутнах главно заради изгледа, падам си по по лъскавите неща Big Grin
но пък след това видях, че и доста от програмките който ползвам искат рут достъп. така че чети и когато си достатъчно сигурен рутвай, няма да съжаляваш :thumbup:

понякога седя и си мисля, а понякога просто си седя..
Цитирай
#89

От доста време ми седи на 'waiting for device' колко време горе доло трябва да се чака ?

Sony Ericsson XPERIA X8 ~ Android 2.1-update1 ---> HTC Desire X [ White ] Smile
Цитирай
#90

ti6o написа:От доста време ми седи на 'waiting for device' колко време горе доло трябва да се чака ?
Ми то сигурно е забило, виж в горните постове съм постнал 1 решение на проблема

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#91

ti6o написа:От доста време ми седи на 'waiting for device' колко време горе доло трябва да се чака ?
PC companion / SEUS имаш ли инсталиран?

Gexu5
Цитирай
#92

pikcho написа:
ti6o написа:От доста време ми седи на 'waiting for device' колко време горе доло трябва да се чака ?
PC companion / SEUS имаш ли инсталиран?
Имам Pc companion инсталиран

Sony Ericsson XPERIA X8 ~ Android 2.1-update1 ---> HTC Desire X [ White ] Smile
Цитирай
#93

Със СЕУС само не става, иска се компаниъна..

Some folks are just too dumb to have a smart phone..
Motorola Moto G3 6.0.1
Цитирай
#94

lubs написа:Със СЕУС само не става, иска се компаниъна..
Имам само компаниъна инсталиран СЕУС нужен ли е?

Sony Ericsson XPERIA X8 ~ Android 2.1-update1 ---> HTC Desire X [ White ] Smile
Цитирай
#95

Ми пробвай, ако не стане сложи и СЕУС..аз на лаптопа си имам и двете от доста време и руутнах успешно. На другия компютър имах само СЕУС и си седя на Waiting for device..abort-нах, инсталирах компаниъна и тръгна програмката

Some folks are just too dumb to have a smart phone..
Motorola Moto G3 6.0.1
Цитирай
#96

Сега ще истегля сеус да пробвам , но инъче правя всичко както е посочено ...
П.С - когато избера опцията 'зареждане на батерията' Pc companiona не намира телефона ...

Sony Ericsson XPERIA X8 ~ Android 2.1-update1 ---> HTC Desire X [ White ] Smile
Цитирай
#97

ti6o написа:Сега ще истегля сеус да пробвам , но инъче правя всичко както е посочено ...
П.С - когато избера опцията 'зареждане на батерията' Pc companiona не намира телефона ...
Нормално ..

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#98

Пичове роотнах го обаче! неми излиза Ребоот когато искам да то рестартна ?!?! и бизи бох аднах нали в аппс обаче до там ?! линк ви давам смисьл за Хрековера дали трябва да е тои ?!
Цитирай
#99

jungles написа:Пичове роотнах го обаче! неми излиза Ребоот когато искам да то рестартна ?!?! и бизи бох аднах нали в аппс обаче до там ?! линк ви давам смисьл за Хрековера дали трябва да е тои ?!
Пич абсолютно НИЩО не ти се разбира .... До колкото разбрах искаш след като го руутнеш да имаш опция Reboot... РУУТА ГАРАНТИРА СУПЕР ПРАВА нищо повече :capitulation:

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай

Да примерно защотото така вядях че се получава от клипове на др телефони.и си помислих че така трябва да е.
сега проблема е как да инстална Хрековарито и кое по точно да е коя версия, чета и от енг саитове пробвах 10пати.несьм специалист но непонятно ми е и за разбиране ... с тези версии и т.н ако някои има желание да го направи на един клип както се вика ...модела е Е51и 2.1 упдеит. мерси за отговора предварително
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)