Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[TUT] ''Закупуване'' на вътрешни ''продукти'' в игри
#26

nescafe написа:Някакъв шанс да я подкарам на нерутнат телефон?

Никакъв шанс Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

nescafe написа:Някакъв шанс да я подкарам на нерутнат телефон?

Невъзможно.

Rooted Sony Ericsson Xperia X8 200 MB + 2 GB micro sd Android:2.3.7 ROM:GingerDX |
Rooted Samsung Galaxy Tab S II 7.0 8 GB + 32 GB micro sd Android: 4.1.2
Цитирай
#28

Благодарности ivanbelejkov
Чудесна програмка!
Тествах я на RR3 - работи перфектно!
Despicable Me: Minion Rush - НЕ, но там начина на плащане не е през Google Play и може би в това е проблема!

Dance Rock :bow:

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#29

Roshav^ написа:В https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?...gid=234%20 пише, че SongPop е съвместима, въпреки всичко:

MoviePop
и
SongPop едни и същи грешки:

[Изображение: screenshot_2013-11-19-01-56-31_951f7_31049848.png]

Нещо не си видял както трябва :

[Изображение: 6769077D.png]
Цитирай
#30

dfxos написа:
Roshav^ написа:В https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?...gid=234%20 пише, че SongPop е съвместима, въпреки всичко:

MoviePop
и
SongPop едни и същи грешки:

[Изображение: screenshot_2013-11-19-01-56-31_951f7_31049848.png]

Нещо не си видял както трябва :

[Изображение: 6769077D.png]

Внимателно оглеждайте, явно този списък е доста надежден.

П.П: Ъпдейтнах темата както обещах вчера ! :tease: :tease: :tease:

Rooted Sony Ericsson Xperia X8 200 MB + 2 GB micro sd Android:2.3.7 ROM:GingerDX |
Rooted Samsung Galaxy Tab S II 7.0 8 GB + 32 GB micro sd Android: 4.1.2
Цитирай
#31

Мхм що не казахте че тва е фрийдъм...Аз до последно мислех че е друга програма подобна на нея...

Prestigio 5504 Duo Наща система 4.4.2
Цитирай
#32

bahko1979 написа:Мхм що не казахте че тва е фрийдъм...Аз до последно мислех че е друга програма подобна на нея...

Freedom е. Няколко пъти е споменавано иди на първата страница натисни ctrl+F1 и напиши freedom. Просто ти е убегнало от окото Tooth

Rooted Sony Ericsson Xperia X8 200 MB + 2 GB micro sd Android:2.3.7 ROM:GingerDX |
Rooted Samsung Galaxy Tab S II 7.0 8 GB + 32 GB micro sd Android: 4.1.2
Цитирай
#33

ivanbelejkov написа:
bahko1979 написа:Мхм що не казахте че тва е фрийдъм...Аз до последно мислех че е друга програма подобна на нея...

Freedom е. Няколко пъти е споменавано иди на първата страница натисни ctrl+F1 и напиши freedom. Просто ти е убегнало от окото Tooth

Не искам да се дразним но само на 1 място (най-доло) в описанието пише :

Какво направихте ? - Това е мод на маркета който дава по малко проблеми при работа със feedom !

Може би трябва да се напише в заглавието.Между другото цтрл+Ф1 ми отваря страницата на майкрософт :cheers:

Prestigio 5504 Duo Наща система 4.4.2
Цитирай
#34

Аз имах голям проблем.. след като си накупих доста неща реших да махна програмата и я деинсталирах. Не можех да влизам в гугъл плей нито през wi-fi нито през 3g.Инсталирах го преди това и на брат ми на телефона и при него същият проблем и не се оправи с фактори ресет, даже не можех да се логна в гугъл акаунта ми и се наложи флаш на рома.

| Nexus 4 | Stock 4.4.2 | Rooted | 31.07.2013 |
| XMP sk17i | Android 4.0.4 Stock | 09.10.2012 | - drowned
Цитирай
#35

Има решение на проблема. :thumbup:
Цитирай
#36

А преди деинсталирането как излезе от програмата ?
Цитирай
#37

bahko1979 написа:
ivanbelejkov написа:
bahko1979 написа:Мхм що не казахте че тва е фрийдъм...Аз до последно мислех че е друга програма подобна на нея...

Freedom е. Няколко пъти е споменавано иди на първата страница натисни ctrl+F1 и напиши freedom. Просто ти е убегнало от окото Tooth

Не искам да се дразним но само на 1 място (най-доло) в описанието пише :

Какво направихте ? - Това е мод на маркета който дава по малко проблеми при работа със feedom !

