Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z1 (C690x)
#76

Мдаа, след поставяне на протектор всичко е ОК.
Извода всеки може сам да си го направи Smile
Цитирай
Аксесоари
#77

Е аз съм си взел..ама е тъпо да не е горила глас,че телефоните от по 200 камъка са с горилата.
Цитирай
#78

Е не е gorilla glass а dragon tail, голяма работа... Wink
А какви ментаци горили има, по-добре плексиглас...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#79

колеги аз за месец и нещо вече забелязвам че предни протектор е на мнооого ситни драскотини и мисля че трябва да лепя нещо отгоре ,че не е добре работата.. ,а на задния имам 2 черти който не мога да разбера дори от къде са ...,но не са малки направо ужас.. задължително трябва да лепна по 1 отгоре! Не мога да разбера защо сони не пуснат протектори като резервна част и да може човек да си ги сменя.. особенно като ги правят доста меки

Sony Ericsson k850I --> Sony Xperia P ------> Sony Xperia Z1 ----> Sony Xperia Z5 Premium ----> Samsung S10 
Цитирай
#80

За Германия пускат, че и други благинки... А за 2рият протектор, това още докато е в кутията,така да се каже... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#81

какво пускат в Германия? и не съм забелязал до сега да се продава с резервни протектори?

Sony Ericsson k850I --> Sony Xperia P ------> Sony Xperia Z1 ----> Sony Xperia Z5 Premium ----> Samsung S10 
Цитирай
#82

Е как бе,моят в кутията си имаше един допълнителен,но не като оригиналният,иначе предполагам оригиналните ги лепи машина ,и ако сте гледали клип колко трудно се отлепят.иначе са на принципа на автомобилните предни стъкла,в което не виждам смисъл Smile
Цитирай
#83

от къде е купен твоя? в Мтел няма нищо "Smile

Sony Ericsson k850I --> Sony Xperia P ------> Sony Xperia Z1 ----> Sony Xperia Z5 Premium ----> Samsung S10 
Цитирай
#84

carphone warehouse
T-mobile но не е брандиран и заключен
Цитирай
#85

Здравейте , реших да се обърна към Вас колеги тъй като предполагам ще може да ми помогнете , преди да започна искам да спомена , че това ще ми е 1вия смартфон , така че ако нещо се изцепа не ме нападайте :whistle:

Решил съм да взема Z1 тъй като съм Сони фен от както се помня и за мен това е най-добрият телефон на пазара в момента. Въпроса ми е тъй като ще го поръчвам от Англия чисто нов , ще има ли някакъв допълнителен unlock който ще трябва в БГ да се прави при положение че още от там пише че е Unlocked към всички техни оператори ? Другото което е за гаранцията , тя си важи само за мястото откъдето е купена или е международна , да знам дали ще мога на това да разчитам ? И последен въпрос , въпреки че Английският го знам доста добре , все пак ще мога ли и БГ език да се вкара по някакъв начин в телефона , тъй като е ясно че няма да присъства ако го взема от Англия ? Благодаря предварително , ако има нещо което искате да ме предупредите или отделно да кажете го споменете , приемам съвети Wink

Sony Xperia Z3  
Sony Xperia XZ  
Huawei P40 PRO
Цитирай
#86

Щом го дават отключен към тяхните оператори значи и тук ще работи с всички.Аз моя го взех от италия и си има БГ език.А за гаранцията не съм сигурен но Сони трябва да има международна гаранция.
Цитирай
#87

Ghost написа:Ходи колега,докато е време,че нали до 3 дни може да се върне, че иначе месец в сервиза

не е ли 7 дни от покупката ?

"See to live is to suffer, but to survive, well that's to find meaning in the suffering" by .....
Цитирай
#88

Здравейте, луд фен съм на телефоните на SONY и съм притежавал много техни модел, а отскоро си купих и Z1 преди няколко дни и първите ми впечатления са много добри :thumbup: Телефона наистина работи перфектно и без проблеми, но искам да попитам нещо, за да знам дали е нормално. Когато вибрацията работи /напр.при натискане на централния бутон или пък звъни/ се чува звук който е малко странен за мен. Не мога да го опиша точно, но мога да го оприлича на слабо виене, когато вибрацията спира. Кажете дали и при вас е така /т.е. така си работи вибрацията/ или пък има някакъв проблем.
Ще съм ви благодарен за отговорите!
Цитирай
#89

