Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталиране на Stock ROM с ODIN за SM-T211 | Samsung Galaxy Tab 3 7.0 GSM/WIFI
#1

Не отговарям за повредени таблети, всичко което правите е на своя отговорност.

1. Свалете си желаната от вас версия от тук http://sampro.pl/firmware/android/samsung-sm-t211/
Най-новате за момента е 4.1.2 за Румъния. Всяка една която е за Държава от Европа - може да инсталирате спокойно.

2. Таблета трябва да е в Download режим и го свържете към PC. Стартирайте ODIN.

3. AКо при закачен таблет, ОДИН светне в Синьо, значи имате инсталирани драйвери. САМО ТОГАВА на PDA можете да заредите сваления от вас файл. (Трябва да го разархивирате).

4. Натиснете START. След приключване ще се рестартира таблета и зареди новата версия.

[Изображение: ODIN%20Info.jpg]

По никакъв повод не вадете кабела, докато не изпише PASS и се уверете, че имате поне 70% батерия.

[Изображение: 5la2c0.gif]

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#2

HELP please флашнах си стоковия за Румъния и сега не мога да си използвам мобилния интернет. Какво да направя? Много ми е спешно :wall: :confused:

Sansung Galaxy S6 Edge Black Sapphire 32 GB 
Цитирай
#3

Трябва да въведеш настройки за мобилен интернет. Това става в Mobile & Networks\Mobile Networks\Access Point Names

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

Здравейте,
Този метод проработи при мен, но аз използвах сток рома за България. Впечатлението ми е, че устройството се държи много по добре от колкото преди!

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#5

Здравейте таблета ми е от Америка и няма бг меню мога ли да го флашна по този метод
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)