Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[5.1] CyanogenMod 12.1 [ALPHA][16.04.15г.]
#26

Колега как да ти обясня че тия ядра на мен неми работят и ми излзиа тази грешка E Confusedignature verification failed.

Така открих решение на проблема които автора е пропуснал явно нека да се поправи първо трябва върхо стоковия JB се инсталира стария CWM след това по нова версуя от стоков JB неможе дирекно да се инсталира нов CWM. !!!

Имам друг проблем , немога да преместя приложение на CD картата пише:"Приложението не може да бъде преместено. Няма достатачно пространство."

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
Аксесоари
#27

@denilika на първото незнам как да ти отговоря: 1.защото немога точно   да разбера какво искаш да кажеш и какво точно ти правиш.2. Нали разбираш ,че не аз съм открил "топлата вода " с ядрата ,а съм го копнал от друг форум точно как са го обяснили и изпробвали доста собственици на ACE 2!
Относно местенето на картата,защо ти е да местиш след ката размениш паметите ,вътрешната ти става колкото ГБ ти е картата и вече всичко се инсталира на нея ,качил съм и снимки и линк към файла за тази галимация.
И накрая да добавя,че вече около 10-дена РОМ-а се държи доста стабилно и у-вото работи  идеално с него , а за производителноста какво да говорим.                                                                      [Изображение: 5634366.png]

[Изображение: 301420827457.png]
Цитирай
#28

За размяна това ли са фаиловете https://docviewer.yandex.com/?url=ya-dis...b167a43b0b  и би ли обяснил кво се прави с тоя рар ?

И защо като тръгна да инсталирам NovaThorSettings ми излиза Приложението не бе инсталирано след като съм изклиучил проверката за надеждни източници/

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#29

(2015-01-10, 20:02:31)denilika написа:  За размяна това ли са фаиловете https://docviewer.yandex.com/?url=ya-dis...b167a43b0b  и би ли обяснил кво се прави с тоя рар ?

И защо като тръгна да инсталирам NovaThorSettings ми излиза Приложението не бе инсталирано след като съм изклиучил проверката за надеждни източници/

1.PartitionChangerCM12.zip свали си  го от  линка който съм дал или от тук, качи го на SD картата или където искаш без да го разархивираш  и се инсталира през рековърито .По въпроса с местенето сложи си от маркета Clean Master и в него като влезеш в менижър приложения има опция  да местиш квото си искаш.
2.Нямам и не съм имал никога проблем с инсталирането на NovaThorSettings , инсталира се като apk.
не мога да гадая какво и как става при теб  .При мен всичко се инсталира и работи коректно ,както виждаш съм постнал доста скинове за тези неща !No-frills CPU Control инсталира ли го? Инсталираи пък CoCore и с него може да се клокват и поцесора и графичния ускорител!Но в Nova Thor Settings има още доста донастройки като на Network,Power,Audio,Scren,I/O
Цитирай
#30

След като си инсталираш от Recovery >>  PartitionChangerCM12.zip не ти трябва никакъв Clean Master , а NovaThorSettings  е системно приложение и не може да се инсталира като другите приложения. С някакъв root file manager го постави в system/app и му направи permissions rv - r - r  (поправка  rw - r - r) и рестартираш телефона.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#31

(2015-01-10, 22:19:34)rado__8 написа:  С някакъв root file manager го постави в system/app и му направи permissions rv - r - r и рестартираш телефона.

Колега, ако може да те поправя, пермишъните са rw - r - r , забелазах, че на няколко места си писал rv - r - r .
Цитирай
#32

Благодаря, печатна грешка Smile Прав си rw-r-r Storstark

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#33

(2015-01-10, 22:19:34)rado__8 написа:  След като си инсталираш от Recovery >>  PartitionChangerCM12.zip не ти трябва никакъв Clean Master , а NovaThorSettings  е системно приложение и не може да се инсталира като другите приложения. С някакъв root file manager го постави  в system/app и му направи permissions rv - r - r и рестартираш телефона.
Clean Master и да го сложи е добре ,пак има какво да се мести и да се разменят паметите !NovaThorSettings  се инсталира като приложение говора от личен опит на личния миSamsung Galaxy Ace 2 I8160   ,по другия начин  ме съмнява нещо да стане,ако някой от вас го е правил точно в конкретния случай за който се отнася темата -но също се съмнявам.
А не ми се вярва ,че в друг форум където само темата за Samsung Galaxy Ace 2 I8160  е по голяма от нашия форум са се объркали до сега и го инсталират като apk. и едва ли не ние трябва сега да ги светнем че не ставало така ьа имало друг начин  !Но както и да е , който иска да пробва може пък да стане .
Цитирай
#34

Колега нямам проблем сам с NovaThorSettings всяко външно приложение ми дава грашка "Приложението не бе инсталирано след като съм изклиучил проверката за надеждни източници"

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#35

Понеже радо ми обясни защо се получава тази грешка :Приложението не бе инсталирано" Тои ми обясни че е вазможно самото приложение да не е направено или ъпдеитнато за наи новата версия 5.0.2. Възможно ли е да е така ?

