Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с LG G Pad 8.3

Блaгодaря! A нa Display Result освен Not Rooted пише ли и нещо друго, кaто нaпример: [awifi:LGV5009709a8e3:5.00] и Not Rooted точно кaкто си го нaписaл или е с мaлко r?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари

vargala81 написа:Блaгодaря! A нa Display Result освен Not Rooted пише ли и нещо друго, кaто нaпример: [awifi:LGV5009709a8e3:5.00] и Not Rooted точно кaкто си го нaписaл или е с мaлко r?

Ето точно какво излиза на Display Result

----LG G2 32GB White--->>LG G6 Ice Platinum---Samsung Galaxy Tab S 10.5"
Цитирай

Супер, товa ми трябвaше, блaгодaря още веднъж!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

vargala81 написа:Супер, товa ми трябвaше, блaгодaря още веднъж!

Моля, радвам се че успях да помогна

----LG G2 32GB White--->>LG G6 Ice Platinum---Samsung Galaxy Tab S 10.5"
Цитирай

Това ще успее да помогне на всички които са рутвали, но им се налага да ползват гаранция. :thumbup: На мен не ми се е налаголо за щастие, но не се знае, има още 1 год. и 6 м. гаранция.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Здравейте, отскоро имам таблета и неуспешно се опитвам да направя няколко неща.

- не мога да инсталирам Navionics (Navionics Europe HD или Boating HD или Mediterranean) независимо дали от Блякмаркета или изтеглени сборки от руски форуми. Дава ми "Application not installed"

- не успях да пусна външна USB 3G флашка с мобилен интернет на Виваком

Моля за насоки или линкове по въпросите.

Инсталирах iGo Primo 9.9.7.235654 1920x1200, но софтуерните бутони в основата на десктопа на таблета закриват бутоните от менюто за управление на iGo-то. Коя е правилната версия на iGo за G pad 8.3?

Благодаря предварително! Smile

Android 4.4.2 kernel 3.4.0 software V50020d. Няма гаранция. От USA e=

LG G Pad 8.3, Sony Xperia V, Xperia Tipo, Sony Ericsson Xperia mini
Цитирай

Здравейте,
имам LG V500 от няколко месеца, работеше си прекрасно, докато снощи забелязах че не изгрява.. Помислих, че му е паднала батареята и го вкл. през нощта да се зарежда. Но явно има друг по сериозен проблем.. не се включва по никакв начин.. закачах го и към лаптопа, но и там не реагира, никаква индикация няма че съм закачила нещо към компа.
Въпроса ми е знаете ли някаква комбинация с която да може да се направи хард резет или нещо от рода, нещо което да пробвам преди да го понеса към сервиз.

Оправих проблема, намерих клипче в ютуп и го ресетнах.
Може да изтриете поста ми.
Цитирай

Здравей! За рута съм ти отговорил в темата за рут.
1) Не мога да ти кажа, не съм опитвал да инсталирам въпросните приложения. Но ако си превключил таблета на ART, върни го на Dalvik и пак пробвай.
2) И аз не успях на Глобул, флашките им са такива.
3) Не съм с IGO защото съм превключил на ART и не може да се инсталира. Питай в темата за IGO, но по принцип трябва да е за резолюция 1920 Х 1200.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Здравейте от скоро имам проблем. Таблета както си работи и изведнъж изписва '' За съжаление, процесът com.android.systemui спря. ''. Оправя се единствено с рестарт и след 10ина минути пак същото. Моля помогнете много е дразнещо.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай

Правил ли си зануляване до фабрични настройки след ъпдейт? Ако не си, копирай всичко важно от вътрешната памет и му направи зануляване до фабрични от Настройки ->> Архивиране и нулиране.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Здравейте! От скоро съм с такъв таблет!(седмица) Рутнах го днес с приложението на https://www.towelroot.com/ - новата версия дори не изисква рестарт, но SuperSu изисква. Оборудван е и с активен кейс за него - 44лв. Модел не знам утре ще го снимам.

Днес минах на ART.

Относно флашките - и аз първоначално неможах да подкарам с PPP Widget и видях втори apk PPP Widget 2 - той не изисква драйвъри.
Вземате си USB OTG кабел(4.99лв от техномаркет)(какви времена...на времето ги запоявах да стават otg)
Тествано с флашка на globul Huawei E173 - нужно е да въведете за username: globul и на password да изтриете "dummy" / access point name: globul / profil name: въведете нещо по желание.

