Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Системни актуализации
#26

akst написа:Ако може пусни линк за OTA ъпдейта !

Ама разбира се, ето:

http://android.clients.google.com/packag...3951e8.zip

Следвай инструкцийте във видеото, при мен стана бързо. :cheers: След това трябва да се ъпдейтне автоматично до билд KRT16S (3.4МБ ъпдейт-а)
Цитирай
Аксесоари
#27

Пристигна преди 1 час, сега го слагам. Smile

п.с.Без никакви "химии", сам си дойде по каналния ред, докато цъках DH4. Smile
Цитирай
#28

Ъпдейтите не пристигат, защото Google ги пускат поетапно за различните части на света. А как знаят къде се намирате - елементарно е, ако сте си включили опцията да ви разпознава местоположението по wifi мрежите или чрез GPS-a то Google знаете къде се намирате. Има начин да го излъжете. Първо изключете всякакви опции да ви локализира местоположението. След това отивате на Приложения => Всички работещи => Рамка на Google услуги и избирате Принудително спиране и след това Изчистване на данни. Като го направите се връщате и ръчно проверявате за ъпдейт. Ще ви излезне в началото, че за последно е проверявано за ъпдейт през 1970-та година. Ако всичко е наред ще ви намери ъпдейта. Ако не стане то повторете целия процес на спиране на Рамки на Google услуги и триенето на Data-та. При мен се получи от втория опит.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#29

на моя таблет nexus 2013 не мога да проверя ръчно за ъпдейт....няма такава опция в менюто.....как да го направя
Цитирай
#30

emoemo22 написа:на моя таблет nexus 2013 не мога да проверя ръчно за ъпдейт....няма такава опция в менюто.....как да го направя

Stock android ли ползваш, root-нат ли е? Да не използваш Custom ROM?

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#31

не е пипано нищо...в гаранция е пък и не разбирам много
Цитирай
#32

нищо не е пипано...в гаранция е...не е рутнат
Цитирай
#33

Преди малко дойде и при мен. С резет.
П.п толкова бръз никога не е бил
Цитирай
#34

как с резет..
Цитирай
#35

emoemo22 написа:как с резет..
Явно сте нов. С хард ресет го е направил колегата.

☜Nexus Forever☞
Nexus-ар 7. Xiaomi HongMI
Цитирай
#36

да и моят се ъпдейтна след хард ресет....
Цитирай
#37

Преди малко го сложих.Пуснах Wi-Fi и почна само да се сваля.Сега чакам и на телефона да дойде, но явно е с пътническия влак.
Цитирай
#38

Winner написа:Преди малко го сложих.Пуснах Wi-Fi и почна само да се сваля.Сега чакам и на телефона да дойде, но явно е с пътническия влак.

Ей големи фенове сме, и аз съм така с 2 устройства от поредицата. Smile
Цитирай
#39

Аз очаквах че първо ще се появи на по-новия (nexus 2013), но се оказа, че всичко си върви по ред на номерата. Първо дойде на миналогодишния и след около седмица цъфна и на новия. Явно следи кога е датата на активация на устройството Smile

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#40

В момента тегля KitKat 4.4.2.

Changelog:

Enhancements/Fixes
- Fix for clearing the VM Indicator
- Fix for delivery of the VM Indicator
- Various additional software fixes
- Security enhancements

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#41

И аз го получих 4.4.2



Цитирай
#42

И аз го получих, но съм с къстъм рикавъри и май ще трябва сам да си го флашна някой ден.
В XDA четох, че трябва да се префлашне 4.4, да се махне руута, защото иначе не искал да се инсталира ъпдейта. Имате ли някаква информация дали това наистина е така ?

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#43

gongor написа:И аз го получих, но съм с къстъм рикавъри и май ще трябва сам да си го флашна някой ден.
В XDA четох, че трябва да се префлашне 4.4, да се махне руута, защото иначе не искал да се инсталира ъпдейта. Имате ли някаква информация дали това наистина е така ?

Принципно е така, но може да се направи без wipe на data и cache дялoвете. Ето какво пуснах вчера в раздела за Nexus 7 2012:

Ползвай Nexus Root Toolkit v1.7.9 да го върнеш в стоков вид без да загубиш данните. В самата програма избираш твоето устройство (Nexus 7 ), а отдолу версията на Android-a. Включваш таблета към компютъра и активираш USB Debugging mode. От настройките на Nexus Root Toolkit отиваш на Options/Flash stock и слагаш отметка на Enable No Wipe Mode и натискаш apply и затваряш настройките. След това избираш
flash stock + unroot. Избираш правилната версия на сегашния ти Android a отдолу на choice избери Automatically download + extract the factory image selected above for me. След това следваш инструкциите, като програмата сама ще рестартира таблета няколко пъти и ще влиза в bootloader. След като всичко приключи ще може да инсталираш OTA ъпдейт без да ти дава грешка. На мен днес също ми даваше грешка и с тази програма се оправих.

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1766475

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#44

:cheers: Благодаря! Утре ще пробвам. :thumbup:
Само да попитам. Това, че съм с къстъм кернел, пречи ли в случая?

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#45

Не пречи, защото се възстановяват всички дялове в стоков вид с изключение на data и cache дяловете. Kernel-a се намира в system дяла, така че по описания от мен начин ще се възстанови и Kernel-a в стоков вид.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#46

Това е лошо, едвам му подкарах 3G.
При това положение ъпдейта май не си заслужава, поне за сега Sad
Отново ти благодаря за бързия отговор.

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#47

За мен лошото е че MX плеъра не работи при 4.4.2



Цитирай
#48

В средата на май най-късно чакаме 4.4.3 с доста подобрения.
Цитирай
#49

Супер новина ! Предимството на тези таблети са бързите ъпдейти и страхотния софтуер .
ПС : Някой може ли да ми каже програма ,с която да правя плейлисти от външна памет (не става с Winamp)? Offtopic
ПС 2 : Ето какво ни носи 4.4.3 http://www.ibtimes.co.uk/android-4-4-3-d...ot-1442414

Xperia Arc S™   Xperia Z™    Xperia XZ1
Nexus 7 II 16GB
Цитирай
#50

Какво става, получихте ли 4.4.3?

В този форум хора има ли? Че нещо взех да се съмнявам...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)