Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[5.1] CyanogenMod 12.1 [ALPHA][16.04.15г.]
#51

да но тои го прави на cwm 6.0.2.х а не директно на 6.0.4.х опитвам се да ти обясня че при мен става само акто мина първо от 6.0.2.х и после минавам на 6.0.4.х иначе ми изкарва грешка E Confusedignature verification failed.

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
Аксесоари
#52

(2015-01-14, 22:53:37)denilika написа:  да но тои го прави на cwm 6.0.2.х а не директно на 6.0.4.х опитвам се да ти обясня че при мен става само акто мина първо от 6.0.2.х и после минавам на 6.0.4.х иначе ми изкарва грешка E Confusedignature verification failed.
Колега клипа ти го дадох като начин на последователност,от онези дни като ми писа си направих труда та флашнах с один стоковия 4.1.2 ,сложих временото CWM,сложих първия хроно кернел  1.2.1_4.1.2 от линка с ядрата-той е с CWM6.0.5.0 , и след това CM12 и гапса и всичко си беше на 6 !
Цитирай
#53

Колека аз няма за какво да те лъжа при мен така става първо едоното CWM и после по новата версия дето си дал опитах с всички. И фаила колега които си дал за размчна на паметите ми прави проблем като го избера в рекаварито и го инсталирам след рестарта телефона си остава на началниа екран дето пише самсунг аце 2 и до там... някви идеи ?

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#54

(2015-01-14, 23:29:08)denilika написа:  Колека аз няма за какво да те лъжа при мен така става първо едоното CWM и после по новата версия дето си дал опитах с всички. И фаила колега които си дал за размчна на паметите ми прави проблем като го избера в рекаварито и го инсталирам след рестарта телефона си остава на началниа екран дето пише самсунг аце 2 и до там... някви идеи ?
Не съм казал ,че лъжеш просто се опитвам по всякъв и по просто обясним начин да ти обясня и помогна да го инсталираш!Затова и преинсталирвам за да видя дали се получава както ти обясняваш,но вече ми се изчерпаха идеите защо при теб не се получава Bu Нека и другите колеги тук да вземат отношение по твоя проблем!
Цитирай
#55

Аз нямам проблеми. Вече втори път инсталирвам и не ми е забивало или нещо подобно.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#56

Добре сега ъпнах новата версия на 5.0.2 cm12 която си постнал.Как да си разменя паметите ? без да умора телефона Big Grin че мн ми се спи и немога да се занимавам с него Big Grin с рара не става които си дал ти опитал ли си да размениш паметите с този рар ?

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#57

denilika ти когато размениш паметите ли ти се рестартира. Помислил ли си да си форматираш картата памет да не би да е от нея. А с друга карта пробва ли?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#58

колеги като инсталриам сичко и ми излиза тва като тругна да рестартирам от рекаварито какво да дам зада е роотнат иес или но root access possibly lost .Fix? this can not be undone

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#59

Колега, не ме разбирай поглешно. Но размяната на паметите не е мегазадължителна, ако ти е и бъгава картата става нестабилно всичко. Карай си на стоков ром и моля те не го мъчи. Или да съберем по някой лев и да ти купим лумия, те са доволно заключени и зор се омазват.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#60
Wink 

Сабери и си купи на теб. Smile Ти неме разбираи погрешно в тоя фором несам видял един пост да помогнеш на някои и да обясниш както радо !!! така, че место да пишеш безмислени постове по добре си запази мнението не помагаш на никого. Аз ти обяснявам като направя инсталация на къстам рума и инсталриам гапсс като тръгна да рестартирам телефона ме пита следното вапросително изречение на Англиски език "root access possibly lost .Fix? this can not be undone" И незнам какво да избера за да ми е рутнат телефона Yes или No? Не става вапрос за размяна на памети.

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#61

На това самото рикавъри , което пита е близко до акъла какво трябва да се натисне. Цъкваш йес и си готов, да, трябвало е да става автоматично, но нещо скрипта не е донаправен явно.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#62

Благодаря за отдговора. Ако съм натиснал No без да искам какво да направя за да го ртутна?

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#63

Това ми излезна и на предишната инсталация. Аз цъкам не, но пак имам руут. Big Grin Big Grin

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#64

Ами това е алфа , тоест идея нямам дали няма да имаш руут и при натиснато no.. Сто процента ще стане като просто през рикавъри инсталираш наново рома (без гапос , без да триеш нищо ) и като пита вече натискаш йес. Все пак инсталирай титаниум, той ще напише , ако няма руут.
Едит : ЛикуидГай ме изпревари :р

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#65

Аз без да изкам цъкнах No и не е рутнат. Сега ще опитам, благодаря.

