Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Упътване] Работа с Odin3 v3.09 - Теглене и инсталиране на FIRMWARE
#76

vladdark написа:Аз така и не получих отговор, четирифайловия ли сложи с один?

да, но заредих само рома и пит фаила

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
Аксесоари
#77

А поради каква причина? Да се получи още по-голям мазаляк предполагам.
Ако желаеш, флашни всички файлове от 4файловия, след него опитай мтелския.
Цитирай
#78

ами причината не я знам, така реших, и телефона си тръгна, но клавиатурата не бачкаше.
Сега слагам пит фаила, цсц-то, рома и буут лоудера нали ? Щото там където пише PHNONE може да се слеожи още 1 фаил

П.П. Полския тръгна но пак ми дава проблем с клавиатурата, мога ли направо през рековъри да флашна мтелския или които и да е ром ?

П,П. Оправих се, сложих последния немски със пит фаил и стана, за сега всичко е много добре, върви мазно

Благодаря на отзовалите се на помощ !!1

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#79

Ама човеко, за какво по дяволите говориш? Шернатия 4файлов няма пит. Има BL,CP, CSC и AP. НЯма никакъв пит и в полето на пит-а не се слага нищо.

[Изображение: Screenshot%202014-09-16%2018.34.34.png]
Цитирай
#80

След като прегледах тази тема и другата за ъпдейт на Ноут и никъде не става ясно, имам следното питане:

Как се очаква и може да се направи ъпдейт до N9005XXUGNG1 със запазване на сегашния роот, като в момента съм с N9005XXUENB4? През ОТА дава грешка на 25-27%. PC Odin не запазва роот-а и съответно не може след това при ъпдейт с него да се роотне новия firmware, тъй като towel-а не поддържа този РОМ. Mobile Odin ми изписва, че ще ми падне гаранцията и Knox ще стане 0х1. Може ли някой да обясни по детайлно как мога да сложа този РОМ и да имам също така роот?

Samsung Galaxy Note10+ 5G (SM-N976B) 512GB Black
Samsung Galaxy A40 (SM-A405FN) 64GB Black
Цитирай
#81

Мобилния один просто предупреждава. До сега не съм чул да той да е бутнал knox-a на някой. Естествено говоря само и единствено за платения, за разни кракнати не зная.
Цитирай
#82

Аз до сега с платения съм флашвал мисля 4 или 5 пъти и винаги ме предупреждава,че може да го активира! Помня първия път и аз се шашнах, но нашия колега @vladdark ми каза давай смело :thumbup: До момента и след флаш на къстъм РОМ и връщане на стоков с мобилния Один Knox-а ми е 0х0

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#83

Здрасти ,със SEE N9005XXUGNGI съм и като проверя за ъпдейт ми излиза . „Вашето устройство е променено.....” Телефона е Глобулски. Видях,че излязла версия за BGL ако я флашна ще се промени ли „това вашето устройство ...”

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#84

Рутнат ли си?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#85

Да.. П.П. Същия чейнчлист е ще ползвам мобилния .

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#86

По - скоро след хард ресет ще се оправи. Имаше писано някъде от някой за нещо такова.
Цитирай
#87

Ako флашваш с Один за ПЦ, ще се промени, но ще загубиш и руута.
ПС: Хард ресета тук мисля че няма да върне нормалното положение. Мисля че е различно положението от сгс3. Не че съм се стремял да върна статуса. А най лесно може да си го върнеш с Xposed Firmware и мода на wanam.
Цитирай
#88

А той бил руутнат. Е нормално е значи, аз мислех че на стоков му го пише.....
Цитирай
#89

Мерси за помощта , ще пробвам и ще пиша.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#90

С Triangle Away на S3 му излъгах статуса при рутнат софтуер, но не знам дали тук ще проработи . Най-добре си флашвай с Mobile Odin Smile А и за какво са ти тези ъпдейти OTA като ще ти затрият рута.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#91

Прав си не ми трябват но исках да променя ,че устройството е променено . Предполaгaх ,че е от SEE. Е само при мен ли излиза така.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#92

Не естествено. Няма нищо общо SEE със статуса ти. Вече ти казах как да го накараш да ти показва нормален статус.
Цитирай
#93

@vladdark Да така е току що флашнах BGL и няма резултат (поне не се скапа нещо).Е ако кажеш как да използвам или къде да прочета за Xposed Firmware ще съм ти много благодарен.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#94

Ами потърси с търсачката. Колегата mdjurov е направил няколко прекрасни теми в раздела с програми.
Цитирай
#95

rado__8 написа:Аз до сега с платения съм флашвал мисля 4 или 5 пъти и винаги ме предупреждава,че може да го активира! Помня първия път и аз се шашнах, но нашия колега @vladdark ми каза давай смело :thumbup: До момента и след флаш на къстъм РОМ и връщане на стоков с мобилния Один Knox-а ми е 0х0

Благодаря. Коя опция трябва да използвам за да flash-на firmware-а с такъв от sammobile?

Samsung Galaxy Note10+ 5G (SM-N976B) 512GB Black
Samsung Galaxy A40 (SM-A405FN) 64GB Black
Цитирай
#96

Ще ти приложа снимки след малко за да не се объркаш.

Ето как аз инсталирам с Mobile Odin pro

Снимки


Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#97

Супер, благодаря! Има ли значение дали ще използвам вътрешната или външната памет от която зареждам firmware-а? Мислех да махна SD и SIM картите преди да го flash-вам?

Samsung Galaxy Note10+ 5G (SM-N976B) 512GB Black
Samsung Galaxy A40 (SM-A405FN) 64GB Black
Цитирай
#98

Аз не ги махам с мобилния когато флашвам Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#99

Някой, който е изтеглил XXUGNG1 NIRVANA NEE, може ли да сподели чек сума за проверка?

Android addictive 
Цитирай

Искам да благодаря на хората, които са си играли толкова много да обясняват и то по няколко пъти и аз имах проблеми след като опитах да флашна по стар фирмуер и се презакаха нещата. След като прочетох доста в този форум флашнах 4 файловия полски Фирмуер и след него последния вече ъпдейт бритнаски и всичко си е супер даже ми се струва, че и батерията повече ми издържа. Остана ми само един проблем, преди бях руутнат и сега след последния ъпдейт вече нямам руут и всъщност не искам и да имам. Обаче сега приложението KNOX не ми се стартира, а ми се иска да работи. Има ли някакъв начин да се оправи без да се руутвам?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)