Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Gear Какво ви е мнението за тази придобивка?
#1

Днес си поиграх с това чудо на техниката и да ви кажа много е удобно.От него може да се приемат разговори и да се разговаря,може да снима.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
Аксесоари
#2

Знаем какво може. Има много хубави функции и приложения, за да го използваме. Харесва ми.
В началото, когато го обявиха си казах, че ще си го купя, но след като видях на каква цена го пуснат ми идва доста скъпо 1/2 от цената на Note III излиза и си мисля, че е твърде прибързано да се купи. Това е първия смарт часовник на Samsung и смятам да изчакам, докато пуснат Galaxy Gear 2, защото със сигурност ще е много по-добър, разработен + ще има много повече приложения, които ще работят на него. Също така чакам да пуснат Omate TrueSmart и ето какви са предимствата му пред Gear-a:
1. Двуядрен процесор.
2. Слот за мемори карта до 32GB
3. ВОДОУСТОЙЧИВ
4. Микро-СИМ карта, което го прави като телефон.
5. Съвместимостта му с други андроид телефони ще бъде много по-голяма от тази на Gear-a.
6. 5 мегапиксел камера
7. GPS
8. ЦЕНАТА !

НО чакам да го пуснат официално декември и да се види за какво иде реч.

В крайна сметка мисля да се въздържа със закупуването на Smart watch.

Alienware R2 15 2015 - i7-6700HQ, 16GB 2133MHz, GTX 970M 4GB, 512 GB m.2 SSD/1TB HDD  ;  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
Цитирай
#3

много го мисля, но е 299£ с извинение, но по дяволите тия полудяха. Това е допълнение към телефон. Не бих дал тези пари, а и както колегата каза трябва да се доразработи. Иначе нищо лошо опитват се да мислят хората. Говорих с много хора за часовника и всички пищят за цената. Намерих го в ebay на по-ниска цена, но нямам представа какво да очаквам. Може да е реплика...
Цитирай
#4

За нищо на света не бих си сменил часовника за това нещо. И да ми го подаряват, едва ли бих го носил. Предпочитам да си ползвам часовника в който съм влюбен, и да се любувам на големия екран на телефона си.

Предложението за което говори zv3rA е много по-добро, но пак не бих си заменил часовника.
Цитирай
#5

Аз имам Sony smartwatch и след 2-3 месеца ползване сега е прахо-събирачка вкъщи. Да, интересно е в началото, но после се върнах към обикновен часовник. Ама и нуждата да го зареждам на 2-4 дена е много дразнеща. А в случая и цената на тая джаджа е малко пресилена.
Цитирай
#6

Цената си скача на един телефон от среден клас (или висок клас от предходните флагмани).
Определено звучи примамливо в началото, но дали както казва колегата по-горе - не омръзва след определено време и... 500 кинта "на вятъра" ?

Samsung Galaxy Note 8
Samsung Gear S3 Frontier
Цитирай
#7

Аз имам pre-order-нат Omate TrueSmart Extreme Edition - тоя с 1GB рам и 8 вградена. Лично за мен Omate най-много се приближиха до концепцията за умен часовник и затова на тях дадох 300$ :thumbup: Ще направя една темичка като ми дойде Smile

Phablets and their king - no longer Note-worthy...

Цитирай
#8

@Георги@ написа:Аз имам pre-order-нат Omate TrueSmart Extreme Edition - тоя с 1GB рам и 8 вградена. Лично за мен Omate най-много се приближиха до концепцията за умен часовник и затова на тях дадох 300$ :thumbup: Ще направя една темичка като ми дойде Smile
Лично аз я очаквам с нетърпение, но това ще е чак декември Smile
Ако ми хареса на ревюта и т.н. - това ще е смарт часовника за мен.

П.С. сега виждам, че си от Търново - дори може и да имам възможност да го видя на живо Smile))

Alienware R2 15 2015 - i7-6700HQ, 16GB 2133MHz, GTX 970M 4GB, 512 GB m.2 SSD/1TB HDD  ;  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
Цитирай
#9

@Георги@ написа:Аз имам pre-order-нат Omate TrueSmart Extreme Edition - тоя с 1GB рам и 8 вградена. Лично за мен Omate най-много се приближиха до концепцията за умен часовник и затова на тях дадох 300$ :thumbup: Ще направя една темичка като ми дойде Smile

Колега, може ли линк, на който да направя поръчка и аз?

Предварително Благодаря!

Samsung Galaxy Note 3 White STOCK JB 4.3
Цитирай
#10

http://www.omate.com/buy/index.html

Phablets and their king - no longer Note-worthy...

Цитирай
#11

След като има слот за СИМ карта и може да се използва като самостоятелно устройство... може ли да се използва без СИМ карта сдвоен с Ноут 3 както геар...

Някой знае ли дали има wifi това устройство, защото напрактика ако няма сим нама и интернет?

Samsung Galaxy Note 3 White STOCK JB 4.3
Цитирай
#12

A къде прочете че има слот за сим карта? Ахааа явно говориш за другото устройство. Хайде да се съсредоточим върху темата.
Цитирай
#13

Колеги , ето ме и мен. Преди два дни ми изпадна на добра цена. Доста готина играчка , и дори вече го рутнах Tooth
Още го разучавам , но ми направи впечатление че се провежда добре разговор във затворено помещение.На открито не вярвам да се разбере нещо.Интересна джаджа. Питайте ,или дайте идеи да го разучим заедно.

✯ SGS4 + 64GB ✯SotirovS ROM ✯ ML6 Private edition ✯
✰ SGS4 + 32GB ✰ Katya ROM ✰ ML6 Private edition ✰
Цитирай
#14

Като го рутна вече може ли да работи с други марки телефони

Motorola MILESTONE-htcEVO 3D-htc 516 dual-sony Z ULTRA -Samsung Galaxy Note 8.0(tab) -lenovo A1000-lg G4- Huawei P10-huawei P9 lite-Huawei P30pro- Xiaomi note 9 pro- Xiaomi 11T pro
Цитирай
#15

Супер джаджа си е и много удобна!
И едно, и две...абе няма лош геар

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)