Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Universal Root de la Vega [KNOX 0x0 Root] Root със запазване на KNOX защитата 0х0 !!! URDLV
#26

През мобилния Один можеш. Поне така пишат опиталите Wink
Цитирай
Аксесоари
#27

tzarski написа:Може ли новия Мк2 да се флашне през Мобайл Один без да се прецака Кнокс?

В началото бях със стария бутлоудър, след това използвах рут де ла вега, след което през мобилния Один сложих MJ7 и продължавам да имам руут.

Предварително Благодаря!


Можеш, лично проверено от мен; трябва да пишем стария бутлоадер като допълнителна екстра ако някога решим да си продаваме телефончетата Confusedtupid:
Цитирай
#28

@rumen правил ли си wipe след инсталацията на новия ром или си караш без уайп.

Питам защото като флашвах mj7 не уайпвах, но в последствие ме споходи доста тежък батъри дрейн...

Samsung Galaxy Note 3 White STOCK JB 4.3
Цитирай
#29

по принцип всеки път след слагане на нов РОМ правя wipe dalvik и wipe cach, подобни проблеми не съм имал
Цитирай
#30

Аз като съм с MJ7 тоя метод ще работи ли без да ми изгърми KNOX а да си остане на 0x0?
Цитирай
#31

vladdark написа:Всички след mj1 са с нов. ....

РООТА Е САМО ЗА РОМОВЕ СЪС СТАРИЯ БООТЛОАДЕР!!!


А малко четене преди питане може ли? За какво се пише в темите?
Не, няма да работи.
Цитирай
#32

Здравейте, искам да питам ако върна фабрични настройки ще загубя ли руут правата?

samsung galaxy s7 edge 
Цитирай
#33

Здравейте.
Има ли начин за руут на 5.0 лолипоп със запазване на кнокса?

HTC Wildfire >> HTC Desire HD >> LG Optimus 2X (P990) >> Motorola Milestone 2.3.3 CM7 >>  HTC Desire >> Samsung Galaxy S Plus >> Samsung Galaxy SII >> Samsung Galaxy Note >> Samsung Galaxy Note II >> Samsung Galaxy Note 3 >>  Samsung Galaxy S6 Edge >> Samsung Galaxy Note 3 >> Samsung Galaxy S8 >> Samsung Galaxy S8+ >> Samsung Galaxy S10+ and now Samsung Galaxy S21 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)