Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z1 (C690x)
#26

да за това направо отивам и искам да го сменят ! ") не мога да повярвам колко много го исках този телефон и върнах моето Xperia P заради него 2 пъти в сервиз ,а той на първия ден така да ме изложи тцтц :power: :power: Confusedtupid:

и все пак същевременно си ме кефи на макссс

Sony Ericsson k850I --> Sony Xperia P ------> Sony Xperia Z1 ----> Sony Xperia Z5 Premium ----> Samsung S10 
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте! Моля за вашите мнения, относно чувствителноста на мокър дисплей. Често ми се налага да бъда офф-роуд и ми е интересно, как се справя тъча с мокри пръсти? Благодаря предварително!
Цитирай
#28

Здравейте , от един месец съм със Z1 , страхотен телефон Smile , но от два дни като говоря с някой все едно влачи отсрещната страна Sad , все едно някои говори провлачено и забавено , а мен ме чуват нормално . Според вас възможно ли е да е от мрежата нещо или телефончето се здуха Sad !
Цитирай
#29

виж в настройки- настройки на повикванията, да не би да си дал отметка на "забавяне на разговора"

Samsung a40
Цитирай
#30

Благодаря за предложението , но това го проверих вече ,и не се оправи , ще ходя до глобул днес да ги видя какво ще кажат .
Цитирай
#31

M_Y_M_77 написа:Здравейте , от един месец съм със Z1 , страхотен телефон Smile , но от два дни като говоря с някой все едно влачи отсрещната страна Sad , все едно някои говори провлачено и забавено , а мен ме чуват нормално . Според вас възможно ли е да е от мрежата нещо или телефончето се здуха Sad !

И при мен се случи на два пъти за няколко месеца, оправя се с Factory data reset...

LG G4 █ Sony Xperia™ Z3 Compact
Цитирай
#32

Здравейте колеги! Днес забелязах, че когато натискам копчето за усилване на звука по екрана се отразява както когато натискаш дисплей на калкулатор. Това го забелязах по време на разговор, защото тогава фона е бял и най-лесно се вижда. При вас забелязва ли се подобно нещо или ще трябва да го нося в Германос? :unknw:

SONY XPERIA Z1 black ...  един уникален звяр!
Цитирай
#33

Въпросния проблем със забавянето на разговора се оправя лесно:
1.Маха се отметката на опцията "забавяне на разговора" от настройките.(но само това нищо не променя не знам защо :/ )
2.Рестартира се телефона.
И всичко си е ОК, и при мен беше станала същата работа, уж махам отметката, но не нищо не се получи, горепосочения метод действа(поне при мен подейства). Wink

Sony XPERIA Z1 Black and Motorola Moto E
Acer Iconia A1-810
Цитирай
#34

Здравейте какъв MHL кабел ползвате за връзка с телевизор.И нещо интересно за ъпдейта до 4.3 http://www.xperiablog.net/2013/12/10/xpe...certified/
Цитирай
#35

30 мин водоустойчив,на места казват че е за целият живот на телефона,или не е така.Някой да има представа
Цитирай
#36

Пускам камерата, избирам Manual Mode, избирам си друг режим на фокусиране, без значение кой е и ми изписва грешка, изхвърля ме от камерата на начален екран. Пускам отново камерата и си е на режим iAuto.
Мислех, че трябва да се рестартира телефона но не се оправи. Мислех, че прегрял, но навън беше -5 градуса докато се прибирах в нас и пробвах пак, и пак не се оправи.
Прилагам снимки Wink
[Изображение: 1382ca294291402.jpg] [Изображение: 3e681e294291408.jpg] [Изображение: 45cf3c294291432.jpg] [Изображение: a2ebc3294291452.jpg]
Сони супер много се излагат с този телефон, и следващият ми такъв с Андроид няма да е техен.Sad

Sony Xperia Z1, Xperia Z3, Xperia XZ Premium, Xperia 1 II, Xperia 1 IV
Цитирай
#37

направи му 1 ресет.. най-вероятно софтуера се е вързал на възел Smile

Sony Ericsson k850I --> Sony Xperia P ------> Sony Xperia Z1 ----> Sony Xperia Z5 Premium ----> Samsung S10 
Цитирай
#38

