Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[5.1] CyanogenMod 12.1 [ALPHA][16.04.15г.]
#76

Колеги лоша работа ,исках да го преинсталирам с този абдейтнатия андроид но нещо не става ,за съжаление ми показва ето това Press any key to continue .Това означава че трябва да се натисни някой бутон и продължава ,но  за съжаление не се зарежда системата ,някой дали се сеща за това и да даде жокер какво да направя .Нещо се ската и не мога да инсталирам до края ето този фаил pa_gapps-modular-mini-5.0.1-BETA7-2015011 за андроида ,дава някаква грешка за съжаление .
Мисля че разбрах какъв е проблема ,нямам достатъчно място в памета на телефона си .Трябва да се махне нещо но не знам кое.Дали не го запълних много като се пробвах да инсталирвам ?
Цитирай
Аксесоари
#77

(2015-01-16, 23:16:32)zhelezen написа:  Колеги лоша работа ,исках да го преинсталирам с този абдейтнатия андроид но нещо не става ,за съжаление ми показва ето това Press any key to continue .Това означава че трябва да се натисни някой бутон и продължава ,но  за съжаление не се зарежда системата ,някой дали се сеща за това и да даде жокер какво да направя .Нещо се ската и не мога да инсталирам до края ето този фаил pa_gapps-modular-mini-5.0.1-BETA7-2015011 за андроида ,дава някаква грешка за съжаление .
Мисля че разбрах какъв е проблема ,нямам достатъчно място в памета на телефона си .Трябва да се махне нещо но не знам кое.Дали не го запълних много като се пробвах да инсталирвам ?

 Като влезеш в рековърито мини през тези действия:wipe data / factory reset,cache и dalvik-cache, format system за да очистиш всичко  и тогава инсталирай  наново рома и гапса и накрая  reboot system now  !
Цитирай
#78

Благодаря ти,направих го и стана .Всичко за сега е ок Smile 
Цитирай
#79

Здравейте отново .Може ли да питам как да направя така че като правя снимки и те да се записват в картата памет защото като вляза в настройките на камерата няма такава настройка там, както и приложенията които инсталирам.
Цитирай
#80

(2015-01-18, 13:07:32)zhelezen написа:  Здравейте отново .Може ли да питам как да направя така че като правя снимки и те да се записват в картата памет защото като вляза в настройките на камерата няма такава настройка там, както и приложенията които инсталирам.

Размени си паметите с това   инсталираш го през рековърито ,reboot system now и сд-картата ще ти стане вътрешна и всичко ще отива на нея !
[Изображение: attachment.php?aid=292][Изображение: attachment.php?aid=293]
Цитирай
#81
Thumbs Down 

Но си пусни руут правата ако неискаш телефона да забие на логото на самсунг след като инсталираш рара които е дал колегата и рестартираш Smile

Едит: Колрги да имате проблем с контактите да спират като търсите номер или като вдигна на някои и започна разговор се едно затваеям и разговора спира...

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#82
Thumbs Up 

Благодаря ти ,ще го направя Smile,а като влеза в рекавърито къде се намират тези руут права ,извинявам се че питам.
Цитирай
#83

Няма нищо, руута не е в рекаварито колега Smile в пост 71 съм обяснил ще повторя пак заради теб Smile

Едит: Оправих се с руутването колеги цялата философия е била както каза TheLiquidGuy и vonnn в опците на програмиста или иначе казано Настоки -> Опции на програмиста -> Advanced reboot давате отмедката и после по надоло Root access Smile цъкате на Apps and ADB Smile

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#84

Който иска  може да си смени ядрото(kernel) с ChronoMonochrome Тъй като прочетох отзиви по други форуми ,че това на CM12 имало някакъв бъг поради който изхвърля от някои игри и с хроно ядро се оправяли нещата!
Цитирай
#85

(2015-01-18, 21:22:22)denilika написа:  Няма нищо, руута не е в рекаварито колега Smile в пост 71 съм обяснил ще повторя пак заради теб Smile

Едит: Оправих се с руутването колеги цялата философия е била както каза TheLiquidGuy и vonnn в опците на програмиста или иначе казано Настоки -> Опции на програмиста -> Advanced reboot давате отмедката и после по надоло Root access Smile цъкате на  Apps and ADB Smile
Извинявам се на denelika  аз го видях в този пост това което и ти ми прати и ти благодаря ,но за съжаление в моето меню в настройки няма опция на програмиста ,за съжаление и за това питам къде е Sad 
Цитирай
#86

Настройки >> За устройството >> build version цъкаш седем пъти за да активираш Опции за разработчици.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#87

Отиваш в Настроики -> Всичко за телефона -> Номер на версията И щракаи с пръста около 5 - 6 пъти на него Smile


Едит: Радо ме изпревари Big Grin

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#88

Благодаря ви ,всичко ми стана ясно и инсталирах програмата но тъй и не ми дава избор да се сменя и да инсталира в карта памет за съжаление 
Цитирай
#89

(2015-01-18, 23:13:02)zhelezen написа:  Благодаря ви ,всичко ми стана ясно и инсталирах програмата но тъй и не ми дава избор да се сменя и да инсталира в карта памет за съжаление 

Ако вече си сменил паметите ,сд-картата ти е станала вътрешна памет (толкова голяма,колкото ГБ ти е сд-картата) и всичко си отива на нея и няма нужда да избираш нищо!
Цитирай
#90

Да така е но приложенията които тегля не се инсталирват в паметта на картата а на телефона .
Цитирай
#91

(2015-01-19, 17:48:07)zhelezen написа:  Да така е но приложенията които тегля не се инсталирват в паметта на картата а на телефона .

