Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ВСИЧКО ЗА Sony Ericsson XPERIA X8

gago89 написа:Здравейте!Може ли да ми дадете работещ линк към по-нова версия на Moon Reader Pro от 1.5?Която да тръгва на нашите X8.В момента нямам достъп до компютъра и не намирам нищо работещо от телефона.Мерси предварително!
Ти си за раздел програми.Там по ще ти помогнат. Wink

SE Xperia X8|Stock Kernel|GingerXperia REVOLUTION v4|2.3.7 GingerBread|Bootloader Locked(11W39)
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, има ли конкретна тема относно пазар на телефони? Аз си взех нов апарат и искам да си продам старата Xperia X8. Мога ли тук да пусна обява, някой ако си търси телефон?

Sony Ericsson Xperia X8
Цитирай

nazlle написа:Здравейте, има ли конкретна тема относно пазар на телефони? Аз си взех нов апарат и искам да си продам старата Xperia X8. Мога ли тук да пусна обява, някой ако си търси телефон?
https://www.androidbg.com/forum/forum5-a...soari.html

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай

d3 написа:
nazlle написа:Здравейте, има ли конкретна тема относно пазар на телефони? Аз си взех нов апарат и искам да си продам старата Xperia X8. Мога ли тук да пусна обява, някой ако си търси телефон?
https://www.androidbg.com/forum/forum5-a...soari.html

Благодаря

Sony Ericsson Xperia X8
Цитирай

Moля помагаите Sad Sad Sad Sad Sad Sad Проблема е следния---- като си вклу4а Wi Fi пише -> неуспешно сканиране за мрежи телефона ми е Xperia X8
Цитирай

Върни му фабричните настройки .. или го пусни да мине през програмата SEUS
като следваш инструкциите от самата програма.


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай

сори за тъпия въпрос но как то4но се слу4ват не6тата с тази програма ?
Цитирай

Погледни видео урока. Още в началото колегата работи със SEUS


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай

Здравейте искам да питам дали някой е подкарал need for speed most wanted 2012 аз съм с нАа 14 и ром 2.3.7 свап и дял за приложения гта 3 лагва на места subway serfers върви без лагове също без лагове е и temple run 2
Цитирай

Не можеш да подкараш most wanted на твоя телефон! Smile

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай

Е добре де щом я има за arm v6 би трябвало да тръгне на х8 и на галакси ace
Цитирай

когато си вклуча Уаи Фаиа ми изписва - неуспешно сканиране за мрежи помагаите :capitulation: :capitulation: :capitulation: :capitulation: :capitulation: :capitulation: :capitulation: :capitulation: :capitulation:
Цитирай

Здравейте , направих всичко както е написано 1вия руут мина без проблеми всичко добре инсталирах и най-новата версия на Андроида от PC Companion и до там всичко тръгна срещу мен не мога да го руутна 2-ри път за да сложа Xrecovery и от там нататък всичко да е добре използвах и FlashTool ,но и от там не стана . Първият път използвах SuperOneClick 2.3.3 и беше всичко добре ,но 2-рия път на стъпка 7 блокирва и до там ... Не съм премахвал PC Companiona стой си още в компютъра ми ,но не става да го буутна ... Ако някой помогне ще съм му много благодарен Smile
Цитирай

https://www.androidbg.com/forum/topic358...elrom.html
На 1-о място можеш да си пуснеш телефона през програмата SEUS. Изгледай клипа и следвай стъпките последователно. Всичко което ти трябва, като програми е вписано в темата. Успех


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай

И аз съм така колега купих си хперия втора ръка от доста време ми беше идея да го имам и така същата работа успях да го рутна със супер оне клик сложих роот ехплорер бизи бокс елсрековери го имам като икона инсталира се апк файл и до тук изгледах клипа и пак не мога да се оправя ако някой може да помогне ще е супер

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

5.Опаа нещо се обърка и телефона неще да се включи.Спокойно можем да го оправим

1.Чрез xRecovery - ако телефонът ни забива на Sony Ericsson логото, значи имаме Рекавъри.
Влизаме в рекавърито и си Restore система с последният работещ Backup. Toзи брик се нарича Semi-Brick

2.Чрез Flashtool - тази програма е направена за х10, но работи екстра и с х8

2.1.Свалете я от
2.2.Свалете тази ROM снимка



Такааа отново проблем блокира на логото и до там рекавърито не се включва за да го възстановя и тази (ROM) снимка не мога да я изтегля дава ми грешки Smile Отново ще помоля за малко помощ

ПС : Така оправих проблема само по 1 начин SEUS Smile и наново всичко отначало друг начин нямаше
Цитирай

Нещо не разбирам стъпка 2 изгледах и клипа но нищо обяснете ми го по подробно в клипа няма нищо за рут експлорер и т.н.
Цитирай

3. Слагате 3-те файла от архива в '/system/bin' и сте готови. къде са тези 3 файла ?
Цитирай

-Gn0m3- написа:3. Слагате 3-те файла от архива в '/system/bin' и сте готови. къде са тези 3 файла ?
:unknw:

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай

Раздела за Х8-цата ,май, тотално умря , а ? ... жалко Tongue , но все пак изпитвам няква носталгия и щеше да е яко ако всичко си беше по старо му ...
Цитирай

Ехх, славни времена си бяха, тва 2010/11 си беше времето когато тука беше бъкано с ползващи x8. Smile

Sony Ericsson Xperia X8 rooted with GingerCruzt Revision 8.4 Android | Samsung Galaxy S2 Plus with Android 4.2.2 Android | Huawei Ascend Y320 with Android 4.2.2 Android
Цитирай

мхм ... определено хах колкото и да е странно .. чудя се ако има и други които ги мъчи дет се вика носталгията .. не можем ли за последно да съживим раздела за Х8-цата /аз лично съм вече с друг тел .. очевидно както всички други , но все пак от време на време разцъквам старата машинка Tongue и стария навик да й кача някой нов ром ме човърка вътрешно Tongue /
Цитирай

Добре, съживи го, ако можеш Big Grin
Цитирай

Big Grin Big Grin Big Grin ако можех щях .. ама а де Big Grin
Цитирай

смяятаай ... никой не влиза тук :/ мн тъпо Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)