(2015-01-15, 21:18:51)denilika написа:  Аз без да изкам цъкнах No и не е рутнат. Сега ще опитам, благодаря.

Втория път като инсталирах рома не пита yes или no. Явно трябва всичко от начало връщане на стоков и така на татак...

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#66

Неее, чакай! За да спестиш време само през recovery дай format system, wipe data/cache и тогава инсталирай ром и гаппс..

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#67

(2015-01-15, 21:29:37)denilika написа:  
(2015-01-15, 21:27:55)maev написа:  Неее, чакай! За да спестиш време само през recovery дай format system,  wipe data/cache и тогава инсталирай ром и гаппс..

Късно вече почнах стоковия Big Grin благодаря все пак Smile

Сега натиснах Yes и телефона мисля, че не е руутнат понеже на титаниума ми показва на Root доетап: един червен хикс и пише НЕУСПЕХ а на долният ред пише Директория с архиви: /storge/sdcard0/TitaniumBackup. Дали не е руутнат телефона ?

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#68

Руутът е в настройките за разработчици!! Трябва да се активира от там, както е казал vonnn няколко мнения нагоре.

ЕДИТ: мнение 42

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#69

Привет на всички .И аз си го инсталирах на телефона но има малко проблем чета в някой посоки Smile .Да ви питам при обаждане как чувате човека отсреща .Аз го чувам малко тихо въпреки че е увеличен до края слушалката на телефона .И още един проблем как да накарам да ми тръгнат моята музика като тон за звънене,защото като сложа моя музика като тон за звънене не тръгва и няма звук .Ако някой има подобни проблеми и ги е решил ще му бъда благодарен да сподели как ги е оправил или поне да ми кажете при вас имали такива проблеми .Поздрави на всички .
Цитирай
#70

Само за звука го имах, но повечето време през блутуут хендсфрий лафех, а там го нямаше. Останалите неща не са ми се случвали и/или не съм забелязал.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#71
Thumbs Up 

Оправих се с руутването колеги цялата философия е била както каза TheLiquidGuy и vonnn в опците на програмиста или иначе казано Настоки -> Опции на програмиста -> Advanced reboot давате отмедката и после по надоло Root access Smile цъкате на  Apps and ADB Smile

Относно колегата zhelezen с проблема за звука при зарзговора, инсталираи си новия ъбдеит от 13.01 и го няма проблема Smile а относно за да ти звани твоя мелодия си инсталираи ES File Explorer File Manager има го в google play магазина и след това отиваш в Настроики -> Звук и известяване –> Мелодия на телефона и там ще те попита с кое приложение да ти избере мелодия за званене дали със ES File Explorer или Хранилище на медия цъкаш на  ES File Explorer след това само веднъж ще ти излезе надпис в зелено и си избираш в коя папка ти е песента (мелодията) Smile
Другия варянт е да си натиснал бутона за намаляне на звука и ти се появява една лента със една камбанка и скала от ляво на дясно за усилването на звука и одоло под скалата има друка лента с надписи пурвияд е  НЯМА вторият е  ПРИОРИТЕТ третия ВСИЧКИ щракни на ВСИЧКИ Smile извинявам се за правописните грешки Big Grin

Едит: Сега видях каде ми е грешка и при размяната на паметите Smile не е бил пуснат руута и затова след инсталация на PartitionChangerCM12 рара и рестарт на телефона забива на логото на Samsung galaxy Ace 2 Smile

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#72

Благодаря ви много за отговорите на всички ,само да попитам този новия абгреид които е от 13.01 . в най първия пост ли е .
Цитирай
#73

http://www.mediafire.com/download/6b5n7g..._I8160.zip

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#74

Благодаря ти много (Y) 
Цитирай
#75

(2015-01-14, 05:33:37)vonnn написа:   От вчера 13.01.2015

CyanogenMod12_0113_I8160 -MediaFire
CyanogenMod12_0113_I8160.zip-Yandex.Disk


 Очаква се и Nova Fusion да  пусне релийз  ,сглобен е и  е в тестов период !
P.S. Въпреки,че неочаквам техния CM12 да е по "изгладен " от този ,който сигурно ще го изчистат напълно докато NovaFusion пуснат техния.Повода да се съмнявам в тях е че ,CM12 е beta който пуснаха за S III мini- то ,което е доста сходно с ACE 2 ,беше със сходни бъгове та и повече - и още не са оправили видеото на камерата,неработещо USB, частична подръжка на файлова с-ма f2fs, рестартиране при отваряне на някой приложения  и незареждане при изключен телефон . 
А тук  с последната актуализация, май остана само видеото на камерата да оправат!

Ето колега Smile

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)