Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приказки и песнички аудио
#1

Това е новото ми приложение, перфектно за малки деца. Това са песни и приказки в аудио формат. предайте тази информация на децата си Smile
https://play.google.com/store/apps/detai...ies.radeff
[Изображение: vaNfQ5M0aSTik_zLFzy21bdzcqC6Ki48FEQLInKb...vU=w300-rw]
Цитирай
Аксесоари
#2

Отдавна чаках нещо такова. Не че няма, но там зарежда бавно. Ще видя това как се справя и ще пиша отзиви Smile
Цитирай
#3

току що забелязах, че ако екрана угасне приложението спира. съжалявам за проблема, ще го оправя скоро. ако има други проблеми, които не съм забелязал споделяйте.
Цитирай
#4

добавих още записи и оправуих споменатия по горе бъг Smile
https://play.google.com/store/apps/detai...ies.radeff
[Изображение: vaNfQ5M0aSTik_zLFzy21bdzcqC6Ki48FEQLInKb...91PvU=w300]

п.п. съжалявам за двойния пост, но ми изписа че нямам достъп до страницата като пробвах да редактирам мое мнение Smile
Цитирай
#5

Супер е,най-доброто.
Цитирай
#6

Aко имa възможност,дa се усили звукa,поне при мен сa много тихи.

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#7

Ами такива са записите. Мисля, че има възможност да boost-на малко максимума, но може да се появят пръщене и подобни. То си зависи и от силата на звука на самото устройство. На слушалки може би ще е най-добре да се слуша, но като цяло записите са стари и са просто такива. Мисля, че за презаписвани от грамофонни плочи... Smile
Цитирай
#8

Използвай DRC (Dynamic Range Compression) и няма да има пръщене. Може да ги минеш и през някой филтър за изчистване на звука.
Цитирай
#9

От няколко дни съм полудял по тези приказки и що да видя-едно прекрасно приложение.
Записите са от грамофонни плочи,знам понеже ги имам повечето.
Само като идея казвам,можеш да добавиш и тези-Клан недоклан,Момчето и вятъра,Малкият мук,за други не сещам сега.

Galaxy S3
Цитирай
#10

EEE, направо ме върна в детските ми години, това са адаптации на Балкантон, повечето и аз ги имам на плочи, но чувството да ги чуя отново е уникално, едно голямо БРАВО.

Motorola Moto Z
Цитирай
#11

Ще добавям и още. Има доста там, от където намерих и тея Wink
Цитирай
#12

:bow: Благодаря ,много полезно за четири годишен дивак .
Цитирай
#13

gen4o83 написа:От няколко дни съм полудял по тези приказки и що да видя-едно прекрасно приложение.
Записите са от грамофонни плочи,знам понеже ги имам повечето.
Само като идея казвам,можеш да добавиш и тези-Клан недоклан,Момчето и вятъра,Малкият мук,за други не сещам сега.

добавих ги, както и още няколко (вече са 50). направих и малко промени по иконата, както и малко по различен шрифт Smile
https://play.google.com/store/apps/detai...ies.radeff
[Изображение: GpuwuR6ZSsiAOWnTU09znsjKD_guW7WMhrsn2IsZ...z9GEA=w300]
Цитирай
#14

Сърдечни поздравления за хубавото прилож ение. От седмица малкият не си ляга без да пуснем приказка, а и татко му се заслушва :thumbup:.

LG Optimus GT540-2.1 (Eclair)=>Alcatel Onetouch Idol-4.1.1(JB)=>Samsung Galaxy S3 Neo-4.4.2(KK)=>Xiaomi Redmi 4 Pro-6.0.1(MM)=>Xiaomi MI8SE-10 QKQ=>Poco F2 Pro 12 SKQ
Цитирай
#15

Страхотно ее,малкият много се заслушва,точно такова нещо търсех Smile
Цитирай
#16

[Изображение: opt1389911173b.PNG]
https://play.google.com/store/apps/detai...ies.radeff