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#36

Значи, колега, мазало правиш (както винаги). Дай една чиста инсталация от 4.1.2, като качваш после къстъмизирания ром трий дата, кеш,далвик кеш и форматирай систем и гаранция няма да има тия грешки.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#37

Абе, някой разбира ли полски, за да пита, кога ще има нов билд ? Big Grin Big Grin

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#38

 От вчера 13.01.2015

CyanogenMod12_0113_I8160 -MediaFire
CyanogenMod12_0113_I8160.zip-Yandex.Disk


 Очаква се и Nova Fusion да  пусне релийз  ,сглобен е и  е в тестов период !
P.S. Въпреки,че неочаквам техния CM12 да е по "изгладен " от този ,който сигурно ще го изчистат напълно докато NovaFusion пуснат техния.Повода да се съмнявам в тях е че ,CM12 е beta който пуснаха за S III мini- то ,което е доста сходно с ACE 2 ,беше със сходни бъгове та и повече - и още не са оправили видеото на камерата,неработещо USB, частична подръжка на файлова с-ма f2fs, рестартиране при отваряне на някой приложения  и незареждане при изключен телефон . 
А тук  с последната актуализация, май остана само видеото на камерата да оправат!
Цитирай
#39

Понеже преди е ставало въпрос, а вчера ми се мерна на страницата на НФ - с3 мини поддържа usb otg , ace 2 би трябвало също.
@vonnn, changelog ? Tongue

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#40

Маклав се занимава с  OTG-то от миналата година  , руснаците от 4pda.ru също са го взели доста присърце .По последни данни има напредък ,но работещо още не! 


(2015-01-13, 18:48:15)TheLiquidGuy написа:  Абе, някой разбира ли полски, за да пита, кога ще има нов билд ? Big Grin Big Grin
Не е нужно чак толкова да разбираш полски ,за да разбереш какво е написано в шапката на официалната тема най отдолу :
PS. Nie pytać o aktualizację, napewno będzie ale kiedy - nie wiem.
което в превод горе-долу е :
Не питайте за актуализация, със сигурност ще има ,а кога-не знам.
Цитирай
#41
Big Grin 

(2015-01-14, 08:01:03)vonnn написа:  Маклав се занимава с  OTG-то от миналата година  , руснаците от 4pda.ru също са го взели доста присърце .По последни данни има напредък ,но работещо още не! 




(2015-01-13, 18:48:15)TheLiquidGuy написа:  Абе, някой разбира ли полски, за да пита, кога ще има нов билд ? Big Grin Big Grin
Не е нужно чак толкова да разбираш полски ,за да разбереш какво е написано в шапката на официалната тема най отдолу :
PS. Nie pytać o aktualizację, napewno będzie ale kiedy - nie wiem.
което в превод горе-долу е :
Не питайте за актуализация, със сигурност ще има ,а кога-не знам.

Не разбирам изобщо полски и не съм се мъчил да превеждам това.  + това аз не съм се заглеждал в официалната страница, само тегля от там Big Grin Big Grin
П.П. Ще правя чиста инсталация, нали флашвам 4.1.2 и след това този буилд ?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#42

Ако в момента си с предишния CM12 от 03.01. направо върху него слагай този от 13.01. !Слагай някой от по малките Gapps - Nano или Pico.
И да не вземеш да го руутваш после с root.zip ,то си е руутнат CM  и руут правата се намират в менюто за разработчици!
Цитирай
#43

(2015-01-14, 20:14:19)vonnn написа:  Ако в момента си с предишния CM12 от 03.01. направо върху него слагай този от 13.01. !Слагай някой от по малките Gapps - Nano или Pico.
И да не вземеш да го руутваш после с root.zip ,то си е руутнат CM  и руут правата се намират в менюто за разработчици!

Знам! Не съм толкова зле с къстъм ромовете.  И не, не искам да слагам направо от този от 03.01 (аз бях с този от 1 януари), защото предпочитам чиста инсталация. Сега новия буилд включва Philz recovery и се сепнах първия път, защото не знаех какво е , но после се сетих и по дефоулт е тоя грозния апекс лаунчер.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#44

Някой от двамата да сподели има ли нещо ново като цяло в последния билд? Или са все подобрения "под капака" ..

