Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[TUT] ''Закупуване'' на вътрешни ''продукти'' в игри
#1

Днес ще ви запозная с програма която един вид лъже Play Store, че плащате в игри за стотинки и такива неща.



Вашето андройд устройство трябва да бъде ROOT-нато за да използвате програмката


1. Свалете програмата от Тук - версия 1.0.6 . Програмата се ъпдейтва автоматично и има доста актуализаций на лице през около две седмици. Разработчиците са се погрижили доста добре и продължават да го правят.

2. Качете си програмката в телефончето/таблета.

3. Влезте в settings/options/ и потърсете Unknown Sources. Ако нямате тикче, сложете !
4. Инсталирайте програмката и преди да я отворите идете в настройки на дата и час и нагласете часовата зона на Moscow +4 Махнете всякакви тикчета за автоматично обновление ! Това е нужно на програмата да работи тъй като е направена от руски хакери и не работи в други региони. ( Не е нужно да си променяте езка на руки. )

5. Вече можете да пуснете програмката и разбира се SuperSu ще иска разрешение- дайте му на детето ! :tease:

6. Сега ще ви се отвори листче със всички инсталирани игри/програми в който може да се проведе някакво заплащане.

7. Като пуснете играта по ваш избор идете някъде на стотинки/диаманти и изобщо нещо което може да купите.
9. Ако виждате '' FreeCard xxx-xxx '' или някакви числа вместо х-ове значи сте БОМБА ! Всичко е готово цъкайте '' купи/purchase '' и това е . Надявам се да съм бил полезен.

Много ви моля ако има някакъв проблем да оставите в коментарите мнението си за да вида мога ли да помогна с каквото и да е било ! Dance Dance Dance

[box]EDIT:
Някои от вас казаха, че им дава ERROR или просто не става по някаква причина. Сега ще пробвам да ви помогна което не значи, че всичко ще работи, но ще се понижи процента на проблеми с Freedom.

1. Теглите тази версия на маркета.

2. След като го инсталирате го пуснете. Има няколко прости стъпки, които ще ви изпише и ще ви се рестартира телефона.

3. Това е ! Tooth Tooth

Какво направихте ? - Това е мод на маркета който дава по малко проблеми при работа със feedom !
Ще изглежда малко по-различно маркета и малко по - стара версия, но всичко ВЪТРЕ в него е както сегашната ви версия - никаква разлика относно излизащите apk-та.
Дано ви помогне ![/box]

Rooted Sony Ericsson Xperia X8 200 MB + 2 GB micro sd Android:2.3.7 ROM:GingerDX |
Rooted Samsung Galaxy Tab S II 7.0 8 GB + 32 GB micro sd Android: 4.1.2
Цитирай
Аксесоари
#2

Чудесна програма, но вече разисквана във форума Smile Работи на повечето игри и програми, които изискват вътрешно заплащане Smile
Цитирай
#3

Ами човека се е потрудил за темата, но се чудя дали да не я преместя в раздел Игри?
Цитирай
#4

Темата е добре написана и мисля, е ще е по-добре ако е в раздел игри (:

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#5

През телефона не може да се отвори, поради това че има някакъв рекламен сайт в началото. През компютъра стана.

П.П. Докато не смених телефона на Руски език, не стана, само с часа ...
Цитирай
#6

Ох извинявам се за мястото където съм го постнал. Преместете го в игри ако е уместно. А колкото до езика, извинявам се ! Ако някой има проблем задължително да ми каже, защото много рядко се проявява един бъг и не работи, но в повечето случей знам как да го оправя.

Rooted Sony Ericsson Xperia X8 200 MB + 2 GB micro sd Android:2.3.7 ROM:GingerDX |
Rooted Samsung Galaxy Tab S II 7.0 8 GB + 32 GB micro sd Android: 4.1.2
Цитирай
#7

Супер тема. Благодаря ви.


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай
#8

А за тези, които нямат руски език включват в режим самолет и стартират програмата. Тя си тръгва избирате програмата или играта, за която искате да ползвате и след това тя се стартира. Натискате Home и се връщате на началната страница, спирате самолетния режим и задържате Home за да ви се появят последно отворените приложения и се връщате в програмата или играта. И след това пазарувате на воля. Пробвано току що от мен и работи. Tooth Dance :whistle:

Благодаря @ivanbelejkov за темата :bow: :thumbup: Rock

OnePlus 3T
Цитирай
#9

The_Jack написа:А за тези, които нямат руски език включват в режим самолет и стартират програмата. Тя си тръгва избирате програмата или играта, за която искате да ползвате и след това тя се стартира. Натискате Home и се връщате на началната страница, спирате самолетния режим и задържате Home за да ви се появят последно отворените приложения и се връщате в програмата или играта. И след това пазарувате на воля. Пробвано току що от мен и работи. Tooth Dance :whistle:

Благодаря @ivanbelejkov за темата :bow: :thumbup: Rock

Няма грижи ! И аз благодаря за споделянето на това ! Доста полезно ! Dance Dance Dance

