Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Recovery] [4.4.2 K.K.] [LG G2] TWRP 2.7
#26

След като си руутнал телефона с метода Ioroot25 си инсталираш апликацията. Пускаш я, потвърждаваш, че искаш да продължиш, изчакваш да свърши процеса и си готов. Ще имаш работещо Recovery ( TWRP 2.7 ).

LG G7 ThinQ Black
Samsung Galaxy S7 Edge Coral, Sony™ Xperia Z3 Black D6603, LG G2 32GB WhiteGalaxy Nexus; HTC Desire HD;
Цитирай
Аксесоари
#27

Телефона не можах да си го оправя сам и затова го дадох на сервиз.
Мисля, че няма начин за да се флашне отново.
Цитирай
#28

Ако го дам на виваком, от където съм го закупил ще разберат,че е рутнат като влязат в recovery mod, в download mode не влиза само показва надписа download mode отдолу. Според мен щом един телефон влиза в recovery mod, значи трябва да е рутнат преди това. Искам да ви попитам дали имам шанса да ми го сменят.
Цитирай
#29

Как да премахна recoveryто защото правило проблеми с OTA ъпдейтите?
Цитирай
#30

Няма как да го махнеш ,единствения начин е с флашване на сток ром през компютър.До тогава няма да ъпдейтваш ОТА!!!

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#31

Колеги имам един въпрос към вас относно това рековъри. Всеки път като се флашва ром трябва ли преди това да се дава "mount system" в рековъри менюто?Или може и без него?

Питам ви,защото до сега не съм ползвал това рековъри ,а в XDA срещнах на няколко места,че трябва да се дава преди да се флашне рома.Не знам дали е само за този ром или по принцип.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#32

ganchev написа:Колеги имам един въпрос към вас относно това рековъри. Всеки път като се флашва ром трябва ли преди това да се дава "mount system" в рековъри менюто?Или може и без него?

Питам ви,защото до сега не съм ползвал това рековъри ,а в XDA срещнах на няколко места,че трябва да се дава преди да се флашне рома.Не знам дали е само за този ром или по принцип.

Изтегли си philz и си го инсталирай с flashify

LG GTWO always different  
ASUS MEMOPAD HD7 custom stock[Изображение: arrow-10x10.png]  
Цитирай
#33

В момента съм с cloudyg3 2.2, искам да направя factory reset. Има ли значение дали то да бъде от менюто/настройки на телефона или да влезна в recovery и от там да го направя.
Цитирай
#34

По-добре от рековери го направи.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)