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#45

(2015-01-14, 21:13:10)maev написа:  Някой от двамата да сподели има ли нещо ново като цяло в последния билд? Или са все подобрения "под капака" ..

Аз ще пиша след 2 дена, все пак преди малко го сложих. Мисля че работи по-добре.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#46

(2015-01-14, 20:51:44)TheLiquidGuy написа:  
(2015-01-14, 20:14:19)vonnn написа:  Ако в момента си с предишния CM12 от 03.01. направо върху него слагай този от 13.01. !Слагай някой от по малките Gapps - Nano или Pico.
И да не вземеш да го руутваш после с root.zip ,то си е руутнат CM  и руут правата се намират в менюто за разработчици!

Знам! Не съм толкова зле с къстъм ромовете.  И не, не искам да слагам направо от този от 03.01 (аз бях с този от 1 януари), защото предпочитам чиста инсталация. Сега новия буилд включва Philz recovery и се сепнах първия път, защото не знаех какво е , но после се сетих и по дефоулт е тоя грозния апекс лаунчер.
Апекс-а може да го махнеш.
Цитирай
#47

(2015-01-14, 21:17:33)vonnn написа:  
(2015-01-14, 20:51:44)TheLiquidGuy написа:  
(2015-01-14, 20:14:19)vonnn написа:  Ако в момента си с предишния CM12 от 03.01. направо върху него слагай този от 13.01. !Слагай някой от по малките Gapps - Nano или Pico.
И да не вземеш да го руутваш после с root.zip ,то си е руутнат CM  и руут правата се намират в менюто за разработчици!

Знам! Не съм толкова зле с къстъм ромовете.  И не, не искам да слагам направо от този от 03.01 (аз бях с този от 1 януари), защото предпочитам чиста инсталация. Сега новия буилд включва Philz recovery и се сепнах първия път, защото не знаех какво е , но после се сетих и по дефоулт е тоя грозния апекс лаунчер.
Апекс-а може да го махнеш.
Аз ползвам нова, така че... Big Grin

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#48

(2015-01-14, 21:13:10)maev написа:  Някой от двамата да сподели има ли нещо ново като цяло в последния билд? Или са все подобрения "под капака" ..
2МВ повече от предишния билд  Smile ,че има ново има.Добавили са настройки за производителност но без честотите,"грозния"Апекс,некви режими за въстановяване на с-мата ,а за оптимизация и стабилност като цяло требва да се изчака некой и друг ден да видим как ще се държи у-вото

(2015-01-14, 21:33:51)TheLiquidGuy написа:  
(2015-01-14, 21:17:33)vonnn написа:  
(2015-01-14, 20:51:44)TheLiquidGuy написа:  
(2015-01-14, 20:14:19)vonnn написа:  Ако в момента си с предишния CM12 от 03.01. направо върху него слагай този от 13.01. !Слагай някой от по малките Gapps - Nano или Pico.
И да не вземеш да го руутваш после с root.zip ,то си е руутнат CM  и руут правата се намират в менюто за разработчици!

Знам! Не съм толкова зле с къстъм ромовете.  И не, не искам да слагам направо от този от 03.01 (аз бях с този от 1 януари), защото предпочитам чиста инсталация. Сега новия буилд включва Philz recovery и се сепнах първия път, защото не знаех какво е , но после се сетих и по дефоулт е тоя грозния апекс лаунчер.
Апекс-а може да го махнеш.
Аз ползвам нова, така че... Big Grin
А пробвал ли си Next-а ?
Цитирай
#49

vonnn Би ли направил клип как става цялата инсталация от 4.1.2 до 5.0.2 немога да разбера какво бъркам та се рестартирва телефона от време на време НЕ клоквам процесора него пипам с никакви програми за да го пържа и се се рестартира.

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#50

(2015-01-14, 22:15:58)denilika написа:  vonnn Би ли направил клип как става цялата инсталация от 4.1.2 до 5.0.2 немога да разбера какво бъркам та се рестартирва телефона от време на време НЕ клоквам процесора него пипам с никакви програми за да го пържа и се се рестартира.

Ето ти цялата процедура е същата само ,че на клипа е  CM11
https://www.youtube.com/watch?v=GSHT2-0amlQ

Колега и ако не стане ,съвсем сериозно ти предлагам като последен вариант да кажеш от кой край на България си ?Та евентуално ако се окаже някой  като мен,maev или [b][b]TheLiquidGuy около теб да мине и да ти го сложи този ром и да се свършва с мъките ти! [/b][/b]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)