Rooted Sony Ericsson Xperia X8 200 MB + 2 GB micro sd Android:2.3.7 ROM:GingerDX |
Rooted Samsung Galaxy Tab S II 7.0 8 GB + 32 GB micro sd Android: 4.1.2
Цитирай
#10

В Jet pack Joyride успях да закупя монети за 22 лева без пари Smile. Обаче не мога да направя покупки в Top Eleven и Perfect Kick. Стига до екрана за плащане, казва че е изпълнено, обаче реално не ми доставя поръчката. Дали само при мен е така или просто програмата не работи с тези 2 игри?

||   Sony Xperia Z3 Black  ||
Цитирай
#11

Както посочих не става на всички приложения и игри Smile
Цитирай
#12

Потвърдено - бачка програмата. Само ме е страх да купувам за големи суми, да не стане някой фал Tooth

Android Samsung Galaxy S II --- CM 11 Android
Цитирай
#13

Какво се случва ако изпише "This program cannot be free"

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#14

Roshav^ написа:Какво се случва ако изпише "This program cannot be free"
Явно не може да се "купува" в играта. На Clash of Clans ми го изписва Sad

Android Samsung Galaxy S II --- CM 11 Android
Цитирай
#15

MoviePop е играта иначе... при SongPop е същото

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#16

Така..

1.Ако забие докато купуате не става просто приложението не го позволява.

2. Обикновено не става при приложения свързани със facebook или са от facebook.

3. Ако изпише can not be free не пускайте играта от freedom, просто оставете freedom включен и влезте нормално. Smile даже винаги така правете. Поне аз не ги пускам от там.

Rooted Sony Ericsson Xperia X8 200 MB + 2 GB micro sd Android:2.3.7 ROM:GingerDX |
Rooted Samsung Galaxy Tab S II 7.0 8 GB + 32 GB micro sd Android: 4.1.2
Цитирай
#17

При мен също заработи след смяната на езика на Руски.

Eто лист с всички игри и прорами тествани с Freedom :
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?...Gc#gid=234
Цитирай
#18

Уникална програма! Взех си неща за ~500 euro

| Nexus 4 | Stock 4.4.2 | Rooted | 31.07.2013 |
| XMP sk17i | Android 4.0.4 Stock | 09.10.2012 | - drowned
Цитирай
#19

Направих както е описано в първия пост, но програмата не искаше да тръгне, смених езика и стана. Но като пуснах Asphalt 8 и натисна за закупуване на пари или коли ми изписва, че не може да се свърже с маркета. Пробвах и с Wifi и с 3G, Някакви идеи как да го оправя ?

Nokia e51 --> Nokia e52--> Iphone 2g--> Iphone 3g ---> Samsung Galaxy S advance ParanoidAndroid 3.99 RC2-->Iphone 4s --> Galaxy s4 Purified rom overclocked to 2.3 GHZ Wink
Цитирай
#20

Някой смелчага пробвал ли е с dead trigger 2, че ако ми вземе парите голяма е*авка ще стане.

PMP5780D RooTeD
Цитирай
#21

А програмата стеалтната ли е. Защото ще е кофти да те засекат от google и да ти блокират акаунта.

ZTE BLADE with CyanogenMod 11.0(4.4.2)
Цитирай
#22

ОТХВЪРЛЕТЕ всякакви притеснения ! Изпозлвам я от половин година купил съм неща за над 5000 euro.
Другото което е както каза колегата НЯКОЛКО ПЪТИ не всички игри могат да се подкарат с програмата ! Asphalt 8 явно е една от тях ! А колегата dfxos https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?k...c#gid=234 от тук проверявайте дали програмата е съвместима с игрите.

Rooted Sony Ericsson Xperia X8 200 MB + 2 GB micro sd Android:2.3.7 ROM:GingerDX |
Rooted Samsung Galaxy Tab S II 7.0 8 GB + 32 GB micro sd Android: 4.1.2
Цитирай
#23

В https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?...gid=234%20 пише, че SongPop е съвместима, въпреки всичко:

MoviePop
и
SongPop едни и същи грешки:

[Изображение: screenshot_2013-11-19-01-56-31_951f7_31049848.png]

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#24

Охх.. Добре хора обяснявам така : ако при purchase даде error или не се получи поради някаква причина - не става заради апликацията.
ВАЖНО: Утре ще ъпдейтна темата, като ще ви покажа метод/програма съвмстна с freedom. Предполагам, че игрите на който са ви излизали ерори ще се оправят или поне част от тях, но НЕ всички Сега ''уегам'', че утре трябва да се става рано. Айде очаквайте ме утре с ъпдейта ! :thumbup: Confusedleep:

Rooted Sony Ericsson Xperia X8 200 MB + 2 GB micro sd Android:2.3.7 ROM:GingerDX |
Rooted Samsung Galaxy Tab S II 7.0 8 GB + 32 GB micro sd Android: 4.1.2
Цитирай
#25

Някакъв шанс да я подкарам на нерутнат телефон?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)