Щракни 1-2 снимки като тия  моите по нагоре дето съм постнал да видим кво е положението.
Цитирай
#92

Ето какво имам ,ако това трябва да са снимките .


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай
#93

(2015-01-19, 18:23:56)zhelezen написа:  Ето какво имам ,ако това трябва да са снимките .

Ако си с ES File Explorer -а щракни и една като първата по горе.Но мисля че е станала менката ,при инсталиране некой инсталациони файлове си отиват на устройството няма как да го промениш това.Все едно да искаш каго сложиш рома на сд-картата и го инсталираш  да се инсталира на картата памет и телефона ти да работи когато имаш сложена карта ,а като я махнеш да не работи ос-андроида.Незнам дали ти го обясних та да ме разбереш.
Цитирай
#94

(2015-01-19, 18:34:00)vonnn написа:  
(2015-01-19, 18:23:56)zhelezen написа:  Ето какво имам ,ако това трябва да са снимките .

Ако си с ES File Explorer -а щракни и една като първата по горе.Но мисля че е станала менката ,при инсталиране некой инсталациони файлове си отиват на устройството няма как да го промениш това.Все едно да искаш каго сложиш рома на сд-картата и го инсталираш  да се инсталира на картата памет и телефона ти да работи когато имаш сложена карта ,а като я махнеш да не работи ос-андроида.Незнам дали ти го обясних та да ме разбереш.


Прикачени файлове Миниатюри
                   
Цитирай
#95

(2015-01-18, 21:35:14)vonnn написа:  Който иска  може да си смени ядрото(kernel) с ChronoMonochrome Тъй като прочетох отзиви по други форуми ,че това на CM12 имало някакъв бъг поради който изхвърля от някои игри и с хроно ядро се оправяли нещата!

Колега би ли ми обяснил кое по точно ядро да сложа тъи като ме изхвърля от играта asphalt 8 Smile

Едит: И как да го инсталирам дали през рекаварито ?

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#96

(2015-01-19, 18:49:42)denilika написа:  
(2015-01-18, 21:35:14)vonnn написа:  Който иска  може да си смени ядрото(kernel) с ChronoMonochrome Тъй като прочетох отзиви по други форуми ,че това на CM12 имало някакъв бъг поради който изхвърля от някои игри и с хроно ядро се оправяли нещата!

Колега би ли ми обяснил кое по точно ядро да сложа тъи като ме изхвърля от играта asphalt 8 Smile

Едит: И как да го инсталирам дали през рекаварито ?

Аз не съм имал проблеми ,но и най тежичка в момента която съм сложил е Dead Trigger 2 Руснаците и поляците в техните форуми гледам се хвърлят на R2.12 и R2.12.2 - през рековърито .

(2015-01-19, 18:46:41)zhelezen написа:  
(2015-01-19, 18:34:00)vonnn написа:  
(2015-01-19, 18:23:56)zhelezen написа:  Ето какво имам ,ако това трябва да са снимките .

Ако си с ES File Explorer -а щракни и една като първата по горе.Но мисля че е станала менката ,при инсталиране некой инсталациони файлове си отиват на устройството няма как да го промениш това.Все едно да искаш каго сложиш рома на сд-картата и го инсталираш  да се инсталира на картата памет и телефона ти да работи когато имаш сложена карта ,а като я махнеш да не работи ос-андроида.Незнам дали ти го обясних та да ме разбереш.

[Изображение: attachment.php?aid=292]
Е това исках да видя как е при теб,ако си с ES File Explore
Цитирай
#97

Сега инсталирах Р 2.14.5 Обаче друг проблем имаш ли с контактите да спират от самосеве си ?

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#98

(2015-01-19, 19:12:54)denilika написа:  Сега инсталирах Р 2.14.5 Обаче друг проблем имаш ли с контактите да спират от самосеве си ?

Това става сега с това ядро ли като сложи?

EDIT:Сега го прочетох при руснаците .
Ребят. Прошивка 5.0.2 (13.01) ядро хроно 14.5. Не отображаются имена при входящем.
У меня тоже звонилка не видела контактов, показывала только номера, вылечил вручным вводом контактов.

Не шил никаких лишних архивов, ядро хроно 2.14.5. Кто знает в чём беда?
Цитирай
#99

М не преди това със старото ядро ти имаш ли проблем с разговорите.

Едит: Наистина с новото ядро е по добре сега май работи по добре Smile

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

(2015-01-19, 19:23:36)denilika написа:  М не преди това със старото ядро ти имаш ли проблем с разговорите.

Пробвай импорт vcf. файл с контактите ти  экспорт-импорт,синхронизилани от гугъла имаш ли ги ?

(2015-01-19, 19:23:36)denilika написа:  М не преди това със старото ядро ти имаш ли проблем с разговорите.

Едит: Наистина с новото ядро е по добре сега май работи по добре Smile

Виж това видео за игрите ,днес го е качил ВИДЕО
ще качи и с  джойстк от PS3/4 на АСЕ2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)