Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ВНИМАНИЕ!!! Отнася се, за всички желаещи, да закупят Mi3 (M3) от Alliexpress.c
#1

Сорс: http://en.miui.com/thread-10706-1-1.html :facepalm: :coffee:

Моите съболезнования за всички които са се (меко казано) прецакали!

Както не един път съм предупреждавал:

FYI, some sellers start selling Xiaomi Mi3 on Aliexress.com nowadays even we know that XiaoMi Mi3 WCDMA Version (Qualcomm 800, 2.3Ghz) will be launching on Mid of December. Some buyers already ordered.... This is a highly repica phone which the outlook will be exectly the same as original, but only support it's own OS, and will be unable to upgrade to MIUI !!!

My sugguestion is, please do wait for original Xiaomi M3 WCDMA announced and only order from the authenticated website.


Repica Xiaomi Mi3 Seller link: http://www.aliexpress.com/item/In-Stock-...01489.html

Линка е един от многото подобни!

ВНИМАВАЙТЕ от къде поръчвате телефона!!!

[Изображение: 2045417b4jpv0fbay7j4ht.jpg]

[Изображение: 210938shk1gwfhd2qs2980.jpg]

[Изображение: 210951x4sdhzwwzbd4a5sz.jpg]

[Изображение: 210954jxsr002rx3as2ih2.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на s01o за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

Вче си имаме "изгорял" колега с поръчка от Alliexpress.com !!! :wall:
Цитирай
#3

Еми така е като има такива колеги ,които не се доверяват на написаното от тези ,които са закупували вече Ми-телефони и си мислят ,че всичко писано е просто ей така ''лаф да става''.Четете колеги ,има тема от къде да се закупи въпросното телефонче ,това не е Самсунг ,LG ,HTC и избора за сигурно закупуване не е голям ,да не кажа ,че е сведен до минимум.Търпение ,ще го пуснат и всеки желаещ ще го закупи стига да има бройки.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#4

Аз го поръчах от тук с доставка от 15-60 дни. Според вас голям ли е шанса да мине на митница? Поръчах два телефона
http://www.aliexpress.com/item/Original-...90551.html
Цитирай
#5

Шанса е 50/50. Никой не може да ти каже, митничаря в какво настроение ще е.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#6

Според 300 човека, телефона е оригинален, дано и не мине на митница
Цитирай
#7

(2015-04-30, 10:05:01)rdlegy написа:  Според 300 човека, телефона е оригинален, дано и не мине на митница

Лично мнение - митницата ти е най-малкия проблем. 
Не че ти го пожелавам, но на тази цена този телефон най-вероятно или ще е много добро менте или ще е нещо refurbished Sad с подменен я дисплей я нещо по-сериозно. Не се заяждам, но и не разбирам кое от първия пост не успявате да уловите като информация?
Въпреки че, в заглавието пише 64GB, после долу в описанието пише 16GB - не знам кой от двата очакваш точно? За втория може и да е що годе реална цената, въпреки че пак ми се вижда ниска, но поне е по-реална, ако е за 64GB просто забрави.

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на kokosoft за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#8

Колегата по-горе е прав -Митницата е по-малкия проблем, ако телефона е менте.Лично аз платих 85лв ДДС за MI3, аз го получих с Холандските пощи ,в известието беше упоменато ,че трябва да представя платежен документ и фактура- просто няма мърдане .Става въпрос за Пловдив, желая ти късмет и с телефона и с митницата
Цитирай
#9

Долу на Bundle, си пише 16гб, та е възможно. Късмет Smile
Цитирай
#10

16гб-та е и вмомента е намален, преди седмица е струвал 240 $
Може ли да ми кажете какво да правя. Все още не е пратен, защото там имало някакви празници.
Наистина почнахте  да ме разубеждавате
Почти съм сигурен, че телефона ще е оригинал, но ако е рефърбишед и да го пращам обратно, а и ако мина на митница да хвърля 80 лева на вятъра не е работа
Цитирай
#11

Абе трудна работа да е с 60-70лв по-евтин от най-тънките цени по доверените сайтове, но аз лично не бих поел риска. Все пак ти желая успех и се надявам да получиш оригинал, въпреки опасенията ми. Иначе митницата вече е тото шанс отвсякъде, освен ако не пазаруваш от EU Warehouse, откъдето цените пък са около 100лв над тази, която си платил на бройка.

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
Цитирай
#12

Аз веднага вчера бързах да го поръчам, защото гледам, че е намален, но след като четох, че има продавачи, които лъжат започнах да се страхувам.
В коментарите има руснаци и един българин даже, които казват, че телефона е оригинал и няма проблеми
Цитирай
#13

А те по колко са платили за телефона?
Цитирай
#14

Аз досега не съм видял обява да пише- "Хиаоми Ми3" и да ти пратят телефон "Хтц Ми3". Телефона си е оригинален, пише си нормалните данни и т.н. Аз си взех Мибанд от алиекспресс. Нищо му няма, оригинален си е. Всичко си върви и т.н. Стига с тея доверени сайтове и ала-бала. Мога да ви покажа обяви в алиекспресс дето пише Ми3, ама друг бранд, други характеристики и т.н. Така, че четете внимателно.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#15

Ами, гледам че са платили по 230-240 $
Цитирай
#16

Човека си е направил избор,но предпочитам за тези 20-30$ да си купя спокойствие,има поне 5 сайта (2 от тях примерно тела ще дойде с омазан софт,но това не е болка)от където това може да се случи.

Присъeдинете се в  Telegram: Contact @mibulgaria (☉.(☉.☉(☉ₒ☉)☉.☉).☉)
Цитирай
#17

Cancel-нах ordera и вмомента пише Fund processing. Очаквам да върнат парите 10-15 работни дни
Цитирай
#18

(2015-04-30, 20:20:00)kokosoft написа:  Абе трудна работа да е с 60-70лв по-евтин от най-тънките цени по доверените сайтове, но аз лично не бих поел риска. Все пак ти желая успех и се надявам да получиш оригинал, въпреки опасенията ми. Иначе митницата вече е тото шанс отвсякъде, освен ако не пазаруваш от EU Warehouse, откъдето цените пък са около 100лв над тази, която си платил на бройка.

Аз моя го поръчах от европейски склад и ми изленза 32$ доставката.Цената беше същата като от ибайгоу + тия 60лв за доставка.Някак си не ми се щеше да треперя ще мине ли няма ли да мине.Та си казах,че за 60лв нервите някак си не искам да си ги тровя.
В петък го поръчах,в понеделник го шипнаха и в сряда дойде Smile 

Сега гледам,че излиза 269$ с доставката.Пак сигурно за някви 20-30$ е разликата,но всеки си решава сам дали да играе тото или на сигурно Wink 

магазина е honorbuy.com От там взех и Mi band, и Piston.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)