Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ROOT, Мнения и проблеми за GIGABYTE GSmart ROMA R2
#26

Гледам, че при FramaRoot се руутва.. а също има опция унруут... след унруут и hard reset, оправя ли се или има брояч?


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай
Аксесоари
#27

не сам сигорен дали с унрот не се разпознава рутването за това рутвай го смело без това ако го занесеш з ремотн ще ти извадят от празен кладенец минерална вода за да не ти оважат гаранцията ...! като сложиш абдетит от сайта рута ще го правиш на ново поне при мене е така ..!
Цитирай
#28

забелязвам че след последният абдеит индикатотора ми за WIFI беше син а сега е бял...! при другите така ли е...!?
Цитирай
#29

А как се влиза в стоковото рековери.


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай
#30

Да ,дай 235 лв и е твой
Цитирай
#31

150 последна оферта Smile не ви ли писна да ги зареждате всеки ден тия боклуци. И тия камери без автофокус ?
Цитирай
#32

Що за глупости говориш. Като е боклук защо искаш да го купиш? То другите лато имат автофокус тааа кво...голям килипир няма що....аз върва и щракам по улиците...хаха.има си раздел за купува-продава.
Цитирай
#33

от каде да си намеря хубав флип калъф за GSmart Roma R2
Цитирай
#34

baikiro написа:от каде да си намеря хубав флип калъф за GSmart Roma R2
И аз не намирам още никъде.Дори в сайт като ибей не изкача нищо все още Sad
Цитирай
#35

в ебау ми излезе едно като портофел 6,86 долара но не ми хареса. :power: ще продалжа да тарся
Цитирай
#36

Е се пак го купих тоя телефон. Като цяло е супер за първи път купувам двусимов телефон. Само дето нещо от време на време забива. Пробвах и с друг Launcher пак същата работа някви идеи ?
Цитирай
#37

нямам никакв проблем с него за сега не ми е забивал даржи се прекрасно даже много стабилно по рано имах експериа х8 имах въртели с него но с този нямям ядове за сега ........!
Цитирай
#38

Аз също мисля да си го взема, но с БГ меню ли е Аndroid?
Цитирай
#39

да с бг меню е но някой функций от сетингс и указателя са на английски ....!
Цитирай
#40

някой пробвал ли е QR CODE SCANNER , щом няма автофокус ми е чудно дали работи ?
Цитирай
#41

да работи не ми е трябвал QR code но като написа пост го пробвах работи добре с по големи като размер кодове но на дребните се предава заради липсата на автофокус..!
Цитирай
#42

Някой пробвал ли е OTG функцията. Пробвах да закача флашка, мишка....е не ще и не да я захапи.
Цитирай
#43

Здравейте,
Имам желание да си купя този GSmart ROMA R2, обаче ми е важно да знам дали наистина поддържа хотспот. Ще бъда благодарна на настоящите собственици да споделят.

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай
#44

да подържа хотспот...!
Цитирай
#45

Благодаря на baikiro за бързия отговор! А да кажете дали се драска лесно тъча, защото имам Gsmart S1205, чийто тъч не е от най-читавите в това отношение, пък аз не съм любител на скрийн протекторите. Smile

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай
#46

за това дали се драска не мога да ти кажа понеже като го купих веднага му сложих протектор но чуствителноста му е доста добра с протектор.
Цитирай
#47

Мдааааа, от снощи вече и аз съм горд собственик на гореспоменатия телефон. На първо четене съм много доволна. Dance

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай
#48

И аз вчера се сдобих с този телефон.Много съм доволен всички приложения са на ниво,работи се много лесно с него.На бързо дръпнах ваибър,навигация,феисбук и аваст за телефон (много е важно да имате антивирусна програма на смартфона).Да очаквам ли по-натам да пуснат по-силна батерия на пазара? Android
Цитирай
#49

Телефончето наистина е супер, но батерията му при мен държи само два дни, което си е кофти. На единия слот ми е карта за войс, а на другия за 3G. Не знам и при другите ли държи толкова малко. Обаче всичко друго е на ниво и поне малко компенсира този недостатък.

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай
#50

Дръпни си апликация като batery doktor за оптимизиране разхода на енергия.Моя въпрос с батерията остава. :capitulation:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)