Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Allview viva H8 - Кратко ревю
#26

Spflashtool има проблем при работа с Windows 8.1
Цитирай
Аксесоари
#27

Флашването се прави при изключен таблет.
Цитирай
#28

(2015-03-10, 00:49:28)mikepower написа:  Spflashtool има проблем при работа с Windows 8.1

Тези две упътвания са много полезни при инсталация на драйвърите под windows 8.1.

http://www.mychinesephone.com/viewtopic.php?f=23&t=339

http://www.patchworkoftips.com/how-to-in...88-1/3717/

След инсталацията се флашна без проблем, като използвах файловете на Явор.

Вече и аз имам 6 гб за приложения, много ти благодаря колега!

Пускам още един линк за по-подробно описание на процеса. Ще помогне и на други начинаещи като мен

http://ofabo.com/2014/10/16/how-to-modif...ackup-rom/
Цитирай
#29
Photo 

Яворе, помагай. При мен EBRTweak дава някаква грешка. [Изображение: ebrtwe10.jpg] Някаква идея защо? С твоите файлове работи нормално, а виждам и разлика в размера . При теб EBR 1 и EBR2 са с един размер- 1 К, а при мен втория е 512 К. Таблета е рутнат, с нищо инсталирано допълнително за момента ( имах, но върнах в начално положение и дава същата грешка)

Да не би да е от това: 

[Изображение: mtkdro10.jpg]
Цитирай
#30

(2015-03-21, 19:54:55)bai_bradyra написа:  Яворе, помагай. При мен EBRTweak дава някаква грешка. [Изображение: ebrtwe10.jpg] Някаква идея защо? С твоите файлове работи нормално, а виждам и разлика в размера . При теб EBR 1 и EBR2 са с един размер- 1 К, а при мен втория е 512 К. Таблета е рутнат, с нищо инсталирано допълнително за момента ( имах, но върнах в начално положение и дава същата грешка)



Да не би да е от това: 

[Изображение: mtkdro10.jpg]
Здравей bai_bradyra това е защото не си направил напълно бекъпа! Тоест направил си бекъп само на  системните файлове.Трябва да преубразуваш с програмата MtkDroidTools файловете да могат да се флашват с SP_Flash_Tool като направиш тази операция ще ти се появи папка с наименование: !Files_to_FlashTool.
От там вземаш ЕBR файловете и ги преработваш с EBRtweak.
Цитирай
#31

Благодаря, Яворе. И аз достигнах до този извод след като прочетох отново темата  Bu .. пропуснал съм тази стъпка. Всичко е ОК.
Благодаря отново. Наздраве.
Цитирай
#32

Здравейте всички
и при мен мина всичко по план (не без нерви де Wink ).
Благодаря на yavor за подкрепаа по телефона иначе с неговите EBR файлове стана при мен, защото поради неизвестна причина не можах да направя бекъп през MTKDroidTools.
Успех на всички мераклии, вече и аз ще мога да си ползвам устройството малко по-пълноценно.
Цитирай
#33

Здравейте,
От няколко дни имам AllvewViva H8+.
Не мога да намеря zoom на камерата за снимки и просветляването на дисплея.
Може ли да ми помогнете?
Благодаря.
Цитирай
#34

Пробва ли с бутоните за увеличаване и намаляване на звука?
Ако не става може да опиташ, както правиш зоом при разглеждане на дадена снимка.8


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#35

Здравейте! Изпратих ЛС на yvor и heis3nberg . Моля някой от 2мата да ми драсне Smile Не мога да преправя storage-a :/

EDIT : Оправих се Smile Всичко е наред вече. Благодаря за темата Smile
Цитирай
#36

Здравей и добре дошъл в клуба Wink Сега наистина ще усетиш каква голяма разлика има в инсталирането на приложения.
Цитирай
#37

Много съм доволен от таблета Smile Не съм очаквал , че ще ми хареса толкова много Smile Особено вече като оправих и паметта Smile
Цитирай
#38

(2015-02-11, 17:42:23)yvor написа:  Радвам се че успя да се справиш.Ти ми каза с какъв таблет си ама и аз пак те питам, ми така е като ми се спеше снощи. DumbomПожелавам ти безаварийно ползване.

Здравеите аз нещо неуспях да флашма моя viva h8 дръпнах определената папка която казахте пуснах фаилът и зареди другите 2 файла дадох download само че не продъжлава да стои на 0%.
Цитирай
#39

Здравейте,@cokana! Отговорих ви на лични,надявам се да се справите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)