До около час ще е активна новата версия 3.0 на приложението Приказки и Песнички. Новото е променен интерфейс, и по важното - възможност за слушане офлайн. Доста хора се оплакаха, че без интернет приложението е безполезно. Сега в новата версия ще имате възможност да изтеглите всеки от записите и когато пожелаете да го пуснете независимо дали имате връзка с интернет. Файловете се запаметяват на картата (поради което не се плашете от новото изискване на приложението да чете картата памет) след което до всеки запис има икона, ако е изтеглен. Съответно ако е изтеглен се пуска от картата, ако не е, се стриймва както до сега, ако има връзка с интернет. Това е цялата работа. Надявам се сега всички да са доволни. Лично и аз препочитам да мога да ползвам офлайн, за това и го направих. Като бонус всички записи се слагат във видима папка StoriesSongs на самата карта, където можете да ги видите да ги местите и да ги пускате с какъвто си искате плеър. За да бъдат разчетени от приложението обаче трябва да са в тази папка с точното име Smile Приятно слушане...
Цитирай
#17

Страхотна идея и много добро изпълнение :thumbup:
ще има ли възможност скоро да се слуша на изгасен дисплей?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#18

mita6ki9 написа:Страхотна идея и много добро изпълнение :thumbup:
ще има ли възможност скоро да се слуша на изгасен дисплей?

Може би да, може би не, кой да ти обади Big Grin
Сега сериозно, мисля да го оправя този проблем или най малкото в следваща версия вероятно, поне ще го направя, ако се изключи дисплея, след това да не забива, а да продължи от където е спряло. За слушане при изключен дисплей си трябва и service някакъв, но и до там ще стигна... Smile
Цитирай
#19

https://play.google.com/store/apps/detai...ies.radeff
Пусната е нова версия, която съдържа над 200 записа. Оправен е бъга със забиването при изключване на екрана. (сега музиката спира, но прилжението не крашва).

п.п. Моля модераторите да махнат горното мнение, защото не мога да го редактирам, а клипа вече го махнах...
Цитирай
#20

Супер работа си е това приложение, малкия слуша редовно песничките, но има малък бъг - при завъртане на телефона, съответно екрана, при функция плеър тръгва с първата песничка от плей листата, независимо на коя песен и на коя секунда си.
Поздрави!

Redmi Note 4 4/64
Цитирай
#21

jorji написа:Супер работа си е това приложение, малкия слуша редовно песничките, но има малък бъг - при завъртане на телефона, съответно екрана, при функция плеър тръгва с първата песничка от плей листата, независимо на коя песен и на коя секунда си.
Поздрави!

благодаря за feedback-а. ще го оправя при следващ update Smile
Цитирай
#22

Супер....Благодаря :bow:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#23

Добра работа, браво! Ще е полезно на много хора с малки деца. Пробвах го на таблет но работи само в портретен режим. Ще е по-добре ако се завърта в пейзажен. Има нижда да се пипне малко дизайна и ще е супер!
Цитирай
#24

Не съм инсталирал приложението, но от скрийншотовете ми прави впечатление нещо - всичко е с малки букви. Не може така. Имената и първата буква в изреченията са с главни букви. След номера трябва да е главна буква, все пак това е заглавие. Не може Пипи, Мюнхаузен, Антон и разни други имена да са с малка буква. Коригирай тази малка нередност с правописа колега :-) Все пак част от тези, слушащи приказките, може да се учат да пишат, а това е лош пример. Иначе намирам приложението за много полезно, не просто защото помага на родителите, а защото децата ще чуят повече приказки, а това ги обогатява малко или много.
Цитирай
#25

Благодаря за приложението :cheers:

★★★Samsung Galaxy S★★★HTC Sensation XE★★★Sony Xperia S★★★LG Nexus 4 16GB★★★Samsung Galaxy S2+★★★Xiaomi Redmi Note Pro 2GB★★★Lenovo P70A★★★Samsung Galaxy S8+★★★Huawei Mate 10 Pro★★★
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)