Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно Facebook.
#1

Здравейте.
Имам въпрос относно facebook.Откакто съм инсталирал приложението на телефона ме държи постоянно на линия.Не че е голям проблем,но е дискомфортно.Единствения вариант да не съм активен е да си изключа интернета.На стария си телефон нямах този проблем,когато влизах показваше едно телефонче и преди колко време съм влизал.Пипах настройките на чата но пак същото-вечно съм на линия.Има ли оправия това нещо?

LG Nexus 4 - Stock 4.4.2
Цитирай
Аксесоари
#2

В приложението дръпни отляво менюто -> App settings -> махни отметката на Facebook Chat. Тъпото им приложение има навика само да връща настройката обаче. Проверявай го понякога.

Nexus 4
Цитирай
#3

Свали си greenify!

LG GTWO always different  
ASUS MEMOPAD HD7 custom stock[Изображение: arrow-10x10.png]  
Цитирай
#4

Благодаря ви за отговорите.

LG Nexus 4 - Stock 4.4.2
Цитирай
#5

(2013-10-28, 00:26:35)Zdravko1991 написа:  Здравейте.
Имам въпрос относно facebook.Откакто съм инсталирал приложението на телефона ме държи постоянно на линия.Не че е голям проблем,но е дискомфортно.Единствения вариант да не съм активен е да си изключа интернета.На стария си телефон нямах този проблем,когато влизах показваше едно телефонче и преди колко време съм влизал.Пипах настройките на чата но пак същото-вечно съм на линия.Има ли оправия това нещо?

Eдни мой познат има същият проблем с таблета,щом се влезе от него в фейсбук,въпреки че приложението е затворено,а таблета е заспал го показва постоянно на линия. На какво се дължи това,каква е причината?
Цитирай
#6

Здравейте!Пиша в тази тема,защото имам точно въпрос относно Фейсбук.Член съм на различни групи във ФБ някои от които са заключени за хора извън групата,но ми прави впечатление,че под мои коментари има лайк от мои приятели във ФБ,без те да са членове на групите,което значи,че виждат коментарите ми.От кои настройки да коригирам това?
п.п ако съм сбъркал темата,моля модератора да я премести на необходимото място.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)