Може би трябва да се напише в заглавието.Между другото цтрл+Ф1 ми отваря страницата на майкрософт :cheers:


Добре, съжелявам. Ще го напиша тогава ^^ . А за ctrl+F а не f1 ти отваря search объркал съм. :cheers:

Rooted Sony Ericsson Xperia X8 200 MB + 2 GB micro sd Android:2.3.7 ROM:GingerDX |
Rooted Samsung Galaxy Tab S II 7.0 8 GB + 32 GB micro sd Android: 4.1.2
Цитирай
#38

Andon0v написа:Има решение на проблема. :thumbup:
Kaжете как става за да знаем и ние другите - непросветените Wink :whistle:

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#39

Защо получавам това http://imgur.com/Ox4JXMV като пробвам да редактирам темата ?

Rooted Sony Ericsson Xperia X8 200 MB + 2 GB micro sd Android:2.3.7 ROM:GingerDX |
Rooted Samsung Galaxy Tab S II 7.0 8 GB + 32 GB micro sd Android: 4.1.2
Цитирай
#40

Ако сте инсталира ли програмата и след това сте сменили езика на руски и в последствие сте я деинсталирали програмата без да върнете езика пак на български се бъгва гугъл плея поне при мен беше така и аз преисталирвах няколко пъти рома докато се усетя,ако не ме лъже паметта ако ви се е бъгнал гугъл плея ,пак инсталирвате freedom пускате го и купувате нещо и би трябвало да се оправи.

Xiaomi redmi note 5
Цитирай
#41

intolerable написа:Ако сте инсталира ли програмата и след това сте сменили езика на руски и в последствие сте я деинсталирали програмата без да върнете езика пак на български се бъгва гугъл плея поне при мен беше така и аз преисталирвах няколко пъти рома докато се усетя,ако не ме лъже паметта ако ви се е бъгнал гугъл плея ,пак инсталирвате freedom пускате го и купувате нещо и би трябвало да се оправи.

Също така ако сте забелязали, Freedom стой най-отгоре в бара винаги пуснат. Някой път няма да ви дава да влезете в маркета защото стой пуснат, просто го спирайте след работа !

Rooted Sony Ericsson Xperia X8 200 MB + 2 GB micro sd Android:2.3.7 ROM:GingerDX |
Rooted Samsung Galaxy Tab S II 7.0 8 GB + 32 GB micro sd Android: 4.1.2
Цитирай
#42

При проблем с деинсталирането и не работещ в последствие Google Play, правите следното:
1-Правите часа на +4 стандартно Московско време и променяте езика на телефона на руски.
2-Инсталирате пак Freedom и след стартиране, искане на руут права и т.н., натискате настройки и след това избирате"Disable", нещо подобно беше.
3-Излизате от него и го деинсталирате.
4-Оправяте си времето и езика постарому
5-Готови сте, вече не би трябвало да имате проблеми.
Цитирай
#43

За Subway Surfers пише, че бачка, но не е така :/

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#44

ivanbelejkov написа:Защо получавам това http://imgur.com/Ox4JXMV като пробвам да редактирам темата ?

Най-вероятно защото само модератор или по визшестоящ може да го коригира.

Prestigio 5504 Duo Наща система 4.4.2
Цитирай
#45

Цъкни на (цитирай) :thumbup: .

PMP5780D RooTeD
Цитирай
#46

stan97 написа:За Subway Surfers пише, че бачка, но не е така :/
При мен бачкаше

| Nexus 4 | Stock 4.4.2 | Rooted | 31.07.2013 |
| XMP sk17i | Android 4.0.4 Stock | 09.10.2012 | - drowned
Цитирай
#47

Много добре описано всичко, стъпка по стъпква, Поздравления за темата! :cheers:
Не можах да изтегля модифицирания маркет от линка, който сте дал, но го все пак го намерих. Качил съм и който иска да го свали тук. Много за малко не ми се получи с Mr Ludo, ето срийнове -> http://share.pho.to/4AQIt
Ще продължа да следя темата (абонирам се) и да пробвам с тази и други игри.

PS При мен работи на Subway Surfers, сао дето игричката ми е ужасно тъпа Tooth
PS2 На Real Racing 3 е тествано и работи! Smile

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#48

teles написа:
stan97 написа:За Subway Surfers пише, че бачка, но не е така :/
При мен бачкаше
Не знам, като цъкна на Buy ми излиза както примерно на Dr.Driving, купувам уж и после нищо.

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#49

stan97 написа:
teles написа:
stan97 написа:За Subway Surfers пише, че бачка, но не е така :/
При мен бачкаше
Не знам, като цъкна на Buy ми излиза както примерно на Dr.Driving, купувам уж и после нищо.

При мен Subway си работи нормално. Не знам от какво може да е..

Rooted Sony Ericsson Xperia X8 200 MB + 2 GB micro sd Android:2.3.7 ROM:GingerDX |
Rooted Samsung Galaxy Tab S II 7.0 8 GB + 32 GB micro sd Android: 4.1.2
Цитирай
#50

Някой пробвал ли е да купи неща от FXGuru? Мисля че преди го правих с по става версия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)