Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приказки и песнички аудио
#26

Едно голямо браво от мен. Синът ми е още малък, но след време ще го оцени!

Galaxy i7500>iPhone 4>Galaxy S3>Galaxy S4>Galaxy S5>LG G2> HTC ONE M8>LG G3>Galaxy S6>Galaxy S6 Edge!
iPad mini>Asus Fonepad ME372CG> Asus Fonepad FE170CG>Sony xperia z3 tablet compact! 
Цитирай
Аксесоари
#27

https://play.google.com/store/apps/detai...ies.radeff
[Изображение: VHwhjVptRIuycT0Ohk9iy9qS0Zwdk0rk9vAIdBX8...yNHuH=h900] [Изображение: 8CAvKw-iJdp_NhTp7rAK_4187_zfIl5qa7s8hxUl...eLlrg=h900]
промени по дизайна с малко по модерен вариант. поизчистени бъгове, както и добавена икона в Notification bar-а при пускане на запис на заден фон Smile
Цитирай
#28

Има нови версии на двете ми приложения с приказки, притчи, песнички и т.н. обновеленията са по дизайна с малко по "material" вид Smile
Цитирай
#29

Още един бъг вчера забелязах - като свърши песничката, дадох да се плейне от начало, при което програмата крашва, казва че е спряла и се рестартва. Забелязах и, че като свърши песничката началното време на плеярчето показва нещо от сорта на 365 или подобно...
Иначе е екстра!

Redmi Note 4 4/64
Цитирай
#30

оправих проблемите, които имаше при свършване на записите. също добавени са нови песнички, както и нова категория с аудио Басни. приятно слушане!
Цитирай
#31

Приложението получи най-големия си update от създаването му през 2013 до сега. Пробвайте го и се наслаждавайте на записите Smile
Цитирай
#32

Здравейте,имам една сборка от песнички детски, приказки  от години седят на харддисковете ми сега е на WD Cloud-a ще се радвам ако влязат в употреба, при интерес пишете.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#33

супер! пиши ми на yohohoasakura@gmail.com да се разберем Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)