Един от бъговете/не доработка на apk-то/ че след като дискънектнете и после искате пак да позлвате флашката, трябва да изтриете уйджета после да го убиете като процес и пак да го изкарате като уйджет и да сложите кабела и флашката и сте говоти.

А моят въпрос е - тъй като използвам кейс и когато пусна Antutu - при тест на cpu ми казва, че е с висока температура и поради защита таблета се изключва. Махнах кейса и бързо го охладих като излезнах на терасата и пуснах antutu и всичко бе точно - не съм пробвал без кейс на нормална стайна температура, ама нещо си мисля, че ще си грее Smile Ще видя. При вас как е ?

И тествах бенч докато бях с dalvik и после с ART - е art изкара по-малко.... естествено ще направя някой други промени, но като цяло точно при ART трябва резултата от бенча ми да е висок - и при двата теста таблета беше леден, защото на вън си е студено. Не намирам логика.

Навигация Sigyc - новата версия от форума https://www.androidbg.com/forum/topic811...-maps.html - Има мнофо нови фунцкии дори запис откамерата и с таблет навигирането се получава идеално. Не съм тествал още гласовите на навигацията още - но версията е много добра.

SGS2 4.3.1 Slim-4.3.build2.2-1766 | SGS4 - Stock | Sony Xperia M nicki 6.0.1 Resurrection Remix | LG G Pad 8.3 - LG V500 - 6.* | Lenovo Vibe P1 Turbo -  Xiaomi Mi Max 16GB всичките си ги зареждам и ръчкам! ;]
Цитирай

Здравей, не е от кейса, виж последното мнение https://www.androidbg.com/forum/post1258...l#p1258438
На мен също ми се е случвало.
Би ли направил отделна тема за подкарването на USB модем, ще е полезно!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Благодаря за инфото. Ще тествам с по-стара версия и ще пусна резултати.

Иска ми се визуално да видя разликата между dalvik и ART - на четиво я виждам, но не и на практика.

Относно темата - по скоро може да допълним тази тема - https://www.androidbg.com/forum/topic550...modem.html и да се обедини с тази https://www.androidbg.com/forum/topic805...lobul.html

и да не са в сегашните подфоруми - методологията за андройд е една и съща и не е различна за различните модели/марки и в повечето случай версии на андройд. - Обичам всичко да е подредено и ценя труда на хората, а и гугъл е индексирал отдавна двете теми и ги котира добре при ключово търсене.

Утре ще пробвам същия метод на няколко смартфона с андройд. Моят от подписа е с такъв ром, че са орязани usb настройките с цел антиснифене чрез usb(да малко е откачено, но като знам аз какво мога да направя не искам да ми направят същото Smile ) иначе с обикновен ром подкарвах 3g с PPP Widget обаче си играх да слагам и едни кернел модули.

Така, че тествайте и Вие които сте разбрали как се подкарва с PPP Widget 2 и дайта инфо, аз ще тествам на смартфони и ще допълним или направим една кадърна тема.

SGS2 4.3.1 Slim-4.3.build2.2-1766 | SGS4 - Stock | Sony Xperia M nicki 6.0.1 Resurrection Remix | LG G Pad 8.3 - LG V500 - 6.* | Lenovo Vibe P1 Turbo -  Xiaomi Mi Max 16GB всичките си ги зареждам и ръчкам! ;]
Цитирай

lamebg написа:Благодаря за инфото. Ще тествам с по-стара версия и ще пусна резултати.

Иска ми се визуално да видя разликата между dalvik и ART - на четиво я виждам, но не и на практика.

...

На КК няма да я видиш. На Нексъса съм ползвал и АРТ и Далвик (докато бях с КК) и разликата беше нулева. При 5.0 обаче явно по - новата версия на АРТ оказва влияние, понеже приложенията се отварят мигновено.

На таблета и аз не усетих разлика.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Ами аз не знам дали си въобразявам, но на ART имам с около 200-300 мб. повече свободна RAM (600 mb.) На dalvik ми е към 300 - 400. И освен, че FIFA 15 не ми прави проблем на ART, други разлики не виждам.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Не си въобразяваш. Иначе ART е разработена първоначално зa KitKat - но може би сте прави, че на по новите версии на ОС има по-голяма разлика. We will see - а тестовете за 3G - довечера.