Добър вечер колеги.Вчера закупих z1, но когато го включа на ръчна настройка и променя ISO-то от автоматично на 50,100 или 200 примерно и започва да насича самата картина като въртя телефона наляво надясно.. Някой с такъв проблем и ако е имал да знае как се оправя или трябва да ходя в Мтел?Благодаря предварително
Цитирай
#39

Няма такъв проблем при мен
Цитирай
#40

stone_93 написа:Здравейте колеги! Днес забелязах, че когато натискам копчето за усилване на звука по екрана се отразява както когато натискаш дисплей на калкулатор. Това го забелязах по време на разговор, защото тогава фона е бял и най-лесно се вижда. При вас забелязва ли се подобно нещо или ще трябва да го нося в Германос? :unknw:
някой да има като моя проблем? и някакъв съвет струва ли си да го нося гаранционно? Благодаря!

А за колегата по горе и при мен всичко е наред с камерата. Даже снощи си играх с ръчните настройки и всичко е ок.

SONY XPERIA Z1 black ...  един уникален звяр!
Цитирай
#41

Не няма такова нещо,но при мене като го хвана по диагонал и при извиване скърца...едва миналата седмица го забрлязах :wall: :wall:
Цитирай
#42

Някой да знае дали могат да се сменят капачетата на телефона? Надрасках си едното(дясното) и сега белее отдолу малко алуминия.
Цитирай
#43

Продават се: http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid...&_from=R40
Цитирай
#44

Здравейте аз съм горд собственик на тази голяма и мощна машина от 1.10 от глобул. Наскоро открих един много странен проблем смених си картата с тази на арк с и когато пращам смси първият стига веднага следващите с закъснение от около 10 часа.Независимо към кой номер или оператор.Като статус показва,че съобщението е поставено в опашката.Мислех,че е от оператора,позвъних им,те казаха че всичко е наред.След това си помислих,че от настройки,възобнових заводските,но проблема остана.После открих че след рестарт на апарата изпратените съобщения се изпращат,но следващите не.След това си помислих че е от чипа на картата смених я и пак същото. Пращах го до сервиз,там също казаха,че всичко е наред.Накрая сложих първата карта и апарата си праща смси .Някой ако знае как да реша този проблем ще съм много благодарен.

SONY xperia arc S white
SONY xperia Z1 black | black and white | Wink
Цитирай
#45

GH0STFACE написа:Продават се: http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid...&_from=R40
Благодаря!
Изниква още един въпрос-дали някой може да ги смени?
Онзи ден като попитах в Сони център-а(те попитали в сервиза на Сони) и се оказа,че не ги отремонтират тук.
Цитирай
#46

Здравейте имам въпрос има ли някакви настроики на дисплея както при самсунг с3.
Там имаше естествени, динамичен и нормамен ефект за дисплея а тук аз намирам настройки само за контраста.
Мерси предварително.
Цитирай
#47

Здравейте вчера ми пристигна калъфчето тип тефтер. Но ми е малко трудно постоянно да натискам да го отключвам, а днес видях един как само като си затвори калъфа и телефона се заключи. Интересно ми е имали такова приложение и вие ползвате ли нещо такова? Благодаря! Smile

SONY XPERIA Z1 black ...  един уникален звяр!
Цитирай
#48

Колега, опитай приложението Auto screen On Off. Мисля, че е точно каквото ти трябва. Smile Не хаби и батерия дори, както и в момента в който отвориш калъфа, дисплея светва и плъзгаш директно пръст по екрана за отключване.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#49

Аз имам 1 питане . Дали имате идея ако поръчам нов комплект капачета на тях дали ще има лентички за вода? (лакмус или не знам какви би трябвало да са) ? Идеята ми е ако недай се боже нещо стане и случайно мойте са потъмнели да сменя капачетата да нямам проблем със сервиза? Чудя се дали да не си взема 1 комплект да ми се намира просто

Sony Ericsson k850I --> Sony Xperia P ------> Sony Xperia Z1 ----> Sony Xperia Z5 Premium ----> Samsung S10 
Цитирай
#50

monipeev написа:Колега, опитай приложението Auto screen On Off. Мисля, че е точно каквото ти трябва. Smile Не хаби и батерия дори, както и в момента в който отвориш калъфа, дисплея светва и плъзгаш директно пръст по екрана за отключване.
Благодаря колега! Точно това търси. Мерси много! Smile

SONY XPERIA Z1 black ...  един уникален звяр!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)