Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z1 (C690x)
#51

А за настройките на дисплея ако има такива писах малко по горе коментар.
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте... имам едно питане.Защо когато телефона ми е заклячен достъпа до интернет (3г/мобилни данни/) се спира.Някой ако пробва да ми звънне на Viber му дава че съм извън линия , така е и с другите приложение.Кажете ми ако знаете как да оправя това нещо, защото е много дразнещо, уж имам смартфон с мобилни данни , а дефакто съм с обикновен телефон и е много тъпо.
Цитирай
#53

Колега активирал си някой енергоспестяващ режим,предполагам този СТАМИНА.
Цитирай
#54

Да, стамината ми е активирана... би ли ми обяснил за какво точно служи тя.Аз си мислех че тя помага за пестенето на енергията на батерията... би ли ми написал на ЛС кои настройки е хубаво да оправя/направя, защото явно не съм много наясно и ще съм благодарен ако ми помогнеш.
Цитирай
#55

alstyle написа:Да, стамината ми е активирана... би ли ми обяснил за какво точно служи тя.Аз си мислех че тя помага за пестенето на енергията на батерията... би ли ми написал на ЛС кои настройки е хубаво да оправя/направя, защото явно не съм много наясно и ще съм благодарен ако ми помогнеш.

Като влезеш в настройки power manegement, кото чукнеш върху STAMNIA mode ще ти се появи меню в което добавяш всички програми които искаш да ти работят без стамнията да ги реже....

LG G4 █ Sony Xperia™ Z3 Compact
Цитирай
#56

Добър вечер отново.Искам да попитам нещо .... Когато си пусна камерата и всички елементи отстрани иконки и т.н са настрани .. (все едно съм обърнал телефона настрани) и не се оправя... и в албума като вляза да гледам снимките си немога да ги обръщам ... все едно ми е изключено автоматичното завъртане на екрана ... Някой някаква идея ?
Цитирай
#57

пробва ли да го рестартираш

Sony Ericsson k850I --> Sony Xperia P ------> Sony Xperia Z1 ----> Sony Xperia Z5 Premium ----> Samsung S10 
Цитирай
#58

Колеги, само на мен ли новият ъпдейт до 4.3. ми сбози walkman-а? За да ме разберете по-добре, при пускане на музика звукът е с пуснат ефект "концертна зала", освен, че се чува някак "далеч" звукът е и доооста слаб, а за бас да не говорим... При опит да сменя тази настройка от опциите при еквалайзера, програмата забива и изхвърля.
А това, че не ме пита "да изпратя ли репорт" ме дразни още повече. Дано да се изпращат автоматично при всеки срив, че работата е...
Идеи?
Цитирай
#59

След новия ъпдейт на walkman, при опит да вляза в настройки на "подобрения на звука ми излиза това:

Samsung a40
Цитирай
#60

Последните са бъгове на новото обновление до версия 4.3. По другите форуми пише, че връщане не заводски настройки оправяло нещата. При мен още няма обновлението, нямам тези проблеми и не мога да кажа дали горното ги решава.

Sony Xperia Z1, Xperia Z3, Xperia XZ Premium, Xperia 1 II, Xperia 1 IV
Цитирай
#61

Здравейте,
Имам следното питане.
Имали Z1 функция за бързо набиране на номера? Старото ми. Сони я има и ми е много удобна, тук немога да я открия.

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#62

Още един факт ме дразни и ако някои може да помогне ще съм благодарен... След новия абдеит ми показва някакъв брои входящи имйли, които не мога да открия. Нее страшно, но ме дразни. А и преди всичко си беше ок...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#63

Проблемите ми с walkman-а се решиха след възстановяване на заводските настройки. Ако имате същите симптоми - не се колебайте.

Поздрави.
Цитирай
#64

ShaSh написа:
GH0STFACE написа:Продават се: http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid...&_from=R40
Благодаря!
Изниква още един въпрос-дали някой може да ги смени?
Онзи ден като попитах в Сони център-а(те попитали в сервиза на Сони) и се оказа,че не ги отремонтират тук.

Получих си капачетата от Ибей и сега изниква въпроса как да ги сменя?Някойможе ли да помогне?Искам да сменя само голямото отдясно.
Цитирай
#65

Виж тук http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2576984
Цитирай
#66

можеш ли да споделиш как изглеждат отвътре тези капачета? 1 към 1 с оригиналните ли са? пак ли са бели отвътре? мерси предварително

Sony Ericsson k850I --> Sony Xperia P ------> Sony Xperia Z1 ----> Sony Xperia Z5 Premium ----> Samsung S10 
Цитирай
#67

Globe написа:можеш ли да споделиш как изглеждат отвътре тези капачета? 1 към 1 с оригиналните ли са? пак ли са бели отвътре? мерси предварително
Все още не съм ги взел от човека който ми ги поръча,но той на първо четене каза че са като оригиналните, а и така бяха описани от продавача.Ще пиша през седмицата , като ги съпоставя.
Цитирай
#68

Извинявам се за тъпия въпрос но как да направя видео разговор с даден човек от контактите си в телефона не скъпе и етц? Ще съм ви благодарен Smile
Цитирай
#69

horecaster написа:Извинявам се за тъпия въпрос но как да направя видео разговор с даден човек от контактите си в телефона не скъпе и етц? Ще съм ви благодарен Smile
има писано в 209342.... теми , ползвай сърча ... Confusedtupid: https://www.androidbg.com/forum/topic712 … cro-s.html
https://www.androidbg.com/forum/topic472 … ovori.html
Цитирай
#70

Вчера си премахнах защитното покритие, тъй като беше доста надраскано и вече ме дразнеше.
Няколко часа след това ми се появи следния проблем: при натискане на бутона назад, същия реагира все едно съм го натиснал 2 пъти като това не се случва постоянно.
Направих рестор, но проблема продължава.
Някакви идеи как да го отстраня ?
Цитирай
#71

Пробвай отгоре един протектор, и без това е полезно. Може да намалиш чувствителността така. Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#72

Логото падна ли с покритието?
Цитирай
#73

Мда
Цитирай
#74

Ммм много тъпи измислено от страна на сони
Цитирай
#75

Да беше взел мерки навреме...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)