Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Clash of Clans

Някой ако си търси клан да пише,единственото което искаме е да е редовен човек, който ще прави атаки в Clan war и като цяло да е редовен ? Донейт правим редовно. Ако някой иска нека пише, и ще му кажа как се казва клана.
Цитирай
Аксесоари

Някой идея как да я инстална на PC?

Samsung Galaxy S7
Цитирай

Инсталирай и пусни програмата BlueStacks, логни се в Гугълския си акаунт и след това през Play store-а си инсталирай играта.

Android потребител от април 2013 Smile
Цитирай

@stoil89 пробвал ли си скоро да играеш на блустак.Защото ми се струва,че и тази програма я забраниха след като почнаха да банват за хаковете и ботовете.Аз не съм сигурен че е така ,но така чух.Обаче не съм пробвал Big Grin.Ако имаш наблюдения казвай да знаеме и ние.
Цитирай

Не са я забранили, може да се ползва. Ако те хванат с мод, ще те баннат.
Цитирай

@Miro2210: Не съм пробвал скоро BlueStacks и мисля, че си струва да опиташ според както спомена Andon0v.

Android потребител от април 2013 Smile
Цитирай

Същият номер става ли и с Boom Beach
Цитирай

Играенето на Андроид игрични на компютъра, през емулатор става. Мисля, че няма игра която да не тръгва на емулатор като Блустака. Smile
Определено на компютъра ми е доста по-конфортно от колкото на телефона Smile

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай

Готово , благодаря Smile
Цитирай

Не съм сигурен дали тук трябва да коментирам,но извинявам се предварително.

Здравейте, търся редовни и активни играчи за клана ми. Тх7 задължително и кирилицата.. [Изображение: f312f972d83d476247f4705912be13d6.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Търсим играчи от ТХ9 нагоре, активни и бързо развиващи се, клана е The Jokers 14 левъл, около 60-то място в България. Описание само на български.

Huawei Mate 20
Цитирай

(2017-02-25, 22:53:14)stoil89 написа:  Инсталирай и пусни програмата BlueStacks, логни се в Гугълския си акаунт и след това през Play store-а си инсталирай играта.
Благодаря така стан при мен.
Цитирай

Bluestacks е супер тежка програма и има много реклами.
Най-лекото и елегантно решение е LeapDroid.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)