SGS2 4.3.1 Slim-4.3.build2.2-1766 | SGS4 - Stock | Sony Xperia M nicki 6.0.1 Resurrection Remix | LG G Pad 8.3 - LG V500 - 6.* | Lenovo Vibe P1 Turbo -  Xiaomi Mi Max 16GB всичките си ги зареждам и ръчкам! ;]
Цитирай

Здравейте ! Виждам , че отдавна не сте писали , но да се надявам , че ще получа някакъв отговор.Решил съм да си купя таблет и понеже страшно харесвам ЛГ Продуктите ( с лг г2 съм и не се виждам с друг телефон без Кнок ) и се спрях на ЛГ Г Пад серията.Тук обаче идва моята дилема.Коя версия да си взема ? Разликите в хардуера са ми ясни. Таблета ще се ползва главно за браузване в интернет , филми и някои обикновени игри - тежки такива не играя.Интернета ще го споделям от телефона ( 3г )Мисълта ми е дали модела който е с 1гб рам (V490)ще ми свърши тази работа или да се насоча към с 2гб рам (V500) ? Виждам , че и в процесорите има разлика ии просто не мога да реша...Имам оферта за V500 8.3 нов с 2 години гаранция за 370 лв.Другия пък ще ми излезе с 100ина лева по малко.Какво бихте ми препоръчали вие ?

Iphone X Space Grey 
Цитирай

Ами V500 е най-добрия таблет на LG в момента и ако не ти трябва 3G версия препиръчвам него. Освен двойно повече рам и по-мощен процесор, резолюцията на екрана е повече от FHD 1200Х1920 на 8.3 инча с-щу 800 x 1280 8 инча.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

И аз така мисля . 60% на 40 % в полза V500 на съм.3г ще го споделям от телефона, когато съм навън или на работа - вкъщи съм на WIFI затова не смятам да купувам допълнителен нет за таблета т.е. 3г модул не ми трябва.Така и така ще купувам таблет , а такава покупка не се прави всеки ден, ще си взема V500 , за да нямам ядове и да си казвам '' Абе трябваше да взема другия'' после. Обаче искам да попитам относно това споделяне на 3г дали влияе по някакъв начин на скоростта , която ще получавам от телефона или ще бъде еднаква и за двете устройства ? И след като съм ги споделил батерията по добре ли се държи така , отколкото ако самия таблет има собствен 3г ? Смисъл разхода дали е еднакъв или е по малък ( според моята скромна логика би трябвало да харчи по-малко батерия ) .Благодаря за мнението !

Iphone X Space Grey 
Цитирай

Ами не знам, не ги споделям често, а и нали няма 3G модул та няма как да знам. Скороста май си е същата, но лошото е, че и на двете у-ва (телефон и таблет) батериите им падат при споделяне.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Разглеждайки настройките на ЛГ Г2 видях, че има 2 начина за споделяне на 3г мобилниTe данни.Единия е чрез Wi-fi hot spot , а другия чрез Bluetouth .Ще трябва явно да тествам и двата вариантa , за да установя кой от двата метода '' яде '' повече батерия.

Iphone X Space Grey 
Цитирай

здравейте,имам LG G PAD 8.3 V490 ,как да подкарам звук на филмите,имам мх плеър и км плеър,изтеглям си филм не зависими с бг аудио или не,но звук не иска да тръгне,като тръгна да го качвам ми изписва че устройството може да не възпроизведе този файл или част от него,до сега само звука не изкарва,картина има,субтитри също,какво не му е на ред на таблета,имам Z3 и NOTE4 там проблеми няма,каквото кача тръгва

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.p...=MX+PLAYER
При мен се оправи с това. Поздрави!!!

LG optimus - P880 4XHD ROM 4XHD V5.0.1_Cyodak v11 kernel , LG G Pad 8 - V490, 4.4.2 Kit-kat
Цитирай

отново здравейте,искам да попитам този таблет има ли функция да се ползва за разговори,защото днес реших да му закупя сим карта и се оказа че може само смс да праща и интернет да има.но не мога да набирам никой,просто няма тази функция,а когато звънна на номера ми дава свободно но таблета не реагира което е много тъпо ако няма voice

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

lockup винаги прави избора спярмо xda и руските форуми. За V500 има повече доработки и т.н. Дори да си фен на сток софтуера. При мен v500 за интернет ако се налага ползвам 3g usb стик с otg кабел и приложението PPP Widget 2.
Дай си сметка къде ще го ползваш и дали ще имаш достъп до wifi. А и относно батерията - трикове бол. Най-вече спиране на токоядците.

SGS2 4.3.1 Slim-4.3.build2.2-1766 | SGS4 - Stock | Sony Xperia M nicki 6.0.1 Resurrection Remix | LG G Pad 8.3 - LG V500 - 6.* | Lenovo Vibe P1 Turbo -  Xiaomi Mi Max 16GB всичките си ги зареждам и ръчкам! ;]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)