Здравейте, започнаха да се появяват някакви странни проблеми с телефона.Както е включен (дори свети) получавам смс за пропуснато повикване, няма как да се изгуби обхвата (никога с никой друг телефон не съм губил обхват в нас (за примера от днес)). Звука от по време на разговор взе да става кофти , губи се на моменти или в повечето случай е с много лошо качество.До днес си мислех че тези два проблема идват от отсрещните страни , но днес се убедих че не е така.Кажете дали да нося телефона в Мтел и да го оставям в сервиз или нещо друго да правя.Благодаря ви.
Цитирай
#90

ShaSh написа:
Globe написа:можеш ли да споделиш как изглеждат отвътре тези капачета? 1 към 1 с оригиналните ли са? пак ли са бели отвътре? мерси предварително
Все още не съм ги взел от човека който ми ги поръча,но той на първо четене каза че са като оригиналните, а и така бяха описани от продавача.Ще пиша през седмицата , като ги съпоставя.

Капачетата вече са в мен и са 1:1.Бели са.
Самата смяна стана много лесно-издърпваш лекичко старото и си готов.Дори имам чувството че уплътни по-добре новото т.е. по-трудно се затвори.Иначе прилепна идеално.
Цитирай
#91

Здравейте. И аз като нов собственик на Z1 реших да се включа тук. За сега все още го разучавам, чакам си калъфите и протекторите, а и сефте работя с андроид. Така, че всякъкви съвети ще ми бъдат от полза. Интересни и полезни приложения. Трябва ми нещо като универсално дистанционно, или нещо за достъп до лаптопа ми. Не мога да си отворя видеоклиповете във фейсбук. Трябва ли да сваля някакъв кодек или нещо което ми препоръчате. Благодаря Ви предварително
Цитирай
#92

Извинявам се ако не е тука мястото, но ми трябва спешно начин за формат на Z1. Аз съм по самсунга и тука нещо не ми е ясно с рековърито, май нямал... въпроса ми е може ли без излишни манипулации на компа, да го вкарам в някакъв режим и да му дам фактори резет. Само това искам да направя.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#93

Единствената Сони комбинация по случая мисля беше след изкл. захранване Volume Up + Power и после какво следва?..
Друг вариянт е насилствено префлашване със стоков *ftf, но вече навлизам в "чужда" територия.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#94

Мееси, не влиза в никакъв режим не влиза. Май ще трябва да се закача на компа.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#95

Уточни за кво става на въпрос?Без инсталирано рекувъри няма начин.Иначе с pc companion това си е програмата за сони можеш да му направиш такъв ресет,че все едно току що си го купил.
Цитирай
#96

Здравейте. Днес си взех телефончето и не разбирам как да го свържа с нета на глобул. И утре ще си тегля новия ъпдейт. Ама нищо не разбирам от такива телефони. Все си карах на старите и прости "смартфони". Дайте нещо съвети , кои приложения да си сваля , как да пестя батерията. Абе най-важното за сега как да го свържа с 3G на глобул.
Цитирай
#97

Колеги, някой да каже как се прави скрийншот на екрана,че я няма опцията като задържа пауър бъщутона.А може и да кажете някоя друга хитринка :tease:
Цитирай
#98

Power button + Volume down. Това си е стандартна опция за андроид. И при З1 работи.
Цитирай
#99

За новопритежателите на Z1, като мен: – Колеги, по-добре разгледайте някой друг клип из YouTube, тук няма кой да ви помогне с полезни съвети и интересни приложения. Успех все пак
Цитирай

Добър вечер господа ! От този вторник и аз вече влязох в клуба на притежателите на този уникален телефон . Въпроса ми е този протектор дето е на дисплея и дори почти не се забелязва какво ще стане ако се махне ? Може ли да се махне и да се вземи нов , но оригинален , ако изобщо се маха ? От виваком взех телефона инсталирах му новата актуализация , но телефона е с 4.2.2 , а не с 4.3 , аа аз дори се размечтах и за Кит Кат,но явно ще чакам до догодина по това време ...Иначе телефона ми хареса много , страшно бърз е , много красив дизайн , качеството на картината на дисплея също е добра , но от камерата мисля , че има какво още да се желае и дали като излезнат нови версии на Андроид камерата би се подобрила някак си ? Благодарряпредварително !!! Smile)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)